Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pareizā pieeja

 
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
sveikas.

nezinu, kā noformulēt saprotami jautājumu, bet mēģināšu tā:
kā Jums šķiet, piemērām, attiecibās, kā tomēr ir labāk, pilnībā atklāties vīrietim, vai tomēr paturēt kaut kādu zināmu distanci.
esmu par to domājusi un liekas, ka vīriešiem vairāk tomēr ir tas mednieciskais instinkts, un, ja pilnībā nododies un atveries, tad viņiem zūd interese :D

tomēr piemērs iz dzīves - rakstu vislaik intensīvi uzturu visādas tēmas ar vīrieti, šis atbild, bet tā kaut ko atbild kaut ko nē, savukārt, ja es kaut kā lakoniski izsakos, neizskatos īpaši ieinteresēta sarunā - tad ir vērojams zināms aktivitātes pieaugums no vīrieša puses, tātad - vai labāk tomēr neatvērties, lai ir kam paskriet pakaļ ? :D
16.09.2012 19:16 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Atkarīgs no attiecību posma - sākumā, noteikti atklāties nevajag, bet vēlāk, tas jau jājūt .. man, piemēram, ir ļoti svarīgi, lai sieviete ir pret mani atvērta pilnībā, tāpat, kā es pret viņu, bet zinu vīriešus, kam tomēr patīk arī vēlākajā attiecību fāzē noslēpumainība .. tas ir jautājums, kam viennozīmīgas atbildes nebūs. Tas ir individuāli. Nu tas, ka esi atklāta, jau nenozīmē, ka nevari paķircināt ar jauno informāciju vīrieti, kas, principā, rada tādu pašu efektu un pabaro vīrieša mednieka daļu .. bet nu tās tikai manas domas .. Mans uzskats ir, ka bez atklātības vienam pret otru attiecības nemaz nevar pastāvēt, bet vēlreiz uzsveru, ka tas ir tikai mans viedoklis.
16.09.2012 19:32 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es esmu guvusi mācību, ka pašā sākumā nevajag uzreiz atvērties. Bet ilgi gan es tādas spēles nevaru spēlēt, neesmu tāds cilvēks. Nu, mazliet noslēpumaina jau var būt visu dzīvi, tas jau tā sievišķīgi, bet visu laiku būt neparedzamai tā speciāli, manuprāt, ir grūti. Ja es tiktos ar tādu vīrieti, kuram visu laiku vajag kaut kādu action, es laikam ilgi neizturētu :D
16.09.2012 19:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu tācu katram vīrietim nebūsi kā atvērta grāmata?! un lai vinš var izlasit visus tavus dziļākos noslēpumus. pat tagad ir lietas, ko viņš nezina, bet tas neietekmē mūsu attiecības. vnk neuzskatu, ka viss ir jāizstāsta no sākuma līdz beigām, sākot ar to, kā tu piedzimi, kā pirmo reizi skūpstijies u.tml. ar laiku- varbūt, bet ne jau visu nobērt tā, kā viņam nākt krusa no skaidrām debesīm..jā, mēs varam atklāt viens otram domas un jūtas, bet ne jau pilnīgi visu. sākumā vsp nav jāizstāsta visa sava dzīve. ir pietiekoši daudz lietas, par kurām runāt
17.09.2012 09:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits