Sirdsapziņa

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Stulba iemesla dēļ!
Izmantoju viena zināma vīrieša dziednieciskos "pakalpojumus" ja tā var teikt
Un viņš pieskārās manām krūtīm (jo zināja, ka man ir sūdzības par sāpēm)
Un tagad man ir sirdsapziņa par to, ka svešs vīrietis ir man pieskāries tādā intīmā vietā
It kā jau nebija tā ka viņš būtu mēģinājis grābstīties (nu tā pieskaršanās bija kā vienkārši rokas uzlikšana pāris reizes, jo cik sapratu nevarēja viņš saprast ir kas vai nav)
Nebija arī tā ka lūrēja tur vai kā (palika roku zem džempera)

Bet tāpat jūtos kaut kā netīra... Un man ir sirdsapziņa :(
Stulbi varbūt, bet pasakat man ko nomierinošu! Draugam teikt negribu. It kā saprotu pati ka nav nekas traģisks noticis... Bet tāpat jūtos riebīgi
14.09.2012 14:33 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nu kaa, ja sapes pariet, tad ta tam bija jabut! A ja ne, tad vins vnk apchamdija tevi :D

Istenibaman neliekas, ka vins tevi speciali aiztika, jo galu gala vinam tas var maksat licenzi utt.
Vnk mes sievietes visu vienmer analizejam un kjidajam. Vnk aizmirsi par to, tas nav nekas traks!
14.09.2012 18:53 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Saprotu tevi, laiks ies un aizmirsīsies. Pati arī agrāk biju staigājusi pa ārsteim, tajā skaitā dziedniekiem un arī bija sirdsapziņas pārmetumi, lai arī tie bija ārsti... Mani pat gandrīz kailu 12 gadu vecumā kāds ukrainas dziednieks bija uzņēmis, toreiz ģimenei likās, ka viņš cenšās palīdzēt un tikai pēcāk uzzini, ka kaut kāds šarlatāns bijis. Tagad esmu izaugusi ļoti septiska pret tiem visiem dziedniekiem...
Jūtīgs cilvēks vienmēr to ņems tuvāk pie sirds. Neuztraucies, aizej uz vannu parelaksējies :)
14.09.2012 18:58 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
tb uzņēmis ar fotoaparātu...
14.09.2012 18:59 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
haha
Iedomājos to skatu, kā kāds trolejbusā krītošs opis ieķeras kādas dāmas dekoltē. :D

Nu ko gan nomierinošu va pateikt? Nākamreiz vispirms domā un tad dari, bet tagad norij to krupi un dzīvo tālāk.
14.09.2012 19:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vispirms jau nu vajadzēja pārliecināties un iegūt atsauksmes par šo dziednieku, bet dīvaini jau tas skan. lai gan mans draugs, kad bija pie dziednieka- viņu nekad nečamdīja, bet tikai pārlaida roku pāri (visas 4 reizes). nu tad secini pati.. lai gan ne visiem ir vienādas spējas..nu beidz ņemties, kāda sirdsapziņa. tu ar viņu gulēt gribēji vai tav patika, ka viņš tev pieskārās? tad kur problēma? draugs zināja, ka ej pie tā dziednieka? ja zināji, tad pastāsti savas bailes, ka tev tas likās dīvaini. lai gan nekur uguni tur, kura tas var nodarīt postu. ja tavs draugs ir ļoti greizsirdīgs, tad pati paliksi vainīga, lai gan ne jau tu grābstījies gar citiem vīriešiem, kā arī kādā strīdā tas var tapt izmantots pret tevi. labāk vnk nesaki viņam neko.
17.09.2012 12:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
p.s.kļūda- lai gan nekur uguni nekur, kur tas var nodarīt postu.
17.09.2012 12:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits