Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Starp pagātni un nākotni

 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
Noteikti, neesmu vienīgā, kura ir sastapusi tādu situāciju...,,,
Daudzi saka, ka ir jādzīvo tagatnē, nedrīkst dzīvot pagātnē vai nākotne..bet viss ir savādāk..Pāšlaik tagadnē es tiešām neatrodos.
Kopš jaunā gada,februāra es iepazinu to, kas ir romantika, es iepazinu un uzzināju pašas krāsainākās attiecības,kas man ir bijušas. Es nezināju ,ko no viņa gaidīt jau nākošajā dienā, viņš mācēja mani pārsteigt ..Nobeigumā pirms viņa braukšanas prom, viņš mani aizveda uz jūru, jo es to vēlējos jau vasarās sākumā. Nākošajā dienā viņš atstāja mani, saot, ka rakstīšot man un zvanīšot, par cik brauc uz 2 mēnēšiem prom,(tagad jau 3 mēnesis viņš joprojām nav LV) Es ticēju un mēs lieliski atvadijāmies..Es viņū ļoti gaidīju atpakaļ, tāpat, kā gadīju zvanu no viņā, vsmz ziņu, ka viņam viss ir kārtībā.. nekā,pagāja nedēļa, divas.. nekā.. pagāja 2 mēneši nekā, tik uzzināju, no viņa brāļa, ka viņam esot viss kārtiba..
Ciemojoties pie māsas es izmantoju iespēju viņam piezvanīt pati,viņam nummurs nerādijās, jo es zvanīju no skype.. viņš pacēla izklausījās iedzēris..mēs runājām krievu valodā, jo izklausījās, ka viņš gaida no krievietes, viņš mani neatpazina, tik smējās un flirtēja..Sašutusi nometu kklausuli, un aizsūtiju sms -paldies, ka atpazini mani..atbildi saņēmu?-NE..

Es izbaudīju diezgan nomācošu laiku savā dzīve, es neko neredzēju ,kā tik slapjas spilnvendrānas un kaudzēm nepabeigtu skumju pilno dzejas izlasi, ko es līdz tam nekad neesmu darījusi, es sāku rakstīt dzeju, gleznot arī. Mana mūzikas gaume pārtapa par gruzīgiem gabaliem....Es dzīvoju cerot, un gaidot pagātnē..


Sākās olimpiādes laiks, un mani uzaicināja vienu vakaru kopā ar draugiem noskatīties, bmx sacensības.Es piekritu kaut arī zināju, ka tur būs mans ex,bmxsists. Jā,neslpēšu viņš mani pamanīja, mēs sākam runāt.Viņš izturējās pret mani izcili.Man visi draugi kladzināja-mēģini,paskaies viņš ir gudrs, sportists, 2016 gada kandidāts uz bmx olimpiādi,nākotnēs ārts un galvenais, viņš tevi sargās un tevi neatstās.. izvēršoties visam, es piekritu mēģināt. Mans tagadējais draugs ir izcils.Viņš izturās pret mani izcili un patīk visai manai ģimenei...
Es nedzīvoju tagadnē, es aizmirsu par ballītēm,savām interesēm, es vairāk mācos ,izglītojos, pilnveidojos, daru visu lai turēt līdz savam drauga, daru visu, lai mēs varētu turpināt savu nākotni.

Un kā ar pagātni? Jā es dzivoju arī pagātnē, pārlasot sarakstes, dažreiz redzot mūsu bildes, atceroties momentus , dziesmu vārdus, neviltotu prieku..jautros vakarus spēlējot vārdu kaujas..
Runājot ar viņa brāli uzzināju to,ka viņš nezinot, ka tagad man ir attiecības, un nezvana ,jo negrib domāt un skumt velvairāk par mājās..un viņš nezin,ko zaudē..

Un klusība cerot saņemt sms , mīļa, atver durvis ,es esmu mājās,pie tavām durvīm ar puķēm un vārdiem...

Bet man taču ir nākotne....
25.09.2012 20:01 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
Meitenes, es aizmirsu izvirzīt savu jautājumu...
Ka tad man rīkoties? dzivot tā tālāk?
25.09.2012 20:14 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Štrombergs čto ļi?
25.09.2012 20:16 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu, izklausās mazliet pēc slima murga.
Tu maz vispār biji ar viņu kopā? Ja, jā tad cik ilgi? Vai tikai dzīvoji kaut kādās salkanās fantāzijās un uztvēri par kaut ko mega nopietnu, kamēr čalim tas nebija nekās - nu, vismaz tas tā izklausās. Gribēji uz jūru vasras sākumā un viņš Tevi pārsteidza aizvedot uz jūru vasaras beigās? Neko nesaprotu. :D
25.09.2012 20:18 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
jā-kopš februāra.
nē viss bija nopeitni.
Šis mmurgs bija taisnība.
25.09.2012 20:20 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
hip.bone Štrombergs nav vienīgais pasaulē ir arī citi.
25.09.2012 20:21 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Elina,nešaubos,tikai tas pirmais ienāca prātā. :D
25.09.2012 20:22 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Un tad viņš aizbrauca un nedeva pilnīgi, pilīgi nekādu ziņu-ne zvani, ne sms, ne e-pasti, nekā? Un Tu pati-klusēji un centies tikai pēc sazin cik ilga laika kaut ko caur brāli uzināt?
Man likās, ka attiecībās ir divi cilvēki.
25.09.2012 20:23 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
Viņš nebīja onliene kopš 2jūlija, nummurs nomainīts, kur lai es viņu rauju ārā? Brālis bija atbraucis uzzināju nummuru, uzzināju par viņu, piedod, ka nepieminēju.
25.09.2012 20:32 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
es tiešām nesaprotu - Latvijā sievietēm tā ir kā tendence skraidīt pakaļ džekiem, kuriem viņas neinteresē, tad raudāt un pārdzīvot, pazemoties, zvanīties un gaidīt sasolītos banānus?
Jums tiešām ir pazudusi pašcieņa?
Vai arī es tik tāda vienīgā, ledus karaliene, kura nevienam pakaļ neskrien, nepazemojas, neuzbāžas un katrā džeka vārdā nesaskatu kopīgu nākotni un 12 bērnus?
25.09.2012 20:36 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.09.2010
tu vareetu rakstit gramatas...
25.09.2012 20:39 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
ice queen, nav runa tagad par taviem dzīves uzskatiem, un to ko tu dari.
25.09.2012 20:40 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
A, Tev pašai nešķiet, ka viņam esi pilnīgi pie pakaļas? Ja reiz cilvēks ne reizi nav centies ar Tevi sazināties. Vai, nu čalis ir pilnīgs maita, vai atkal Tu esi pati kaut ko nevietā sasapņojusies, ka Jūsu starpā ir kas nopietns. Un vispār ko tur dzīvot pagātnē, ja skaidri redzams, ka tas viss ir tikai no Tavas puses, ne no viņa.
Tiešām abrīnoju šo visu. Pat pēdējie maitas mēdz tomēr padot ziņu un, ja reiz viss ir bijis tik skaisti, kā Tu saki, tad tas kaut kā nelīmējas kopā. Manuprāt šajā gadījumā Tu visu smagi pārspīlē piešķirot tam visam tādu nozīmi, kur acīm redzet otrai pusei nav bijis nekas.

Seks Jums vispār bija?
25.09.2012 20:42 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.09.2012
Es domāju, ka šajā gadījumā tev ir jāaizmirst pagātne un visas labās atmiņas, jo ne vienmēr viss, kas atsauc patīkamas atmiņas ir labs. Tu vienkārši skumsti un tev viņš pietrūkst, gan jau ka bija arī kādas ķibeles iepriekšējās attiecībās un tas tiešām nav piedodams, ka viņš tev nepadeva nekādu ziņu.
Un kā ir ar tagadējo puisi, kāpēc esi ar viņu kopā ja vēl dzīvo pagātnē?
25.09.2012 20:44 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Es dzīvotu tagadnē. Tu vismaz savu tagadējo puisi mīli?
Padomā kas notiktu,ja nu tavs ex mestos tev ceļos,bet vēlāk atkal pamestu?Tad tu paliktu viena pati,jo savas pagātnes dēļ pazaudētu burvīgu nākotni.
Arī man bija uznākušas tādas domas "kas būtu ja būtu" , bet vēlreiz apdomājot,nu nav verts sev čakarēt dzīvi savu atmiņu dēļ.Palaid un viss.
25.09.2012 20:48 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
modell, nav nekas pārspīlēts.Jā .
Jautājums nav vai man jāgaida, nav vai ir pārspīlēts vai ticams, jo katram dzivē gadās dažādākās situācijas uz kurām atbilde ir -es -nezinu.
25.09.2012 20:48 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
Alise- aizmirst pagātni, un tagadējais tiešām ir pārāk labs, bet bailes ir no tā,kas būs ,kad Klāvs (pirmais) atgriezīsies?
25.09.2012 20:50 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Un tai pat laikā es Tevi saprotu, bet šis viss, vairāk ir raksturīgs tomēr pusaudžu gados - šī lielā nozīmes piešķiršana tādām lietām, uzburt tādas ainas un pēc tam pašai ar to mocīties. Piedevām Tev jau ir attiecības. Un tici man-labāk liecies mierā, jo šādi beigās vari pazaudēt to, kas Tev ir dots un beigās tiešām būs iemesls raudāt spilvenos un justies vientuļi.
25.09.2012 20:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2012
clique-tev taisnība visā, bet bail no tā ,kas būs, kad viņš bus atpakaļ un ja viņam būs labs arguments uz visu notiekošo.
25.09.2012 20:53 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Tad kad tāds Klāvs atgriezstos, pasūtīt vienkārši nah..
25.09.2012 20:53 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Tu ESI gatava pamest Klāva dēļ savu tagadējo? Ja atbilde ir apstiprinoša,tad izbeidz tagad savas attiecības ar tagadējo,jo vēlāk būs sāpīgāk gan tev,gan viņam.Ja neesi gatava,tad izbeidz domāt kas būs kad ex atbrauks,bet izbaudi tagadni.Tavā vietā es to visu pārdomātu kārtīgāk,nevis mestos ex apskāvienos tiklīdz šis izdomās tev par sevi atgadināt.
25.09.2012 21:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits