Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazuli uz ielas

 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Ko jus domajat par so jauno akciju? "Mazuli uz ielas"

file:///C:/Users/Lucien%20van%20der%20Rijt/Desktop/ngm_280670879.jpg
13.09.2012 14:27 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Vienkārši drausmīgas bildes , mērķis labs , bet tik tiešām varēja to savādāk parādīt - visi tikai bļauj par vai pret abortiem, bet nemaz neaizdomājas ka tādi skati var ietekmēt arī citas kategorijas sievietes....
13.09.2012 22:16 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Vienīgais, ko ar šo var panākt - saraudināt grūtnieces un tās, kuras kādu iemeslu dēļ zaudējušas mazuli.


Piekriitu ari sim teikumam.

Bet man skiet sii akcija, ir domata tam sivietem, kas tisi taisa abortu :)
13.09.2012 22:52 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Paskatījos bildes, vienkārši briesmīgi. Tiešām šermuļi pārskrēja, dzīvē noteikti vēl trakāk. Arī nesaprotu, ko var nosodīt. Katra zina, kā būs labāk, katrai sava situācija. Neatbalstu šo akciju, un ja tomēr, tad varēja to izpaust savādāk, jo, kā jau te minēja, aizskar ne tikai tās vainīgās...
13.09.2012 23:12 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pretīga, stulba un sekla akcija. Nākamā akcija laikam būs ķirurģisko operāciju bojāgājušo cilvēku guļoši pieminekļi ar stāstiem par to, kā ārstiem neizdevās izglābt dzīvības.
Mani šī akcija atstāja pilnīgi vienaldzīgu, pat nepētīju uzrakstus.
Katrs nedzimušā bērna stāsts ir citāds-tos tik un tā neietekmēs šāda akcija.
13.09.2012 23:23 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
No cosmo diskusijaam var spriest, ka Latvieshu viisrieshi ir pieliidzinaami beerniem un garaa vaajajiem, jo aciimredzot nav speejiigi pienemt nekaadus leemumus vai uznemties atbildiibu.


Ja sieviete paliek staavoklii, kad kontracepcija nav nostraadaajusi, atbildiiga ir tikai sieviete. Tas tieshaam ir viedoklis no viduslaikiem, bet aciimredzot Latvijaa veel aktuaals. Taatat viirieshiem var buut intiimas attieciibas vienalga kur un kad, bet sievietei, ja neveelas beernu ir jaabuut nevainiigai kaut liidz 30 gadu vecumam? ... vieniigasis, ko uz sho informaaciju varu atbildeet ir.... WTF?

Lielaakaa probleema ir taa, ka cilveeki, kam nav ne mazaakaas nojausmas par realitaati... jaa es runaaju par Lailu ...
Skiet man naaksies informeet Tevi, ka Latvija nav tikai Riiga. Tu laikam to neesi ieveerojusi. Vismaz peec komentaariem taa var spriest. Tu kaadreiz esi bijusi Latgalee? Lielaakaa dalja valsts liidzeklu tiek virziiti uz Riigu, taadeelj aarpus taas nav pieejama paliidziiba, kas daudzaam sievieteem buutu nepiecieshama. Taa nu ir taa Latvijas realitaate. Un tavai fantaaziju pasaulei ar to nav nekaada sakara.
14.09.2012 01:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
attopaties tachu!!! ir cilveeki, kam beerni riebjaas un ir cilveeki, kuri ir gatavi beernam tikai peec 35. tad ko - tiem palikt nevainiigiem?
un kaadi veel beerninji? kad abortu taisa, tur no beerninja veel nekaa nav, tikai zelantiinveidiiga masa. ne pa velti to sauc par augli, nevis beernu mediciiniskajaa valodaa.
par religijas un dabiskuma aspektu varu smieties ilgi - tad jau vajadzeetu ljauties dieva rokaam arii tad, kad cilveeks ir komaa, nevis likt pie mashiinaam, kuras dievs nav radiijis un netaisiit sirds masaazju, jo luuk taa ir dieva lomas teeloshana, atgriezjot cilveeku no mirushajiem. vai arii neopereet veezi un citus audzeejus, jo galu galaa daba ir tos radiijusi, lai tie augtu cilveeka organismaa un tos izgriezt tachu ir tik pretdabiigi!!!
14.09.2012 02:55 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Ir reizes, kad vajag atgadinaat, ka mums nav tiesiibu nogalinaat. un ja no 1000 grutnieciibaam 400 ir aborti, tas ir loti liels radiitaajs.
14.09.2012 10:56 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
par religijas un dabiskuma aspektu varu smieties ilgi - tad jau vajadzeetu ljauties dieva rokaam arii tad, kad cilveeks ir komaa, nevis likt pie mashiinaam, kuras dievs nav radiijis un netaisiit sirds masaazju, jo luuk taa ir dieva lomas teeloshana, atgriezjot cilveeku no mirushajiem. vai arii neopereet veezi un citus audzeejus, jo galu galaa daba ir tos radiijusi, lai tie augtu cilveeka organismaa un tos izgriezt tachu ir tik pretdabiigi!!!

Sis ir diezgan pamatots arguments. Musdienas ir loti daudz ka pret-dieviska jeb nedabiska.
14.09.2012 10:59 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vienkārši pretīga akcija.Kā nav kauna tā bāzties svešu cilvēku darīšanās un lasīt kaut kādas morāles.
14.09.2012 16:37 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
lēta akcija / lēta uzmanības piesaistīšana. no sērijas - slikta reklāma arī ir reklāma. Labāk būtu sarīkojuši bezmaksas mākslas nodarbības vai tml. vecākiem ar bērniem tajā vietā vai tml., lai garājejošie nodomātu : "cik jauki būtu man arī kādreiz ar savu bērniņu (kurš vēl nav) tādā pasākumā piedalīties".
14.09.2012 16:41 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka ir muļķīgi rīkot šādas akcijas, jo mēs nevaram zināt, kāds ir šo abortu iemesls, nu ne jau laimīgas ģimenes izvēlas pieņemt šādu lēmumu.
14.09.2012 16:52 |
 
Reitings 132
Reģ: 22.03.2009
"Faktiski, katru dienu Latvija zaudē vienu bērnudārza grupiņu bērnu, starp kuriem noteikti ir nākamie uzņēmēji, skolotāji, mūziķi, ārsti, citu profesiju pārstāvji, un - brīnišķīgi vecāki nākamajai paaudzei." http://www.7guru.lv/zinas/saksies-menesi-ilga-kampana-par-dzivibu
Njā,es gribu redzēt cik brīnišķīgs cilvēks sanāks no samaitātas bērnības ar tēvu-alkoholiķi-vardarbības mīļotāju. Izlasot to konkrēto stāstiņu tiešām bija - what the ....?
14.09.2012 21:14 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Peach, bijušajam vīram bija draugs, kurš no riktīgiem laukiem no ļoti nelabvēlīgas alkoholiķu ģimenes "izsitās" ar savu neatlaidību un centību. bet tas noteikti ir izņēmums.
14.09.2012 21:26 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Labāk būtu sarīkojuši bezmaksas mākslas nodarbības vai tml. vecākiem ar bērniem tajā vietā vai tml., lai garājejošie nodomātu : "cik jauki būtu man arī kādreiz ar savu bērniņu (kurš vēl nav) tādā pasākumā piedalīties".

Perfekti! Tieši tā arī notiek ārzemēs! Esmu patriote, bet dažbrīd tāda dusma uznāk, kāpēc mūsu valstī lielākā daļa notiek caur negatīvo pusi.. :(
15.09.2012 15:15 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Peach
"Faktiski, katru dienu Latvija zaudē vienu bērnudārza grupiņu bērnu, starp kuriem noteikti ir nākamie uzņēmēji, skolotāji, mūziķi, ārsti, citu profesiju pārstāvji, un - brīnišķīgi vecāki nākamajai paaudzei."

No šāda viedokļa aborti ir ļoti atbalstāmi un veicināmi, jo vietas bērndārzos redz ka nepietiek (prātam neaptveramas rindas) pat tiem, kas tiek saglabāti. Iedomājies, kādas būtu rindas bērndārzos, ja aborti netiktu veikti?
Ar to gribu teikt- nevis jāmudina dzemdēt, bet jāsagatavo vide, kur tiem bērniem pēc tam likties. Daudzas normālas ģimenes nevar atļauties vairākus bērnus un ar katru jaunu bērnu nestrādāt 2-4 gadus, jo bērnam redz bērnudārzā vietas nav. Tāpēc nolemj par labu abortiem. Un tas ir pareizi- te nav Āfrika, kur bērnus piedzemdē un tad mērdina badā. Nav naudas, tad nedzemdē. Ja valsts grib vairāk bērnus/iedzīvotājus, tad jāatbalsta jaunās ģimenes. Pietiktu ar bērnudārza nodrošināšanu visiem no 1.5 gadu vecuma un dzīvokļu "piešķiršanu" ģimenēm atkarībā no bērnu skaita. Piemēram, valsts visām 3 bērnu ģimenēm piešķir 4 istabu dzīvokli. Tas nozīmē, ka ģimene tur var dzīvot līdz pēdējā bērna 18 gadu vecumam un tad dzīvoklis jāatbrīvo. Tas nozīmētu, ka ja ir līdz diviem bērniem, tad dzīvoklis pašiem jāgādā, ja vairāk, tad valsts palīdz. Vecākiem būtu laiks vairāk nekā 20 gadi sakrāt naudu savam pirmajam dzīvoklim, kur dzīvot, kad bērni izaugs. Loģiska izvēle būtu mazāks- piemēram, divistabu dzīvoklis un 20 gadu laikā jau nu tiešām tādam var sakrāt naudu.
16.09.2012 10:23 |
 
Reitings 48
Reģ: 16.09.2012
Biju tur, redzēju. Katrs cenšas, kā māk un spiest uz auditoriju.
16.09.2012 11:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)