Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu draudzība

 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Sveikas!
Es vēlējos uzzināt jūsu pieredzi sakarā ar sieviešu draudzību un tās iziršanu, kāpēc tā notiek un tās iemeslu.
Saka, ka vīrieši nāk un iet, bet draudzenes paliek uz mūžu.
Kā īsti ir?

Bieži meitenes šeit meklē jaunas draudzenes, sūdzas, ka ar iepriekšējām vairs nav kontaktu, katrai sava dzīve, vai arī "draudzene" ir kaut ko TĀDU izdarījusi, kā dēļ šī draudzība ir tikusi pārtraukta. Neesmu sastapusies ar to, ka kāda no mums būtu teikusi: Es izdarīju to un to, tāpēc arī mēs vairs neesam draudzenes. Protams, ja vēlaties atklāt, vai ir jūsu pieredzē bijis, kas tāds, ko jūs esiet (tieši sliktu) izdarījušas, lai draudzība tiktu pārtraukta?
Man vienkārši interesē, kur ir šī robeža sievietēm no draudzenēm, varbūt pat paziņām, līdz izteiktām ienaidniecēm?
Šobrīd pati saskaros ar situāciju, kurā vainīgā esmu es .. Protams, vainas apziņa un viss pārējais ir ņēmis pār mani virsroku, tomēr zinu, ka draudzību glābt vairs nav iespējams. Kaut gan, var secināt, ka īsta draudzība laikam tā nekad nav bijusi.
03.10.2012 20:56 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Un varbūt ne gluži sliktu, kā iepriekš minēju, bet vispār rīcību kā dēļ draudzība tika pārtraukta.
03.10.2012 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Man pirmajā vietā ir vīrietis, kurš mani nekad nav pievīlis un vienmēr ir bijis blakus, draudzenes ir tās, kuras nāk un iet, bet nevienu neesmu uzskatījusi par vērtīgu palikt. Uz sieviešu draudzību skatos ļoti skeptiski, 1 no 1000 tur būs patiesa draudzība. Protams, ceru, ka reiz dzīvē atradīšu tādu meiteni, kuru varēšu saukt par savu māsu.
Neko sliktu neesmu izdarījusi tādu, uzskatu, ka arī ir muļķīgi teikt pēc pāridarījuma, ka īsta draudzība nav bijus, ja otrs nevar piedot, tad to jāspēj attiecināt arī uz attiecībām ar vīrieti. Sava daļa taisnības tur noteikti ir, bet tad cilvēks, kurš būs patiess draugs arī nenodarīs ko tādu, lai sāpinātu otru!
03.10.2012 21:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Interesanti,ka man ir saglabaajusies draudziiba ar sievieti ,ar kuru Latvijaa nemaz nebiju tik draudziiga-mees bijaam vairaak pazinas!Vina aizbrauca uz Franciju ,es uz Ameriku!Peec kaada laika saakaam sarakstiities un taa esam kluvusas labaakaas draudzenes!Esmu aizgaajusi diezgan taalu no vecaam draudzeneem...laikam tas taapeec,ka esam mainiijusaas,mainiijusies uztvere par lietaam,domaasana cita,runaajot par veertiibaam,kuras dara muus laimiigas...!:)
03.10.2012 21:03 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Negribas te neko publiski stāstīt, bet labāk draudzenes izvēlēties prātīgi...un nebūt pārāk emocionālai, un labāk nepateikt visu, kas ir uz sirds.
Saka, ka vīrieši nāk un iet, bet draudzenes paliek uz mūžu

Daļēji piekrītu, BET ar draudzenēm tu nevari apprecēties, radīt bērnus, veidot ģimeni.
03.10.2012 21:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man ir viena taada - uz muuzju no beerniibas. zinu, ka ja man buus gruuti, vinja noteikti paliidzees un to pashu varu es teikt par sevi. mums katrai ir sava dziive, okeaans starpaa, bet tas netraucee draudziibai.
03.10.2012 21:07 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.06.2012
Man ir tā, ka es parasti saku, vīrieši nāk un iet, bet draudzenes paliek, bet diemžēl 1 mana draudzene kā satiek Vīrieti, tā es neesmu vajadzīga, zvana tad, kad ir sakasījusies, vai kad ir izdevīgi, vajag kur aizviZināt, bet vinja man ir kopš bērnības tāda draudzene... Otra tuva draudzene arī mūžigi pārņemta ar savām problēmām, ja es pati nepiezvanu, nesarunāju tikšanos, tad nekā... Paziņas, protams ir ļoooti draudz, bet tādas tuvas, kurām var visu pastāstīt ir palikušas tikai divas vien... Man pieredze, ka draudzenes pazūd, kad uzrodās Vīrietis, parādās, kad ir problēmas.
03.10.2012 21:15 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ir pierādīts pētījumos, ka sieviešu draudzība balstās uz runāšanu, bet vīriešu - uz kaut kā darīšanu kopā. Lūk arī kāpēc man mazliet skauž par viņiem un kāpēc reizēm labāk saprotos ar vīriešiem.
Bet cik ilgi var runāties par dzīvi, ja katrai draudzenei sen jau savs vīrietis, karjera un intereses? Īpaši, ja vienai ir bērns, otrai ne. Tā tās draudzības izčākst un tāpēc domāju, ka nekas nav mūžīgs.
03.10.2012 21:15 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
bija man 3 'labākās draudzenes' kopš bērnības, un tad viena stulba pārpratuma dēļ viss pajuka. secināju, ka nebija nemaz tik laba tā draudzība.. neuzticos sievietēm, zinu, kādas čūskas mēs varam būt :D vienmēr vienai otra liksies labāka un tas būs iemesls skaudībai utt.. Draudzenes man ir, bet ne labākās. Puišiem uzticos vairāk, tie man labāki čomi, bet problēma tajā, ka lielakā daļa no viņiem saķeras un tad visa draudzība izjūk.
03.10.2012 21:25 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
arī man bija " labākās draudzenes uz mūžu " , bet kad sāku strādāt ļoti atsvešinājāmies, un tā arvien vairāk un vairāk. Beigās sākās visādas aprunāšanas aiz muguras utt.. un beigās vienīgais kas ir mani, un uz kuru varu paļauties ir mans draugs, jo pats ir savulaik bijis līdzīgā situācijā un mani saprot!
03.10.2012 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 6219
Reģ: 01.04.2009
Man kaut kā tāda paliekoša draudzība ar sievietēm nav izveidojusies, ir bijušas draudzenes attiecīgajos dzīves posmos - pamatskolā vienas, vidusskolā citas utt. Bet šai sakarā gribu teikt, ka tiešām ir tā, ka no lielām draudzenēm var pārtapt par lielām ienaidniecēm:( Pamatskolā mana labākā draudzene noticēja vienas citas meičas teiktajam, ka es par savu draudzeni viņai aiz muguras it kā slikti izsakoties. Tā nebija taisnība, bet tai gaisa jaucējai izdevās mūsu draudzību izjaukt. Mana draudzene sāka aiz muguras mani diezgan nesmuki aprunāt, biju vīlusies, ka viņai tai meitenei noticēja vairāk nekā man...Tā nu diemžēl nesalabām un neizrunājāmies un tagad pat nezinu, kā viņai iet.

Vispār es domāju, ka puiši ir labāki draugi, pati ļoti labi jūtos puišu kompānijās, patiesībā sieviešu kompānijās nejūtos ērti - kaut kādas runas par lupatām, tievēšanu, reti kura sevi pasniedz tādu, kāda viņa ir, vērojama izlikšanās, saldi runās, bet aiz muguras aprunās, ka man nedārgas drēbes vai pārāk bāla āda utt. :D
03.10.2012 21:35 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009
Man ir 3 pilnīgi atšķirīgas draudzenes, ar katru es eju citur , ar katru daru ko citu, ar vienu es vairāk daru, ar citu vairāk runāju, pagaidām, man šķiet,ka šīs draudzības ir īstas,katra no tām ir atšķirīga, bet īsta, ņemot vērā,ka es esmu vienīgais bērns ģimenē, tad es īsti nezinu,ko nozīmē vārds māsa, lai gan māsa ir un paliks vārds kurš pa daļai nes ģenētisko pusi. :) tā kā no savas pieredzes, es saku,ka sieviešu draudzība var būt īsta, bet kā jau te minēja 1no 1000, varbūt tik traģiski nav,bet es redzu ļoti daudz draudzības,kas cilvēka egoisma un skaudības dēļ ir pajukušas.
03.10.2012 21:35 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
o,jā. man ar bija viena, ko saucu par māsu. tik forši viss bija līdz vienam konkrētam momentam un tagad viņa man ir nevis māsa, bet maita :)
03.10.2012 21:39 |
 
Reitings 112
Reģ: 11.09.2012
Uzskatu, ka katram dzīves posmam, katram cilvēkam stāv blakus tam laikam un Tev atbilstošais cilvēks.
Vidusskolā bija draudzene,uzskatīju, ka būs labākā draudzene mūžīgi mūžos.. Nekā. Viss mainās. Un kāpēc tā notika? Vidusskola mums bija kaut kas vienojošs, aizejot studēt - katrai savas intereses, aizraušanās utt. Cilvēki mainās, saprot savas prioritātes, vēlmes, līdz ar to arī mainās lielākoties paziņu, draugu loks, kas cilvēkam apkārt.
Tagad studējot atkal ir radusies skaista draudzība, vai domāju, ka tā būs līdz mūža beigām? Nedomāju. Bet pašreiz, kad ejams "viens ceļš", kāpēc gan vienai otru nepabalstīt?!

Ģimene ir vienīgā vērtība, par kuru varu droši teikt - PALIEK UZ MŪŽU. Ne par vienu vīrieti, ne draudzeni neuzdrošinos to teikt!
03.10.2012 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man vienu briidi bija viena ljoti laba draudzene, visu dariijaam kopaa, biezi tikaamies. Kad es aizbraucu dziivot uz citu valsti, tad kontakts pasliktinaajaas, jo vienkaarsi tik biezi vairaak netikaamies. Veel peec kaada laicinja vinja arii aizbrauca steaadaat uz aarzemeem, bet pa retam veel kontaktu uztureejaam (iniciatiiva paarsvaraa bija no manas puses). Bet nesen mans draugs vinju bija saticis un vinja pret vinju iztureejass ljoti augstpraatiigi un iedomiigi (cilveecinjam mazliet galvaa sakaapis). Peec sii gadijuma vairs negribaas ar vinju kontakteeties un draudziibu uztureet.
03.10.2012 22:02 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
man arii bija draudzene bet kad parvacos uz arzemeem pie milota cilveeka viss mainijaas...atsvesinajaas utt..es reiz vinai rakstiju ka jau savai draudzenei bet atbildes bija tik veesas un twiteeri saaka paraadiities nesmukas lietas,kaa saka aprunaasana aiz muguras...
gribeetos vinai pajautat ja vinai buutu bijis japaarvaacas uz citu valsti miilestiibas deel vai ari tad vina riiikotos taa kaa rikojas tgd.
Virs saka tad kad vinai bija no manis kads labums tad bija mana drauzene-- kad labumma nav ari draudziibu nevajag skumji :(
bet nu ka ir taa ir.
03.10.2012 22:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 02.03.2010
Neticu sieviešu draudzībai un vispār draudzībai kā tādai! Iespējams, uz pasaules ir viens cilvēks no miljona, ar kuru varētu visu mūžu "draudzēties". visādi citādi cilvēki nāk un iet, un tas tikai tāpēc, ka intereses, vēlmes, atrašanās vietas - viss mūsu dzīvēs mainās, un būtu naivi ticēt, ka draugi mainīsies mums līdzi Tieši mūsu virzienā. Neuzskatu par pareizu kopt attiecības tikai tāpēc, ka agrāk bija forša draudzene, kaut arī sen jau vairs nav par ko runāt.
03.10.2012 23:49 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Saka, ka vīrieši nāk un iet, bet draudzenes paliek uz mūžu.


Tas bija mans un draudzenes moto jaunibas gados un tas strada. Tagad protams, man butu gruti sadalit kurs ir pirmaja vieta draudzene vai puisis.

Man ar draudzeni paveicies un, lai ka gajis, lai esam citas pasaules malas mes esam visistakas draudzenes un nekas mus nespes izskirt. It seviski jau virietis! :)
03.10.2012 23:54 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Vīrieši nāk un iet, bet draudzenes paliek uz mūžu. Es piekrītu 100%. Man ir divas ļoti labas draudzenes jau gadiem un mēs esam ļoti daudz pārdzīvojušas kopā. Es nevaru iztēloties, ka būtu vīrieti nostādījusi augstāk par draudzenēm. Negribu iztēloties, kur es būtu palikusi, ja savu bijušo būtu nostādījusi augstāk par savām draudzenēm... Par draudzenēm man svarīgāki ir tikai mani vecāki un vecvecāki.
04.10.2012 00:03 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Bija tādas draudzenes, par kurām domāju, ka tās ir tās ''dvēseles radinieces''. Bet visbiežāk viss beidzās ar to, ka viņas atrada sev draugus ar labiem kontaktiem vai arī tādus, kuriem vairāk naudas, foršāk uzdzīvot un izklaidēties. Agrāk likās, ka kaut kā netaisnīgi -es izlieku visu sevi tajās attiecībās, bet man pretī ''figu s maslom''. Beigu beigās liekas, ka ar mani vienkārši nav izdevīgi draudzēties. :D

Pagāja gadi, apaugu ar biezāku ādu un sapratu, ka tiešām, ar puišiem draudzība ir daudz ilgstošāka un sakarīgāka. Nav vēl gadījies , ka puisis man ''uzmestu'', aprunātu vai kļūtu zaļš aiz skaudības. Puišiem plašāks interešu loks, dos sakarīgu padomu vajadzīgā brīdī. Protams, tā ir tikai mana pieredze.
04.10.2012 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man arī dažās draudzenēs besī, ka uzreiz, kā parādās vīrietis, viņas ir prom :D Tāpēc mani labākie draugi ir vīrieši.
04.10.2012 00:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!