Nevainojama sejas āda- kā?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nav īpaši problēma ar pinnēm, tās pa retam uzmetās, bet runa iet par ko citu- visa seja gandrīz ,visvairāk piere, sīkās pumpiņās, āda ir vairāk taukaina,bet dažās zonās mēdz arī sausa būt. Bildēs piemēram tas nemaz nav redzams, bet ļoti labi redzams skatoties spogulī, ja gaismas avots ir no sāna. Izskatās apmēram tā (nav mans foto)

http://bios.weddingbee.com/pics/172376/skinprobs_005_1024x768.jpg

Kā "nogludināt" ādu? Ar kādiem līdzekļiem to varētu panākt un ko nevajadzētu lietot uzturā ,tātad ko darīt lai uzlabotu ādas izskatu? Un vai maz visiem ir iespējams iegūt tā saucamo "flawless skin" jeb nevainojamo sejas ādu?
26.09.2012 14:55 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu, ka problēmas ir iekšpusē. Uzurs, hormoni utt.
Man sejas āda ir ļoti laba, lai gan to vien daru, kā vakaros nomazgāju ar mazgājamo želeju sejai (šobrõd Oriflame) un no rītiem ar aukstu ūdeni. Un sejas krems no rītiem.
10.11.2012 18:37 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Bobcat, apskatijos to lidzekli, atsauksmes pozitivas, bet esot jutama adas sausisanasanas velak, daziem adas apsartums. Labak laikam sagaidisu savu kartu vizitei pie kosmetologa, iztirisu adu un pajautasu par to lidzekli, vai tadu var lietot.

Womankind, patikami lasit, ka kads reali no problematiskas adas ir ticis pie veseligas un skaistas adas.

Partika un veseligs dzivesveids loti daudz nozime, bet man laikam vaina meklejama kur citur, jo edu veseligi, saldumus daudz uztura nelietoju, nesmekeju, alko lietoju loti maz, bet ada neizskatas tik labi, cik gribetos tapat.
10.11.2012 19:27 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Esmu ilgi cīnījusies ar pumpām, visādu ķīmiju lietojusi un ik pa laikam joprojām tās metas. Nesen runāju ar kosmetoloģi, kas teica, ka, ja ir nosliece uz pumpām tad reāli tā saglabāsies visu mūžu, var tikai maksimāli censties tās samazināt ar veselīgu uzturu, dzīvesveidu un attiecīgajiem kosm.līdzekļiem, tikai tam ir jākļūst par dzīvesveidu, bez nekādām atkāpēm.
Vēl labi palīdzot speciālas mezoterapijas injekcijas zemādā, kas nogalina attiecīgās baktērijas-acne izraisītājas.
10.11.2012 22:31 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ne pa tēmu, bet esmu dzirdējusi viedokli , ja tīņu vecumā nemetās pumpas tad tās metīsies vēlāk Tīņu vecums sen aiz kalniem a nesaprotu ko gaidīt, jo tīņu vecumā pumpas vispār nemetās, kamēr klasesbiedrenes raudadamas skraidīja pie dermataloga. Man liekas absurds, taču varbūt kādai tā ir bijis?

Atkarībā, protams, kas skaitās tīņu vecums un kas "sen aiz kalniem", bet nu man tajā 13-17 gadu vecumā, kad daudzām metas pumpas, to tikpat kā vispār nebija, savukārt kopš 18 ir..
10.11.2012 22:38 |
 
Reitings 62
Reģ: 22.08.2012
uhh, beidzot arī man ir vieta, kur izkratīt savu ilgo, dziļo sāpi. pumpas T zonā konstanti metās jau kopš ~13 g.v. un āda ir mūžīgi apsārtusi vaigu joslā. esmu izgājusi cauri visvisādām procedūrām, kopšanas līdzekļiem, nost-ar-saldumiem-un-treknumiem diētām un vēl sazinkādiem fen-šui brīnumiem, bet nekas nav palīdzējis.

esot aptiekā un pērkot zāles pirmajiem saaukstēšanās upuriem, atcerējos par leģendāro Akne B5 emulsiju un izlēmu to iegādāties. tagad, ceturtajā dienā kopš lietošanas sākuma, ir grandiozs uzlabojums, vairs nav ne miņas no iekaisumiem un citiem nesmukumiem, palikušas tikai retas, nelielas pumpiņas :)
10.11.2012 23:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Dominica-izlasīju tavus komentārus,noskatījos video un aizskrēju uz virtuvi iejaukt masku :) Vai Tu pēc tam lieto mitrinošo kremu sejai?
Man arī bija šausmīgas problēmas ar seju.No rītiem citreiz pat raudāt gribējās.Izrādījās,ka man ir hormonu disbalans,ko izraisīja implants.Nomainīju to pret hormonālajām tabletēm un sejas āda manāmi uzlabojās.Tagad tikkai tāda negluda ar dažām mazām rētiņam,bet salīdzinot ar to kas bija var teikt,ka mana āda ir perfekta :)
11.11.2012 00:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits