Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīl krūtis, bet ne meiteni.

 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
man šis lika padomāt


http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/dzive-un-ticiba/item/5134-kaspars-ozolins-ista-milestiba-gaida-lidz-kazam
05.10.2012 15:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
WaRRior, visam piekrītu, izņemot to pēdējo teikumu - uzskatu, ka, ja ir atrasta gan fiziska, gan psiholoģiska saskaņa ar partneri, tad nekādas citas "šķirnes" tikai salīdzināšanas pēc mēģināt nevajag. Tas tomēr izklausās pārāk pēc patērētāja attieksmes, un attiecības šķiet kas savādāks.
06.10.2012 18:53 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Interesanti, kā tie cilvēki, kas gaidījuši līdz kāzām (parasti tie ir ticīgie) pēc tam risina jautājumus, ja jūt, ka ar partneri sekss ir izgāšanās? 50 gadus nodzīvo tikli laulībā un sekso tikai bērnu radīšanas nolūkos? Šķirt laulību jau grēks, īpaši, ja iemesls ir nesaderība seksa ziņā. Varbūt viņiem nemaz nav tādas problēmas kā mums, mirstīgajiem? Varbūt viņiem ir vualā! - tantriskais sekss pirmajā reizē? Man ir tāda sajūta, ka viņi vienmēr vēlas kaut kādā veidā izcelties - ka sekss viņiem ir tīrāks un attiecības kvalitatīvākas.. Nevajag jau arī parasto cilvēku uztaisīt par maucīgu radījumu, bieži jau nemaz cilvēkam nav tik daudz to partneru, apstājas pie cipara 3 vai 4, neredzu tajā neko sliktu. Kā es varu zināt, kurš saldējums man garšos vislabāk, ja neesmu vismaz divas šķirnes salīdzinājusi?
06.10.2012 18:43 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man kaut kā šķita tāds pajēls tas raksts. Garlaicīgs. :/ Betkatram jau savs..
06.10.2012 18:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Raksta ideja- sievietei ir jābūt ideālai, nevainīgai, lai vīrietis viņu izvēlētos. Bet vīrietis var izjāties ar visām pēc kārtas līdz viņa sirdī iekrīt kāda no "tīrajām" sievietēm. Bet vai sievietei, kas gaidīja to īsto, vienīgo, vajag jākli, kas visa ciema meitenes izjājis? Ja sievietei jābūt "tīrai", jo būs jālaiž pasaulē bērnus (tātad nav vēlam piegružot to svētnīcu starp kājām), vai ir normāli, ka tajā iekšā tiek likt netīrs, STS klāts krāns? :D
Seksam-pirms-kāzām-nē propogandai būtu jēga, ja tā tiktu attiecināta uz abiem dzimumiem, jo tas ievērojami samazinātu STS, HIV, u.c. izplatību populācijā. Bet, protams, tādai propogandai būtu cits nevēlams blakus efekts- šķirto laulību skaits būtu nevis pašreizējie 50%, bet 80-90%.
06.10.2012 18:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zaptesburka-es arii esmu par sex pirms kaazaam !Tik biezi tiesi sex nesakriit-cilveeks ir jaazin sajaa jomaa noteikti!
06.10.2012 17:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja cilvēki vēlas nogaidīt līdz kāzām, tad tā ir viņu izvēle. Taču man nepatīk, ka tiek mēģināts iestāstīt, ka, piemēram, manas attiecības būtu mazāk dziļas un patiesas tādēļ, ka neesmu precējusies (vai, ja kādreiz apprecētos, tad tā laulība būtu nevērtīgāku par tādu, kur abi partneri "taupījušies" līdz kāzu naktij).
Nevajag visu "mest pār vienu kārti" un jebkuru seksu bez laulībām "norakstīt" kā seksuālu neizvēlību un nenopietnu attieksmi pret intimitāti un partnerattiecībām.
06.10.2012 17:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cataleya-es nepiekritu vina domaam 100%,bet to,ka vins tomeer pateica to patiesiibu,ka viirietim galvaa pavisam citas domas,kaa sievietei,uzskatu par pareizu!
Man patika tavs domu gaajums-loti daudz patiesiibas!:)
05.10.2012 22:37 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Neuzrunā vispār.
Tad jau labāk būtu postulējuši to, ka seksam nevajadzētu būt ar tikko satikto puisi paralēlklasnieku ballītē un to, ka nevainība nav tas, ko jāzaudē jo ātrāk, jo labāk.
Kā arī - viss par un ap kontracepciju.

Šeit tiek noliegts tas, ka 21.gadsimtā cilvēkiem ir dažādas seksuālās vēlmes un vajadzības un arī pastāv dažādi seksuālie tipi. Ko darīt tad, ja pēc laulībām atklāj to, ka tavs vīrietis nemaz tevi seksuāli īsti nespēj apmierināt, jo kā tu iekarsti, tā šis jau tikko beidzis un krāc? Un , ja nu vīrietim patīk rough sex , bet tev sveču gaisma un pieskārieni tik ar pirkstu galiem???
Nekāds raksturs un pievilkšanās šādam pārim laika gaitā nepalīdzēs, ja nu vienīgi viens no pāra uzupurēsies un pakļausies. Visticamāk tā būs sieviete.
05.10.2012 21:09 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
liekaas, ka tas dzeks to visu uzrakstiija kaa attaisnojumu, kaapeec agraa jauniibaa netika ne pie viena randinja


krista, es gan teiktu, ka viņš cenšas attaisnot kāpēc viņam ir bijis sekss pirms kāzām un ar sievieti, kura nekļuva pa viņa sievu!
05.10.2012 21:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
heh, abaam vienaadi niki. :)
raksts sasmiidinaaja. nu nav jau viss tik primitiivi, kaa tur aprakstiits.
Ja meitene iet pa ielu ar puskailām krūtīm, visi vīrieši skatās uz viņu. Meitene domā – ja skatās, tad mīl. Patiešām mīl – bet krūtis, ne meiteni. Puisis to spēj sadalīt. Ieraudzījis skaistas krūtis, viņš nofiksējies uz tām, un par tām vien domā. Un tad, ja izdodas meiteni pierunāt, pārguļ. Ja puisis pārguļ ar meiteni, viņš viņu mīl. Bez ierunām. Uz kādu laiku.

to varbuut var attiecinaat tikai uz indiviidu 20 gadu vecumaa, kuram hormoni ir sasniegushi vinja maksimaalo piikji, bet ne uz paareejiem. rakstaa viirietis ir padariits par bezgribas, seksuaali apseestu buutni.
negribu nevienu aizvainot, bet liekaas, ka tas dzeks to visu uzrakstiija kaa attaisnojumu, kaapeec agraa jauniibaa netika ne pie viena randinja.
05.10.2012 20:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
STULBUMS!!!!
Kaut kādu galīgi neattīstītu cilvēku spēj iekārdināt plikas krūtis. Normālu vīrieti tas pilnīgi neinteresē. Kamēr meitene tā domā, arī viņa ir stulba un aprobežota.
05.10.2012 20:43 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vai arī apprecies un secini, ka mīļajam vīram loceklis ir 2 cm garš, un kā lai pie tā piestrādā? :D es, protams, dramatizēju tagad, bet tomēr :)
05.10.2012 17:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Krista, par
ja tu mīli cilvēku tad ar viņu seks ir pavisam savādaks, neka ja tu viņu vsp nepazīsti

Bet nav taču tikai un vienīgi divas alternatīvas: vai nu sekss pēc laulībām, vai ar tādu, ko vispār nepazīsti.
Manuprāt, šeit lullaby ļoti skaisti uzrakstīja par savām attiecībām. Un arī man šķiet, ka diez, vai tie pāri, kas pirms kāzām atturās no seksa, tik ilgi nogaida līdz tām laulībām, un tik labi viens otru iepazīst.
Galu galā, tieši tie, kam arī pirms kāzām ir sekss, neprecēsies tikai seksa dēļ (jo taču tāpat var ar to nodarboties).
05.10.2012 17:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Par slimībām - manuprāt, galvenais visā ieturēt mērenību. Veselībai nāk par ļaunu jebkuras galejības. Sekss pats par sevi - ja tas ir gribēts, ja sieviete ar partneri jūtas tuvi, izjūt pozitīvas emocijas un kopības sajūtu - nāks par labu gan psiholoģiski, gan fiziski (piemēram, līdzsvaros hormonu līmeni).
Savukārt, ja seksuālās attiecībās iesaistās neizvēlīgi, burtiski katru dienu guļ ar citu - tad tur gan trūks tā psiholoģiskā apmierinājuma, gan arī būs lielāka iespēja saķert STS un tamlīdzīgas lietas.
Bet tāpēc jau nav jākrīt no viena grāvja otrā un no seksa jāatsakās pavisam.

Domāju, ka tādi formāli seksuāli aizliegumi (līdz kāzām - nē!) vajadzīgi tikai cilvēkiem, kam nav attīstījusies kaut kāda dabiska izvēlība seksuālos jautājumos un spēja pašiem sevi kontrolēt un neiesaistīties sev nevēlamās attiecībās.
05.10.2012 17:33 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
manuprāt, ja tu mīli cilvēku tad ar viņu seks ir pavisam savādaks, neka ja tu viņu vsp nepazīsti. un ja tev ir viens cilvēks tad jau īsti tev nav ar ko salīdzinat, un pie seksuālas dzīves arī ir jāstrādā.
05.10.2012 17:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patika raksts!:)Paldies!
05.10.2012 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 1964
Reģ: 31.01.2012
Jā, un tad apprecies, bet sekss ir vienkārši šausmīgs vai vēl nez kas un domā - kuda ja papala. Ar laiku cilvēku vajadzības un vēlmes tikai palielinās, un labs sekss ir tajā skaitā, kā vīriešiem, tā sievietēm.
05.10.2012 17:29 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
zaptesburka, tur jau tā lieta, ka tas nav viens tāds gadījums, tādi ir daudzi gadījumi.. man prieks, ka tev palaimējas un tava mamma atrada, bet mana mamma neatrada, lai gan diezgan cītigi meklēja un laimīga viņa nebija nekad.
sprogainā, man patika tas, ko tu teici, Viss ir atkarīgs no audzināšanas, ja vīrietim ģimene ir vērtība, viņš būs ar viņu kopā, bet ja nebūs, tad neviens gailis pakaļ nedziedās.

tur jau tā lieta,kas viss ir atkarīgs no audzināšanas,ja vīrietim ir iemācitas vērtības, ja viņam ir bijuši vecāki,kas tādas ir iemācijuši, bet ja viņam tādas vērtibas nav tad arī viņš gulēs ar visām pēc kārtas un vrb uztaisīs kādu bērnu.
tur jau nav runa par reliģiju, organizācija kā tāda ir reliģiska, bet doma kā tāda, manuprāt, arī ir par vērtībam.
05.10.2012 17:22 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Vispār, par slimībām runājot, man gino teica- mīļā, jums šitais nebūtu, ja būtu patstāvīgs seksa partneris. Nevajag jau uzreiz STI vai ko tādu, pietiek ar vnk iekaisumiņu.

Un Krista, tu nevari zināt kā būtu, ja tavs bioloģiskais tēvs nebūtu notinies. Mana mamma bija precējusies, kad piedzimu es, bet tas netraucēja tēvam 12 gadus vēlāk notīties un mammai mani un māsu audzināt vienai.
Viss ir atkarīgs no audzināšanas, ja vīrietim ģimene ir vērtība, viņš būs ar viņu kopā, bet ja nebūs, tad neviens gailis pakaļ nedziedās. Un vienalga, būs tā laulība vai nebūs. Būs bijis sekss pirms kāzām vai nebūs bijis. Un lai gimene būtu vērtība ne vienmēr ir vajadzīga reliģija.
05.10.2012 17:11 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Krista, bet tas ir viens tāds gadījums. Es tikpat labi varu pretī likt to, ka arī mana mamma palika stāvoklī, kad nebija precēta - nu un apprecējās, ieviesa vēl vienu bērnu (mani), un pat suni kopīgi nopirka.
(Diemžēl pret nelaimēm neviens nevar nodrošināties, un tāpat palika kā vientuļa māte ar mums abiem un suni, bet tas jau ir cits stāsts).
05.10.2012 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits