Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tieši un atklāti par šķiršanos

 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Man riebjas RIEBJAS to darīt.
Stulbā sieviete nezin ko pati grib. Tā esmu es, šī stulbā sieviete.
Esmu ielaidusi cilvēku savā dzīvē, abi jauni un zaļi un kopā TIKAI FAKING 2 MĒNEŠUS. Es jau laikam mierīgi varētu aiziet, bet tik ļoti negribās nodarīt pāri tam pozitīvajam radījumam. Būšu tā, kas saplosīs viņa sirdi gabalos. Varbūt ne uz ilgu laiku, bet tomēr.. būšu tā sliktā viņa draugu un ģimenes acīs.
BET KO DARĪT, JA ES JŪTU, KA KAUT KAS NAV un ES NEVARU VIŅU IZTURĒT?
Taču vajag pateikt visu kā ir, ne? Bet arī stulbi, mums ir kopīgi draugi, kopīgas vietas, ko apmeklējam... visu to pazaudēt.
BET VAJAG TAČU VISU BEIGT KAMĒR NAV AIZIETS LĪDZ RIEBUMAM, NE?


es zinu, galīgi neskaidri, bet ko sagaidīt no manis - neizgulējusies un tagad vēl naktī šo rakstu.

Iedrošiniet mani izdarīt pareizo izvēli.
12.10.2012 01:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
patiesiiba saap, bet meli un nevajadziiga gumijas vilkshana saap veel vairaak. tas vairaak atkariigs no veida, kaa to pasniegsi. ja nozudiisi bez paskaidrojuma, tad - jaa, buusi ljaunaa. bet ja delikaati vinjam to pazinosi, atvainosies par sagaadaatajaam cieshanaam un pateiksies par kopaa pavadiito laiku - visticamaak, peecaak, kad saape buus izsaapeeta, vinjsh tevi atcereesies ar labu vaardu kaa korektu un patiikamu cilveeku. un smalkjuutiibas peec iesaakumaa es izvairiitos no kopiigiem pasaakumiem, kopiigiem draugiem paskaidrojot to, ka neveelies vinju lieki saapinaat. kaa arii uzreiz nemeties flireet ar citu vinja vai juusu kopeejo draugu klaatbuutnee. domaaju, ka vinji sapratiis un cieniis tavu izveeli.
12.10.2012 01:19 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Ir bijis arī tā! Ko darīt ? Izrunājies ar puisi, pastāsti kā jūties, saki,ka vēlies saglabāt draudzīgas attiecības, negribi naidu. Aizej, dod viņam laiku, lai pasāp, pāriet,un viss ok , abi draugi, nekas nav pazaudēts, kopīgi draugi un kopīgas vietas,kur ejat, viss paliek.
Aizvainojums puisim tāpat paliks, katrā gadijumā. Bet galvenais, nesalamāties, un mierīgos toņos, lai neizceļas naids.
12.10.2012 01:36 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Ja tu viņu nevari ciest, loģiski, ka laidies. Nav ko mocītos knapu 2 mēnešu dēļ. Džeks pārdzīvos.
12.10.2012 01:45 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
mocīties*
12.10.2012 01:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
izšķiries un miers. ja tu domā par vīrieti, kā viņš jutīsies, tad labāk izšķirties ātrāk nekā vēlāk. vēlāk tu viņu vēl vairāk sāpināsi.
12.10.2012 08:31 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Piekrītu Kriestas un Sany viedoklim. Jo ilgāk stiepsi, jo vairāk sāpēs otram .. mierīgi izskaidro situāciju, atvainojies, ka nodari pāri un laid cilvēku vaļā. Pāris mēnešu laikā tas pāries un pēc pus gada jau neviens vairs neko neatcerēsies :D (tas par apkārtējajiem)
12.10.2012 10:32 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Dieva dēļ, tie tak ir tikai 2 mēneši!!!!!!!!!!
12.10.2012 10:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits