Attiecību izjukšana

 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Sveikas!
Neesmu nekad rakstījusi forumiem, jo nav jau bijusi nemaz vajadzība...

Stāsts nu sekojošs...
Esam kopā gandrīz divus gadus. Ar visfantastiskāko iemīlēšanos, smiekliem, emocijām, sajūtām utt. utt.
Šie divi gadi mani ir atvēruši par domājošu, atbildīgu sievieti. Un tikai ar šo vīrieti pirmoreiz aptvēru cik ļoti vēlos savu ģimeni, bērniņu un nodzīvot visu dzīvi ar viņu..
Viņš ir atvērts, komunikabls, rūpīgs, ļoti daudziem cilvēkiem patīk kā personība...

Kad sākām tikties, es viņam neticēju, bija nosaldējusi savu mūri tik biezu, ka pagāja pat kāds pusgads, kad sāku uzticēties, paļauties...
Viņš bija ļoti pacietīgs. Gaidīja.
Dzīvojām no paša sākuma jau kopā.


Pavisam tā sakot nesen, mani piemeklēja depresija. Zaudēju darbu, dibināju savu uzņēmumu, negāja tik labi kā gribējām un nemanāmi nez no kurienes zaudēju savu pašapziņu un saprātu. Viss man riebās, biju nejauka, daudz bļāvu, visu laiku raudāju. Likās, ka ienīstu pasauli, ka visi mani ienīst...

Viņš bija pacietīgs.

Un nu ir situācija, kad jau vairākus mēnešus esmu no tā tikusi cauri, bet viņš tam netic. Pacietīgi pierādu sevi, ka man viss ir kārtībā, dāvinu dāvaniņas, vedu uz kafūžiem, runājamies, skatamies filmas, bet vienalga man netic... Un tad nāca kā no zilām debesīm zibens spēriens.
Viss cauri. Es tevi vairs nemīlu.
Neskatoties uz ikvakara "Es tevi mīlu", mīļošanos, sirsnību attiecībās, kas atkal bija.

Biju šokā, jo viss tak bija kārtībā!!!
Prom no dzīvokļa viņš negāja. Tā tas bija divas nedēļas. Līdz pēc ledus laikmeta, viss iegāja vecajās labajās sliedēs... Es burtiski lidoju un biju laimīga! Tas notika jūlija beigās.
Tagad ir septembris un viss kārtībā ir atkal pēkšņi pārvērties uz nekas nav kārtībā uz "nemīlu", negribu būt kopā utt.
Citas viņam nav.

Īsti nezinu, kā atkausēt šo ledu un kā mainīt situāciju, jo mums ir bijušas milzīgi spēcīgas attiecības, kas vienā brīdī emocionāli kaut kur ieplaisājušas. To ka nemīl- es nespēju pagaidām noticēt... Vēl pagājušo nedēļ izmeta ar mazo mīļo smaidiņu pats "začuk, mīlu tevi". Guļam mājās kopā, no rīta saņemu buču, kājas miegā krusteniski man pāri un piespiedies turpat guļ... Bet sakās, ka viss.


Kur vīrieša loģika tajā visā?
Varbūt viņam ir vnk žēl mani atstāt?

Es bezgalīgi šo vīrieti mīlu un esmu tiešām dziļā nezipratnē kā rīkoties, kā nerīkoties...

Vai jums ir bijis kādai kas līzīgi? Kādi padomiņi?
15.09.2012 09:21 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Ikvienā situācijā ir iespējams atrast ko labu. Jā, ir Tev tā pašsajūta ne no tām labākajām šobrīd, galvā neizmērojami liels juceklis.
Ir vērts tomēr mazliet priecāties, ka šāda tēma 'uzpeld' vēl pirms jūsu kopējo plānu īstenošanas. Manuprāt, būtu daudz smagāk, ja šobrīd būtu bērniņa gaidībās un maksātu par kopēju īpašumu.
Tev ir dota iespēja šo visu situāciju palaist mazliet vieglāku sirdi, jo nav ko dalīt un, par ko kopēju atbildību nest.

Es rīkotos līdzīgi, kā jau viena meitene rakstīja- liktu izvēles priekšā. Ja iet prom, tad uz neatgriešanos. Es nespētu piedot, mūždien galvā maisītos doma, ka ir bijis ar citu sievieti. Man sāpētu pat ļoti fakts, ka ir šaubījies par jūtām.

Izturību Tev!
16.09.2012 20:15 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Man, piemēram, ir tā. Ļoti daudz ko spēju paciest, it kā ātri tieku visādām negācijām un nelaimīgumiem pāri, vienmēr saglabāju cerību un tāpēc kādu brīdi var būt tā - te jā, te nē. Bet kad toč izlemju, ka viss, tad nogriežu kā ar nazi. Līdz tam lēmumam, ka tiešām viss, nav viegli nonākt un es pēc pieredzes varu teikt, ka vismaz man šīs pauzes ir ceļš ir pilnīgu game over. Es uzskatu, ka atjaunot īstu tuvību pēc šādām pauzēm nav iespējams.
16.09.2012 20:34 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Favel paldies par uzrakstīto...
Varbūt esmu mazohiste, bet bērniņa gaidības no šī vīrieša ir tik ilgi bijusi svēta lieta, ka es būtu laimīga, ka viņš būtu pieteicies...
Viņa ģimene ir mana ģimene un arī tā man ir svēta lieta. Man vājprātā būs sāpīgi viņus zaudēt...
16.09.2012 21:01 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Winnya, galvenais liec vinjam mieru un ljauj elpot, ja veelies ko veel meegjinaat glaabt... Zinu, ka tas ir ljtoi gruuti, bet, ja zini, ka ir veerts, pacenties... Pati reiz deelj nelikshanas mieraas visu tieshaam sabojaaju, tad nu man ir maaciiba.
16.09.2012 21:10 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
+1 Luca. Uzbāzība šai laikā būs pavisam nevietā - jāgaida, kad viņš Tevi meklēs ..
16.09.2012 21:12 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Apzinos par visiem 100 %, ko abi rakstiet.

Kaut nu man tiešām tas izdotos! Jo glābt tiešām gribu šīs attiecības...
Kad sākām tikties bija šāda situācija, kad viņš bija ar citu, bet mana klusēšana un apmestā mugura otrpus ļāva viņam izlemt kritiski ko vēlas...
16.09.2012 21:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pēc autores lasītā..
tu savu vīrieti esi ļoti sāpinājusi. tava kliegšana un raudāšana galināja nost jūsu mīlestību. un viņš ir ieslīdzis rutīnē. viņš tieši tā nesaprot, vai tā ir tikai pieķeršanās un vai ikdienā spēs bez tevis. nu jā, ar to būs viss izteikts, ja viņš mierīgi varēs "pieskarties" citai. lai gan jebkurā gadījumā, jūs abus sākumā vajās atmiņas par jūsu kopdzīvi.
cik jūs dienā pavadat laiku kopā vai nav tā, ka viņš atnāk no darba un tu vnm esi mājās?
tagad jau jā- jālauj viņam iet, bet, ja laicīgāk būtu to visu izrunājuši- varbūt pietiktu ar to, ka tev būtu jauna nodarbošanās, ka jūs ikdienā nerīvētos viens gar otru. ka kādu dienu vai nakti viņš būtu pilnīgi viens, un tevis nebūtu.
es vsp nebūtu censtusies skriet pakaļ un tāpat kā Mademoiselle! paceltu asti un aizietu.nē nu nopietni, es nevarētu turpināt gulēt vienā gultā ar vīrieti, ja viņš man pateiktu, ka mani nemīl vairs.
17.09.2012 08:11 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Kad rakstīju forumam, viņš arī bija mājās tās divas naktis. Kopš tām nav nakšņojis. Visu laiku paliek darbā. Ņem papildus maiņas, guļ turpat tās pāris stundas starp nākamās maiņas...


Apzinos vairāk kā jūs visi, ka esmu šo cilvēku ļoti sāpinājusi...bet tajā pašā laikā esam ļoti izrunājuši šo manu depresīvo laiku. Tomēr ticu, ka tas ir atstājis ļoti negatīvas pēdas...

Atskatoties uz to laiku, piekrītu, ka bijām kopā laika zinā par daudz.
17.09.2012 10:17 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Es lasu un saprotu to, cik ļoti man tevis ir žēl :( Pirms kāda laika biju līdzigā situācijā un izlasot šito, atkal uzjundīja visas tābrīža sajūtas :( Man bija līdzīgi, es arī biju tā, kas bija gatava mainīties, uzlabot attiecības, censties, megināt..... Vēl dienas iepriekš gulējām blakus, pastaigajāmies kopā un tad viss aptrūkas, kā ar nazi nogriezts: nezinot, ko īsti grib; vajagot apdomāt visu, salikt pa plauktiņiem. Pielikām punktu, kritos svarā par kg dienā, raudāju bez apstājas. Pēc 3 mēnešiem mans stāsts beidzās ar to, ka čalis prasījās atpakaļ. Pieņēmu, bet nožēloju, JO pēc 10 mēnešu atkal kopā būšanas atklājās patiesība par pagātni, kura man igrauž joprojām. izrādas viņš jau mūsu attiecību beigu posmā bija uzsācis saraksti un saticies ar citu, vēlāk uzgaju skaipā. pāris dienu pēc mūsu šķiršanās viņi jau runāja par dzivošanu kopā, ka viņa viņam esot iedvesma un kā griboties pa gultu vien ņemties. Pretīgi bija lasīt ko tādu. Ar to vēlos pateikt, ka bieži mēs nezinam, tiešām nezinam, ka tomēr ir uzradusies kāda cita. :( Un otra lieta - ja tavā gadījumā viņš atnāk atpakaļ, apdomā vai vēlies, vai spēsi piedot, ja viņš būs gulējis ar kādu citu, vai tevi tas negrauzīs. Var gadīties, ka viņš samelos, ka nekā neesot bijis un pēc kāda laika uzpeldēs patiesība - vai spēsi piedot? Tiešām divreiz vienā upē nevar iekāpt. :(
Bet tomēr pastāv arī cerība, ka esot viens, vīrietis apdomājas un izvertē, ka esi bijusi viņam svarīga un pati labakā. Galvenais - nepazemojies, neraksti, nezvani, neko nelūdz. Bet lai pašai būtu vieglāk - dzīvo ar domu ka viņa vairs nebūs. Ja nu viņš atgriežas, lai tā ir tava laime. Bet neceri, tā tikai mocīsi sevi. Ej uz randiņiem, tusēties. Dzīvo talāk. No pieredzes zinu, ka tā būs elle, bet ar laiku sāpēs mazāk.. Palīdzēt nevar neko, tas ir jāizsāp :( Turies!
17.09.2012 14:11 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Frambuesa, paldies par viedokli un pieredzīti...

Es ar prātu apjēdzu, ka viss cauri, bet ar sirdi neticu... nju kā tā var būt...vnk nesaprotu...
Šobrīd man nervi ir čupā arī...neguļu jau kuro diennakti...ja iemiegu, tad tā ir pusotra stunda....ieēst neko nevaru, paliek vnk slikti...nemaz necenšos ko iekšā dabūt...

Braukšu pie dziednieces...reiz jau biju sirdi izkratīt pie viņas, jūtu, ka vajag atkal...Savādāk nevaru savākties...

Neticu, ka kas tāds ir noticies...nežēlīgi sāp... sēžu un visu laiku kā filmā lēnām slīd garām visi mūsu laimīgie mirkļi. Pat sīkumi...

Ienīstu šo sajūtu un šīs sāpes... Neesam praktiski nevienam vēl par šķiršanos paziņojuši...
Vismaz viņš nevienam to nav teicis...


Esmu jau krustu šķērsu izložņājusi Googli par citu pieredzi... un man nepatīk tas ko lasu...

Frambuesa, es tiešām nezinu vai spētu sagremot to, ka viņš gulējis ar citu... man tas liekas vnk drausmīgi...pretīgi... kā var tā vnk pieskarties citai? Kā var tā vnk pārgulēt ar citu?

Kā vīriešiem vsp tas var būt tik vienkārši!!!
17.09.2012 14:55 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nelasīju tēmu, komentārus, tikai virsrakstu.. Attiecību izjukšana mēdz notikt arī tāpēc, ka visur piebāztas pārīšu bildes.. kāds skauģis ar negatīvajām domām panāk, ka pāru attiecībās sākas problēmas.
17.09.2012 14:57 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Fresh, esmu par to aizdomājusies arī... pēdējā laikā mums nearko negāja. Divu nedēļu laikā naudas lietās viss apgriezās kājām gaisā... Viņš par muļķīgu ātruma pārsniegšanu dabūja sodu 65 Ls, nedēļu vēlāk sasita mašīnu un maksāja par to naudu, dienu vēlāk man no vid uzlika 450 Ls sodu. Un vēl nedēļu vēlāk šī šķiršanās...
Totāli melnā svītra... Kaut kas nav kārtībā...
17.09.2012 15:00 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Starp citu,Fresh,varu tev piekrist...Pašai pašlaik ir tāds periods,ka viss tracina puisī,viņam atkal kaut kādas nesaprotamas izmaiņas uzvedībā,vispār dara lietas,ko agrāk nekad nedarītu un nerunātu..Viss tas tā pēkšņi sākās..Man liekas,ka kāds ir noskaudis,nopietni..Jo esam tāds diezgan saticīgs pāris,nekā netrūkst utt.Dzīvojam diezgan mazā pilsētā,kur,domāju,ka skauģu netrūkst..Bet ko darīt lietas labā?
17.09.2012 15:01 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Vēl jau arī tas, ka tagad ir sajūta, ka mana pagātne man nepiedod un nāk atpakaļ man pašai. Man bija puisis, kuru pametu. Vnk viņš ar savu greizsirdību, kontroli un neko nedarīšanu (darba nemeklēšanu, skolas pamešanu utt.) bija vnk mani izsmēlis. Toreiz neko nejuzdama, šķīros. Viņš taisīja pašnāvību. Pārgrieza vēnas.
Toreiz nejuto neko. Nejutos vainīga. Zinu, ka viņš no dusmām ir man daudz ļauna vēlējis un nav piedevis. Redzu, ka manā vīrietī ir kas tāds, kas bija man toreiz...
Neizprotamas līdzības... un man tas liekas kā sods...
Tāpat arī mans vīrietis ir ļoti populārs publiski, viņš ir totāla un pilnīga kompānijas dvēsele, viņš ir simpātisks, lielisks, ar humora izjūtu un fantastisks kolēģis, draugs, biedrs...
Tādu vīrieti kā viņš, grib daudzas sievietes... Ja nu kāda tiešām skaudusi...
17.09.2012 15:07 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
wiinya, kā es tevi saprotu, visas tās sajūtas, ko aprakstīji, man bija tāpat.. menešiem, un iekšā sēž tā neticība ''nu ka tā var būt?'', ''kāpēc viņš aizgaja?''., ''varbūt viņš šodien piezvanīs'' un vistrakākais, ka visu laiku ir viena doma - ''ko viņš tagad dara, kur viņš ir?''... Naktīs gulēt nevar, sapņos viņš :( :( :( Iespējams tās ir vienas no lielākajām sapēm, bet tiešām palīdzēt nevar nekas, tikai laiks:(
Esmu kopā ar to cilvēku, bet jau gandrīz izjaucu mūsu attiecības. Kopš uzzināju, ka viņš mani piekrāpis jau attiecibu beigās un gulējis ar citu, es mēnešiem ilgi viņu grauzu. Tagad cenšos to nedarīt un dzīvot tālāk, bet man tapat ir pretīgi, ir briži, kad es viņu ienīstu par to, kā viņš visu ir sapostījis. Kad atsākām tikties, mans pirmais jautajums bija: vai esi ticies un bijis ar kādu citu? Viņš sameloja, ka nav, tapēc izlēmu piedod. Ja es būtu zinajusi patiesibu, nekad neņemtu atpakaļ, kas zin kā tagad būtu bijis. Jo nevar usagremot, ka bija ar mani, savajadzējās iespraust citai, un tad atkal atnāca atpakaļ. Laikam jau nodevība ir un paliek nodevība! Un pat ja saiet kopā, tāpat tas grauž, tās vairs nav attiecības, kuras bija, tas vairs nav kaut kas tīrs! Esmu pazaudējusi ļoti daudz nervu dēļ šī cilvēka, jau divas reizes. Droši vien līdzīgā situācijā vairs nevēlētos atsākt otrreiz. :( Lai cik skaisti bija, tomēr sirdī ir iecirstas kādas rēts. BET sirds jau parasti saka ko citu, jo pieķeramies tam cilvēciņam ar kuru esam kopā... Jo tomēr, ir taču arī gadījumi, kad džeks tiešām pabūn vienatnē un apdomā, saprot. Tomēr jābūt gatavai, ka atsākot attiecības, uzpeldēs visādi zemudens akmeņi, otrreiz vilties vienā cilvēkā ir vēl sāpīgak :(
Centies nesēdēt mājās un nebūt viena Kop sevi, palutini, esi skaista! :) Par spīti viņam, un ieliec vēl draugos kādu jaunu bildi kur esi skaista, smaidīga, lai redz, ka tev iet labi! Tavējais izklausās pēc kārtējā ''nezinu,ko īsti gribu'', grib pašaudīties kā bumerangs kādu brīdi. Tiešām ļoti jūtu līdzi, lai arī tas bija sen, man sāp joprojām atceroties tos laikus :( Tu esi jauna, forša meitene, skaties uz priekšu! Galvenais, ka šo izsapot, tu būsi gudraka un skatīsies uz lietam citādi, kā arī nākamajās attiecībās būsi labāka!
17.09.2012 15:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Līīī un winnya- aizejiet pie dziednieka/ces. varbūt kāds ir uzlicis kādu lāstu vai kko tādu.
tieši autores gadījumā tur neizskatās nekas labs, it sevišķi jau dēļ tās automašīnas, lai gan tikpat labi tam var būt arī vnk izskaidrojums un neviens ne pie kā nav vainīgs, jo ja pārsniedza ātrumu, tad pats bija vainīgs, ka tik ātri brauca. policisti tur jau nu nav pie vainas. viņi iespējams izglāba tava puiša dzivību, lai viņš tā nenestos. autorei par vID-kas pie tā ir vainīgs, ka tu neievēro lik. paredzētās normas??? par mašīnas sasišanu- acīmredzot sods par ātruma pārkāpšanu vēl viņam nelika aizdomāties par tā dramatiskākajām sekām. varbūt arī padomājat, ko darat un kā darat?
17.09.2012 15:16 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Mašīnu sasita, jo ne jau pārsniedza ātrumu. Stāvietā uz līdzenas vietas. Tas ir nejaušības princips, kas jebkuram var būt. Kļūdās visi.

Frambuesa, paldies par labajiem vārdiem:)

Par to būšanu vienai taisnība...var nojukt prātā... nav kas vispār domas novirza...
17.09.2012 15:20 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ārprāc - pēc tāda teksta "es tevi nemīlu, es jau sen būtu prom un nekādus kontaktus ar viņu neuzturētu!
17.09.2012 15:23 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
skumji, bet piekrītu visam, ko raksta Frambuesa..
bet es neņemtu atpakaļ.. paliek darbā..?- nemaz negrib nākt mājās, varbūt melo Tev par daudz ko šobrīd, varbūt jau sen krāpj Tevi. mācies labāk no citu kļūdām..
17.09.2012 15:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
winnya- nu labi, sasita uz līdzenas vietas? kā tas iespējams?kāds ieskrēja pakaļā vai kā? pastāsti sīkāk. bet nu pārējo gan paši esat vainīgi
++kā tu zini, ka viņš paliek darbā? viņš tev vēl kādas atskaites sniedz vai kā?vai vnk tu tā domā? es gan nedomāju, ka viņš darbā guļ. varbūt kādu reizi jā, bet ne jau ikdienā. domāju, ka viņš tādā veidā no tevis gaida, lai tu viņam pasaki, lai viņš aizvāc savas mantas (vismaz pagaidām) , un tad viņam būs pamatots iemesls to darīt, bet tu nevarēsi taisīt kašķi par to, ka viņš bija tas, kurš savāca mantas un aizgāja, bet gan ja nu kas, tad tu biji tā, kas lika to darīt.
17.09.2012 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!