Attiecību izjukšana

 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Sveikas!
Neesmu nekad rakstījusi forumiem, jo nav jau bijusi nemaz vajadzība...

Stāsts nu sekojošs...
Esam kopā gandrīz divus gadus. Ar visfantastiskāko iemīlēšanos, smiekliem, emocijām, sajūtām utt. utt.
Šie divi gadi mani ir atvēruši par domājošu, atbildīgu sievieti. Un tikai ar šo vīrieti pirmoreiz aptvēru cik ļoti vēlos savu ģimeni, bērniņu un nodzīvot visu dzīvi ar viņu..
Viņš ir atvērts, komunikabls, rūpīgs, ļoti daudziem cilvēkiem patīk kā personība...

Kad sākām tikties, es viņam neticēju, bija nosaldējusi savu mūri tik biezu, ka pagāja pat kāds pusgads, kad sāku uzticēties, paļauties...
Viņš bija ļoti pacietīgs. Gaidīja.
Dzīvojām no paša sākuma jau kopā.


Pavisam tā sakot nesen, mani piemeklēja depresija. Zaudēju darbu, dibināju savu uzņēmumu, negāja tik labi kā gribējām un nemanāmi nez no kurienes zaudēju savu pašapziņu un saprātu. Viss man riebās, biju nejauka, daudz bļāvu, visu laiku raudāju. Likās, ka ienīstu pasauli, ka visi mani ienīst...

Viņš bija pacietīgs.

Un nu ir situācija, kad jau vairākus mēnešus esmu no tā tikusi cauri, bet viņš tam netic. Pacietīgi pierādu sevi, ka man viss ir kārtībā, dāvinu dāvaniņas, vedu uz kafūžiem, runājamies, skatamies filmas, bet vienalga man netic... Un tad nāca kā no zilām debesīm zibens spēriens.
Viss cauri. Es tevi vairs nemīlu.
Neskatoties uz ikvakara "Es tevi mīlu", mīļošanos, sirsnību attiecībās, kas atkal bija.

Biju šokā, jo viss tak bija kārtībā!!!
Prom no dzīvokļa viņš negāja. Tā tas bija divas nedēļas. Līdz pēc ledus laikmeta, viss iegāja vecajās labajās sliedēs... Es burtiski lidoju un biju laimīga! Tas notika jūlija beigās.
Tagad ir septembris un viss kārtībā ir atkal pēkšņi pārvērties uz nekas nav kārtībā uz "nemīlu", negribu būt kopā utt.
Citas viņam nav.

Īsti nezinu, kā atkausēt šo ledu un kā mainīt situāciju, jo mums ir bijušas milzīgi spēcīgas attiecības, kas vienā brīdī emocionāli kaut kur ieplaisājušas. To ka nemīl- es nespēju pagaidām noticēt... Vēl pagājušo nedēļ izmeta ar mazo mīļo smaidiņu pats "začuk, mīlu tevi". Guļam mājās kopā, no rīta saņemu buču, kājas miegā krusteniski man pāri un piespiedies turpat guļ... Bet sakās, ka viss.


Kur vīrieša loģika tajā visā?
Varbūt viņam ir vnk žēl mani atstāt?

Es bezgalīgi šo vīrieti mīlu un esmu tiešām dziļā nezipratnē kā rīkoties, kā nerīkoties...

Vai jums ir bijis kādai kas līzīgi? Kādi padomiņi?
15.09.2012 09:21 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Guļ, guļ viņš darbā...paņēmis kolēģu maiņas un strādā uz vietas sutkām... Starp restorāna aizvēršanu, kurš viņš strādā līdz 06:00 līdz atkalatvēršanai ir tikai 4 h.
Agrāk viņš arī, lai varētu ilgāk pagulēt, palika darbā, ja bija atkal 10:00 jābūt darbā...
Viņš ir ļoti liels darbaholiķis, darbu mīl. Tagad kolēģe ir atvaļinājumā, līdz ar to nākas arī gribot negribot papildus rauties...

Par mašīnu. Braucis ārā no stāvvietas, kur skatījies atpakaļ, neviena nebijis. Lēnām griezis ārā, bet uzpeldējis cilvēks. Līdz ar to nobremzējis... Skatījies atkal, bet neko neredzējis, bet tur pa šo sekunžu daļu aklajā zonā uzpeldēja jauna mašīna... Kā autobraucējs viņš ir ļoti uzmanīgs un reaģē ātri. Pats nesaprata kā kaut kas tāds varēja gadīties... arī par to ātruma pārsniegšanu... vilkusies mašīna priekšā labu laiku un tā kā bija pēc naktsmaiņas, gribēja ātrāk mājās...neizturējis priekšābraucošā vilkšanos, meties apdzīt tikai un kā apdzinis, tā priekšā še ku re kur radars...ne jau konstanti maucis uz nez cik km/h.
17.09.2012 15:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aj ar tām mašīnām es bieži esmu redzējusi avārijas situācijas uz ceļiem. un aklā zona, ne aklā, bet bieži viskkas notiek, jo vnm kāds kko neredz utt. es nesaku, ka tavs draugs neredzēja bet vsp. varbūt aizej pie kādas dziednieces tiešām, bet ne jau ar domu atgūt savu draugu, bet gan ar domu noskaidrot, kas notiek, un kā to vērst par labu?
17.09.2012 15:41 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Piedod, bet tavas attiecibas ir cietushas fiasko...
Parlasiju.
Ja virietis saka, ka vinjs nemil, vinjs ari taa domaa. Vinji nekad nemetajas ar tadiem vardiem kaa meitenes - emociju uzpludaa.
Ja nav jutu, tad nav.
Ko darit? Skaisti izskirties. Nelugties, lai vai kas.. ar varu miljs nebusi.
Iespejams, tev ir paredzets pilnigi cits cilveks tavaa dzivee.
Es padotos un piekristu, lai iet, ja vinjs ir gatavs gajejs.
17.09.2012 15:45 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Jau sarunāju visu. Šovakar braukšu...

Esmu jau pie viņas bijusi, viņa tiešām pasaka lietas, kuras paši neredzam, bet kā ir... apzinos, cik skarba var būt patiesība un paskatīties no malas uz to visu...
17.09.2012 15:47 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Pie kā tu brauc?Kas par dziednieci?
17.09.2012 15:48 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Izlikšu vakarā savu dvēseli dziedniecei...
Tagad grūti spriest... pagājušajā reizē jutos kā izlikusi savu dvēseli, to turpat izmazgājusi un ielikusi atpakaļ...daudzas lietas sapratu, uz daudz ko spēju paskatīties savādāk...

Es pati jūtu, visu, ko sakiet...bet kā jau 100 reiz rakstīju, es vnk tam šobrīd nespēju noticēt. Vnk nespēju. Prāts pilnībā atsakās to darīt.
Ir sajūta, ka mazs strīds vien ir un ka rīt no rīta būs mājās...
17.09.2012 15:50 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Dziednieces jusu dzivee nepalidzes, pashaam vajag savu dzivi kartot, nevis ljaut taa saucamajiem dziedniekiem kautko kartot....
Ja es butu vecis un ko tadu izdzirdetu, ka mana beibe dodas, vispar mestu kajas par pleciem. (nenjemiet ljaunaa)
Vienk nesen gadijas saruna, kuraa kads jautaja, vai es pie tadiem griezhos un ko domaju.
Vinjiem tas dikti nepatik......
17.09.2012 15:51 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Neatceros viņas vārdu. Dzīvoja viņa Purvciemā. Biju pie viņas kādus 4 gadus atpakaļ, kad bijušais taisīja pašnāvību. Toreiz nespēju ne vārda viņai pateikt, kad apsēdos, sāku vnk histēriski raudāt...Arī toreiz pēc tā kas notika, bija šoks un emocijas nenāca ārā. Neraudāju, nesapratu neko. Kā iegāju pie viņas, tā visa klapīte atnāca kā atšņorēta vaļā.
Viņa klusēja. Un tad teica, ka visu redz...lai runāju, jo izrunātiem vārdiem skaļi mainās enerģija...es vienalga nespēju neko teikt līdz viņa pati sāka runāt... par to kāpēc un kas ir noticis, viņa no zila gaisa paskaidroja, kāpēc tas cilvēks tā rīkojies, kā veidojies viņa raksturs... viņa paskaidroja man lietas, par kurām man bija lielie jautājumi...Viņa uzreiz pateica kādas ir manas slimības un no kā tās radušās...

Vārdu neatceros, man ir tikai viņas nr...

Viņa ir lielisks psihologs...


Šobrīd viņa ir izbrakusi no Rīgas, brauksim pie viņas uz laukiem...
17.09.2012 15:55 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
grrr man jau nevajag lai viņa kārto manu dzīvi. Man ir vajadzīgs cilvēks ar kuru izrunāties, kam izraudāties, kas man paskaidrotu to, ko es pati vēl neapjēdzu.
Lai nepatīk, ka braucu. Es tak to nereklamēju. Man tas vnk ir iekšēji vajadzīgs...
17.09.2012 15:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
winnya- tad tev ir vajadzīgs psihologs, nevis dziednieks :D nejauc 2 dažādas lietas. psihologam tu izstāstīsi visādas lietas un izrunāsies, bet dziednieks iespējams redzēs IESPĒJAMS, ka kāds kko mēģina sliktu jums nodarīt. bet izskatās, ka tas tā nav.

autorei vnk ir vaajdzīsg cilvēks, kas viņu uzklausa un nostāda fakta priekšā un pasaka lietas kas ir un kas un kāpēc ar reālu pamatojumu. un šis cilvēks, pie kā viņa, bijusi izklausās, ka NAV dziednieks. ja nu vienīgi par tām slimībām, lai gan katrs kurš vairāk kkur palasa, var saprast kas no kā rodas. daudz kas rodas no pārdzīvojumiem, no stresa, no pārlieku lielas slodzes darbā. izanalizēt cilvēku, kāpēc viņš rīkojas tā un nevis savādāk, pie tam vēl zinot, ko tu esi darījusi, tās nav nekādas dziednieciskas spējas. bet nu priekš autores varbūt tieši laikā, bet nu nezinu, ja pie katrām manām problēmām man būtu jāvēršas pie speciālista, es pati sev neliktos normāla. tad jau es arī varu būt dziednieks, jo arī varu pateikt, kas no kā rodas un kāpēc tavs draugs nenāk mājās, zinot jau to visu, ko tu izstāstīji :D
17.09.2012 16:44 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Sany, nepiekrītu tev... Tu neesi bijusi, tu nezini par ko runāju...
Ja es klusēju un raudu, bet cilvēks pretim sēžot redz to, kas ir bijis un kā, tad tas nav nekāds psihologs...
Ai, ko tur strīdēties, agrāk biju tikpat skeptiska kā Tu. Līdz nonācu tur.
17.09.2012 16:48 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
winnya,kā tev vakar gāja? :)
18.09.2012 09:39 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
varbūt es kļūdos, bet nu es tik ļoti pieaugusi tam vīrietim, ka laikam darīsi visu iespējamo, reizēm ir jāļauj visam aiziet pašplūsmā...bet nu veiksmi.
18.09.2012 09:48 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Līīī* Gāja labi :)
Stipri vieglāk palika izkratot sirsniņu kādam no malas...
Izrunājām šo un to, bet pa smagam sapratu, ka viņš ir mans spogulis...
Kā izturējos, domāju es, to tagad dabonu atpakaļ...

Jādomā vairāk labas domas :)
18.09.2012 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits