Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kur ir tas āķis?

 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
šodien darbā nedaudz aizdomājos... savā darbā redzu dažādas sievietes un tad nu es skatos , kura ir precējusies , kurai ir bērni utt.. dažkārt sanāk arī parunāt .kur ir tas āķis, ka citām ir ģimene un citām nekas neizdodas? daudzas tiešām parastas sievietes , ne ar ko neizceļas stāsta par bērniem , ģimeni utt. bet taja pat laikā citas tik skaistas sievietes ir vienas. laikam jau izskats nekādu lomu nespēlē. kas tad spēlē to lomu, lai izdotos attiecības?
laikam jau sanāca savārstījums, bet nu laikam nemāku izteikt skaidru domu:)
03.10.2012 21:43 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jāpiekrīt, ka lielākā daļa nespēj sadzīvot un pieņemt otru kāds ir
07.10.2012 12:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka tas pašos pamatos nav atkarīgs nedz no izskata, nedz profesijas, intelekta (kaut gan arī šīs nianses var spēlēt lomu)..

Lai izveidotu ģimeni.. sanāk iziet cauri tādam kā algoritmam (nepārdomāti ieskicēšu):
0. Priekštats par to, kas ir ģimene.. kādai tai jābūt..
1. sastapt/iepazīties
2. attiecību uzsākšana
3. māksla sadzīvot.. utt.

Un.. kāpēc tas tā nav.. problēma var rasties jebkurā no punktiem.. citiem nesanāk iepazīties.. vai pazīst.. un neredz, ka varētu kaut ko veidot.. citi it kā atrod viens otru.. bet atšķiras ģimeniskie uzskati un tāpēc kaut kas nesanāk. citi vnk nespēj sadzīvot..
05.10.2012 11:33 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
tātad frieziere un sekretāre ir kaut kādas pabiras, kuras ir pelnījušas tikai pēdējo idiotu par vīru? smieklīgi daža laba te domā:D
05.10.2012 10:32 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Cataleya,

Ja par sociālajiem slāņiem runā vispārīgi, tad tā varbūt arī ir, bet nav ko fantazēt, LV ir milzīgs vidusslānis, kurā ietilpsts tas pats vadītājs, direktors, friziere, žurnāliste, grāmatvedis utt. , tas augstākais plaukts ir tik mazs!
04.10.2012 23:15 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju visus komentārus.

Diezgan interesants temats diskusijai. Esmu strādājusi par bārmeni un viesmīli. Tādos darbos strādājot, redzi daudz cilvēkus un ar laiku sāc ievērot uzvedību modeļus, kas piemīt daudziem cilvēkiem. Esmu redzējusi izmisušās, kas ienāk bārā. 12 cm papēži, izvelk no miljons dārgās someles makbuku, sēž pie galdiņa un malko Latte Macchiatto atšāvusi pirkstiņu, bet acu skats tāds... nekāds. Ienāk vīrietis, no sākuma uzmet acis, bet pēc tam apsēžas citur, ar sksiatu uz otru pusi. Saproti uzreiz, ka ne tu vienīgā jūti to izmisumu, kas nāk no tās sievietes. Bet viņa taču ir skaista, gudra un veiksmīga!
Vai arī pāris. Kamēr meitene tualetē, džeks koķeti uzsmaida, ejot prom atstāj lielu dzeram naudu. Vai arī meitene sēž, it kā blakus savam vīrietim un čeko visus čaļus bārā. Ienāk "perfektais pāris". Sēž, čubinās, neredz ne ko ēd, ne dzer. Apmāti viens ar otru. Un tad tu nopūties, eh, kāpēc man tā nav?

Un kā mēs varam zināt, kurš no šiem cilvēkiem ir visnelaimīgākais. Džeks, kam gribas laist pa kreisi? Viņa meitene? Sieviete ar makbuku? Iespējams, ka visnelaimīgākais ir pāris, kas čubinās, jo viņiem ir liels dzīvokļa parāds vai nomiris kāds radinieks. Par to mēs varam tikai spriedelēt. To, kas cilvēkam serdē notiek, zina tikai pats cilvēks. Ja viņš ir iepuvis, atradīs tādu pašu iepuvuū vai nekādu, un būs laimīgs. Tam nav vispār nekāda sakara ar izskatu vai naudu vai bērniem.

Es būtu pašpietiekama arī viena. Mans draugs to zina, tāpēc ļoti streso par to, ka aiziešu. Šeit varam runāt arī par harizmu, cilvēku raksturiem, karmu, dvēseli, auru un visu pārējo. Grāmatu par to var sarakstīt, bet galu galā nevienam nebūs taisnība, jo katram ir sava.

Tas, ko es ar šito penteri gribu pateikt - mēs varam dalīt precētos, neprecētos, laimīgos, nelaimīgos, bet galu galā tam visam nav nekādas nozīmes, jo otram cilvēkam iekšā neielīdīsi.
04.10.2012 21:59 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Krista, es runāju par vispārējo tendenci, nevis izņēmumiem!
Un krāpt var visās attiecībās, laulība nav nekāds garants. Kā arī - tomēr tās attiecības mēģina veidot , vienojoties par vadlīnijām. Un tiešām- neesot laulībā, aiziet kļūst vieglāk- ABIEM, ne tikai vīrietim!

Bagāta sieviete, kurai sāk tikšķēt bioloģiskais pulkstenis ,atradīs sev spermas donoru. Bet vīru, kurš galīgi neiederas viņas ikdienas dzīvē- neņems.

Un par uzvedību sabiedrībā- nezina vienkārša friziere ne to, kā ir pieņemts runāt ar augstu stāvošiem uzņēmējiem, politiķiem, bagāto dzimtu atvasēm utt. Ne to, kā pareizi izvēlēties ēdienus biznesa vakariņās, ne to, kā jāseko un jāuztver klātesošo izteicieni un uzvedība. To visu apgūst tikai klātesot.
Nav runa par to, ka nemāk pareizi dakšu turēt! Un tas nav uzbrauciens, tas tā vienkārši ir un tas ir normāli.
04.10.2012 21:33 |
 
Reitings 31
Reģ: 02.10.2012
Nu pateicāt arī, it kā visas frizieres un tamlīdzīgu profesiju pārstāves ir kaut kādas čuškas un duņas, kuras tagad ir jāapmāca kā uzvesties sabiedrībā :D tikpat labi tā frizierīte var nākt no turīgas ģimenes, tieši tāpēc var atļauties darīt dzīvē to, ko viņa vēlas, nevis tikai to, ar ko var nopelnīt milzīgu naudu ;)
Un piekrītu Cataleya - LV ir pārāk daudz vīriešu, kuri iedomājušies, ka pārstāv kk šeihanātu un sievu 1 jau nebučos, ja vēl neoficiālā sieva 2 un 3 piegulētājas. Taisni vai riebjas
04.10.2012 21:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cataleya - neesi nekad iedomaajusies par to, ka ja esat nepreceejushies, tad ir vieglaak uzlikt ragus vai aiziet, jo tad viirietim ir mazaak ko zaudeet? un taa pati uznjeemeeja ar uuberpieredzi no dazaadaam valstiim panjems kaarli parasto par viiru ap gadinjiem 37, kad biologiskais pulkstens tikskjees kaa traks (pati zinu vismaz 6 shaadus gadiijumus).
04.10.2012 21:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Te veel visaa ir maza nianse!Biezi tiem turiigiem,izgliitotiem viiriesiem nepietiek tikai ar taam siltaam pusdienaam,maajas siltumu utt!Viniem vajag ,lai sieva vareetu tureet liidzi vina ierastajam dziives veidam!Piemeeram,jaaiemaacaas sleepot,speeleet tenisu utt.Man patika piemeers par Kaarli,kurs izskolos savu frizieriiti-taaadu piemeeru zinu dziivee!:)
04.10.2012 20:49 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt,sievietei ir jābūt laimigai. Un viss. Ne visām sievietēm laime ir viens vīrs pie sāniem.

Otrkārt, neviena izmisusi sieviete, kas nav pašpietiekama, sev vīru nedabūs. Lai vai cik skaista un gudra.

Treškārt, var nesprēgāt , bet pastāv sociālie slāņi un vispārējais kultūras līmenis. Piemēram,uzņēmēja, kas dzīvojusi vairākās valstīs, apgrozās noteiktās aprindās, utt. utjpr. ,nekad nepiekritīs Kārļa parastā bildinājumam. Viņa ar tādu pat uz randiņu neies.
Tāpat Kārlis no augstā plaukta ņems to smuko frizieri par sievu vien tad, ja varēs viņu izskolot un iemācīt savu aprindu likumus un tikumus.
That's the way world goes.

Ceturtkārt, sorry, bet, piemēram, ņemot vērā krāpto sievu statistiku Latvijā, esmu labāk nekrāpta draudzene ar godīgām attiecībās ( jo no manis viegli var aiziet), nevis krāptā sieva, no kuras tik viegli varbūt tikt vaļā nav, jo vēl bērni jādala.Esmu par godīgām attiecībām, nevis "augstākiem tituliem".
Atceros, kā mani šokēja viena jauna, precēta vīrieša skaļie smiekli un teiktais: kurš skūpsta savu sievu??? Cik man draugu, neviens ar savi sievu kaislīgi neskūpstās un neņēmās- jo tā ir SIEVA. Jaunas, karstas meitenes tam ir domātas. Puisis vietējais.

Škiet, ka pēc tam arī lēnām nospriedu, ka ar vietējo neprecēšos. :D Un nē, neesmu bildinājumu nesaņēmusī neapmierinātā.
04.10.2012 20:27 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Izskats tiešām nav pats svarīgākais pasaulē vai attiecībās. Ko līdz smuks ģīmis, ja pilnīga idiote? Piegulētāju varbūt izvēlas pēc feisa, bet ģimenes dibināšanai vajadzīgs kas vairāk. Acīmredzot tām ''necilajām un pelēkajām'' ir kas īpašs, kas piesaistījis vīrieti, bijis par iemeslu mīlestībai un tam, ka vīrietis vēlas ar šo sievieti dibināt ģimeni.
Patīk vientuļo sieviešu loģika.
Mēs vientuļās esam tik žilbinoši skaistas, ka vīrieši mums baidās tuvoties, jo nav līdzvērtīgi. Un tās precētās pelēkās peles jau tik ar traktoristiem Vaņām aprecējušas, jo viņā nav nekādu prasību pret vīriešiem. Bet mums, skaistajām, gribas līdzvērtīgu, bet tādu maz, tāpēc esam viena

Šī loģika man izraisa smieklus, taču tieši tā dažu uzskati izklausās no malas :D
04.10.2012 19:58 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
"Mēs vientuļās esam tik žilbinoši skaistas, ka vīrieši mums baidās tuvoties, jo nav līdzvērtīgi. Un tās precētās pelēkās peles jau tik ar traktoristiem Vaņām aprecējušas, jo viņā nav nekādu prasību pret vīriešiem. Bet mums, skaistajām, gribas līdzvērtīgu, bet tādu maz, tāpēc esam vienas "

So true. ;)
04.10.2012 19:49 |
 
Reitings 31
Reģ: 02.10.2012
Viena lieta, ka neprecētās ir skaistules, gudras, pašpietiekamas un vēl nez kādas, bet otra lieta, ka pašas neapzinoties savā iekšējā izmisumā nereti rada nepareizos signālus un ne par ko vairāk kā izklaidi netiek uztvertas.
Un, manuprāt, vīrieši tomēr ir zemapziņā primitīvi un tieksies pēc siltuma, pēc spējas mājas padarīt par mājīgām un mājās gatavotām vakariņām, nevis tikai - kurā restūzī šodien ēdīsim?
Man apkārt ir daudz skaistu sieviešu, kuras arī mājās ir īstas supersaimnieces un ilgi nebūs jāgaida, kad būs precētas. :)
Kas attiecas uz pelēkajām pelēm - viņa ir sieva, bet vīrs izklaidējas ar skaisto un kopto, okey, bet tomēr patīkamāka sajūta ir, ka esi izvēlēta par sievu, bērnu māti utt, nevis tikai par mīļāko un guļammaisu
04.10.2012 19:43 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Te nu piekritīšu odyssey.
04.10.2012 19:25 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
bet es zinu,ka no manis virieshi baidaas... es izskatos saakumaa tada auksta,iedomiga ,vesa utt utt utt,bet,kad iepazist mani,tad visi patikami parsteigti.. nu jaa,Es ar ljoti izverteeju kas un kaa..galvenais,lai cilveks ieksheji atbilst man un piesaista... jo man visu muuzhu patika tie saldie,skaistie utt utt utt,bet ,kad sagaju ar savu ex,visi bij shokaa,ko esmu atradusi tajaa mezha vecii :D :D :D
ljoti daudz nosaka klikshkjis.. manaa skatiijumaa un man klikshkjis straadaa tikai ljooti ipashos gadijumos :D
04.10.2012 19:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Emmanuelle
Nu redz, tas jau ir tas, ko saka- ar kādu defektu- lielākoties iekšēju :D Protams, ja katra caca sapņo tikt pie miljonāra un nekas mazāks neder, nav brīnums, ka ir vienas.
04.10.2012 19:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Summer-man darbaa ir viena sieviete-loti sarmanta afganistaaniete!Maacaas,straadaa divus darbus ,taa arii pateica-ja vina nevar dabuut smuku aarstu ,tad vinas dziivee viirieti vispaar nevajag!:D
04.10.2012 19:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Patīk vientuļo sieviešu loģika.
Mēs vientuļās esam tik žilbinoši skaistas, ka vīrieši mums baidās tuvoties, jo nav līdzvērtīgi. Un tās precētās pelēkās peles jau tik ar traktoristiem Vaņām aprecējušas, jo viņā nav nekādu prasību pret vīriešiem. Bet mums, skaistajām, gribas līdzvērtīgu, bet tādu maz, tāpēc esam vienas :D :D :D
Neņemos spriest par visām sievietēm, bet no man pazīstamajām, tās vecmeitas tomēr katra ir ar kādu diezgan lielu defektu un ne jau vizuālu, lai gan dažas arī ar vizuāliem defektiem. Un precētās- nu nav visas pelēkās peles, ir daudz precētu skaistuļu. Man drīzāk liekas, ka izskatam vispār nav nozīmes- visu nosaka iekšējā pasaule.
04.10.2012 19:00 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
emmanuelle,tur jau taa lieta,ka nav acu priekshaa,pat nav nekads kontakts,pati izshkjiros,jo zinaaju,ka attiecibas ir uz 5-6 palikushas :D bet nu... nez... pati zinu,ka nekur isti neeju,neko nedaru,darbs maajas... nav jau isti kur satikt to cilveku.. bet,kad izeju laukaa,nepatik runat ar visiem pec kaartas :D...taa ar maljos pa noslegtu apli :D un visos jauniepazitajos atrodu kaadu vainu.. pirms tam bija vienas atiecibas pec otraam un vienmer laimigas.... ehhhh delj shitaadas lietas,kaa attiecibu neesamiba,vien gribas parcelties dzivot uz LV,jo tur liekas,ka vieglak un aatrak var izveidot atteicibas un atrast savu dzives cilveku :)
04.10.2012 18:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
buuuuu-tev tagad ir loti gruuti,jo tas iepriekseejais acu prieksaa noteikti!Zeel ,bet taa laikam ir vienmeer-gruuti uzreiz atrast to naakoso,jo tu automaatiski mekle tiesi taadu ,kaads bija iepriekseejais...!
04.10.2012 18:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!