Hormonālās tabletes

 
Reitings 127
Reģ: 29.01.2009
Pirms gada sāku lietot hormonālās kontracepcijas tabletes. Sākumā biju ļoti apmierināta, jo mēnešreizes vairs nebija tik stipras un sāpīgas, palika labāka sejas āda un pumpas pazuda...Bet tagad uzkāpjot uz svariem ievēroju, ka esmu pieņemusies par 10kg gada laikā!

Kāda ir Jūsu pieredze?
27.09.2012 21:45 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ā, un vēl tas, ka jaunās paaudzes hormonālās tabletes nemaina svaru. mhm, man izrakstīja yazz, ginekoloģe pati pateica, ka 2-3kg nāks klāt... visi pārējie (ja būs) norakstāmi uz labu dzīvi
29.09.2012 11:26 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.08.2012
Lietoju Harmonet 7 menesus, sis ir pedejais menesis, jo loti sap venas, un ir paradiijies celuliits, kas nekad nav bijis- edu veseligi, daudz sportoju. Un garastaavoklis man ir tragisks, neciesams, kaa arii libido ir 0... Pirms tam dzeru yasminelle, bija veel sliktaak.
Ir jau loti erti ar tabletem, bet visas tas blakusparadiibas...
29.09.2012 21:19 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Ja godīgi man ir bail lietot OK, nekad arī neesmu lietojusi. Tā kā man ir mazkustīgs dzīvesveids, darbs saistīts ar astoņām stundām pie datora katru dienu, tad pēdejā laikā arī esmu uzņēmusi 5-7kg vairāk. Iepriekš biju pavisam kalsna 48 kg, tagad ir 55. It kā jau vajadzēja mazliet pieņemties, bet man kaut kā galīgi neizskatās, man tā ir apaļa seja, arī kad svēru 48, a tagad vispār, ka paskatas bildēs seja izskatās resna, un man tas besij. Tapēc ir bail lietot OK, ja nu vēl nāk klāt, kas tad būs, man vispar seja būs resna.

Redzu arī kā OK ir iespaidojušas dažas paziņas. Aktīvas, kustīgs dzīvesveids, ēd samērā veselīgi, sevi iegrožo, bet pēkšni uzradās celulīts, apaļāka seja, vienai mati krita ārā. Abas nomainījušas vairakas OK, bet viss atkārtojas. Tā kā vairāk esmu dzirdējusi un savam acīm redzējusi mīnusus nekā plusus, lietot OK atskaos!
30.09.2012 15:55 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.09.2010
man palika lielaakas kruutis. un laika gaitaa, ilgi vinjas lietojot, mainijaas tas, ka retaak gribas sexu.
30.09.2012 16:07 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
tiešām pirms sāciet lietot OK, noskaidrojiet vai ģimenē nav problēmas ar vēnām, citādi manos gados jau vēnas, kuras parādījās pēc 1 gada lietošanas, bet tagad jau nekas cits kā operācija vairs neatliks + svars un celulīts bonusā :D bet nu ciklu vismaz nostabilizēja un nebija jāuztraucas par to, ka jebkurā brīdī vai laikā var sākties MR, viss kā pēc pulksteņa :) dzēru Lindynetti
30.09.2012 16:48 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Up!!
Man šī tēma šobrīd aktuāla. Dzēru tabletes pusotru gadu, tagad pārtraucu. Viss bija super- krūtis lielākas, cikls regulārs, seksu arī baigi gribējās. Tagad pēc pārtraukšanas esmu sausa, seksu vispār īpaši negribas, nu tā,šķiet-varu iztikt bez :-D Jo reāli esmu sausa, un kad tas viss sākas, ļoti grūti palikt mitrai, un tad vienk gaidu, kad tas viss ātrāk beigsies + sāp vēders jau kuro dienu..tādas velkošas,nepatīkamas sajūtas. Kādai ir bijusi šāda organisma reakcija pēc pārtraukšanas? Un, interesanti, cik ilgi tagad tas tā būs? Baigi forši jau nav... gribu atpakaļ veco libido un nesāpošu punčuku.. :-)
22.03.2013 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Lietoju Ewra hormonālos plāksterus, bet lietošanas laiks nav ilgs (mazliet vairak nekā mēnesis ).

Lietošana samērā vienkārša. Iepakojumā trīs plāksteri. Katrai nedēļai savs, ceturtā nedēļa brīva. Cena gandrīz 12 ls. Turās labi, atlipis nav.

Kā mīnusu varu minēt- Plākstera maliņas smērējas. Visu pirmo mēnesi bija neliela asiņošana, ceru, ka šajā mēnesi vairs nebūs. Pagaidām citas izmaiņas nejūtu.
23.03.2013 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Es pusotru gadu lietoju Nuva Ring. Svars bija klāt kādi 5kg, bet es jau nezinu vai riņķis vainīgs, vai es pati. Dzīvesveidā neko nemainīju, bet agrāk nebija tik ilgi sēdošais darbs, tā kā var jau būt ka hormoni nebija pie vainas. Krūtis par izmēru lielākas. Tas gan bija forši :D

Tagad vienā brīdī izdomāju, ka jāpaņem pauze, jāpaskatās kā organisms reaģēs + ja tuvākā gada laikā plānojam bēbi, tad vajag pārtraukt lietot pirms tam. Rezultāts tāds, ka krūtis ir atpakaļ vecajā izmērā. Damn it ;D bet citādi nekas traks nenotika. + biju pārsteigta, ka cikls kļuvis stabils arī bez tām tabletēm. Agrāk bija apmēram 25-40 dienas..Trakums.
Tā kā es laikam esmu izsprukusi cauri sveikā :)

Es gan laikam balsotu labāk par riņķi nekā plāksteriem vai tabletēm. Pirmkārt, tabletes es neatcerētos iedzert un otrkārt to plāksteri var redzēt. A riņķi ieliek un trīs nedeļas par viņu aizmirst..
23.03.2013 12:30 |
 
Reitings 273
Reģ: 11.04.2009
Man arī nav nekādu baiso blakusparādību, tikai saasinājušās asinsvadiņu problēmas, palikuši redzamāki uz kājām un vēl šur tur. Un libido ir samazinājies. Un svara problēmas lielākoties ir atkarīgas no paša cilvēka, nu ne jau protams visos gadījumos. Tabletes, ko es lietoju ir "oriģinālās", tā ginekoloģe teica, nesapratu, ko tas īsti nozīmē.
23.03.2013 12:52 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Baigi jocīgi ka daudzām tādi negatīvi stāsti par ok tabletes.Man ari bija ļoti bail sākt dzert tabletes jo vienmēr esmu bijusi ļoti sportiskā un slaida,veljovairak tolaik strādāju par modeli,ta ka pieņemšanas svarāmani nenormāli biedēja,bet vel vairāk bija bail palikt stāvoklī.Un ļoti biezi nācās dzert avārijas kontracepciju kur hormonālo deva ir 10 reiz lielaka. Nu jau 4 gadus lietoju yasminelli.Svars noteikti nav nācis klāt,patiesībā šķiet ka esmu palikusi vel tievāka viduklī,bet krūtis nedaudz lielākas palikušas. Celulītu neesmu novērojusi nekur. Vienīgais negatīvas ko varētu teikt ir ka varbūt negribās vairs tik bieži kā agrāk. Man šķiet ka varbūt daudzas no jums ir dzerusas vai dzer vecās paaudzes tabletes kur hormonu deva ir daudz lielāka nekā jaunajās.
23.03.2013 12:54 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Nu ja jau mēs nezinām, kas pat gaļā ir iekšā, tad kur nu vēl tabletēs..baidos, ka pēc kāda laika neuzpeld kāda baisa info..
23.03.2013 13:05 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
Lietoju tabletes ļoti ilgu laiku, nu kādi septiņi-astoņi gadi varētu būt. Viss baigi patika - regulārs cikls, nav jāsatraucās par grūtniecību, minimāla-īsa asiņošana, nekas nesāp, krūti nedaudz palielinājās, svaram tik ļoti nesekoju līdzi, tā kā ja tie bija 2-3kg. bet es jutos ar to labi, tad par to galīgi nepārdzīvoju, vienīgais libido pēdējos gados samazinājās, lai gan 100% nevaru pateikt, ka tas ir no tabletēm. Tā kā nu jau pēc kāda laika domājam par bēbi, tad nu tagad esmu pārtraukusi dzert tabletes. Pagaidām rit tikai pirmais mēnesis, tā kā pārmaiņas nekādas nav, bet nedaudz sabijusies esmu, tā teikt ir lasītas visādas šausmas, bet nu es zinu, ka katram jau tas ir savādāk, tā kā ļoti ceru, ka es tās izmaiņas ļoti izteikti nemanīšu, vismaz ne sliktās lietas :)
23.03.2013 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Es Hormonālo kontracepciju sāku lietot pirms kādiem 4 gadiem, viss bija ļoti labi, ne svars nāca klāt, ne citi blakus efekti, bet ~ pirms gada sākās neliela smērēšanās starp m-reizēm (ap cikla vidu), esmu izmkelēta no a-z, viss ir kārtībā, viss vesels, tabletes jau 2x nomainītas, bet joprojām tas turpinās :(. Nezinu,kas par iemeslu, tikko nomainīja atkal uz citām, jāgaida līdz jūnijam, ja nekas nemainīsies, tad būšot jāiet pie ginokologa-endokrinologa, besiiiii.
23.03.2013 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits