Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ak jē

 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
ak sievietes..:D
bet laikam tas jau mums dabā kko savā galvā štukot,tad nu šoreiz tas skar seksuālu tēmu,man ir puisis,ir labi,taču,kā nonākam līdz gultai tā čus,mums nav sex vispar bijis,viņš saka ka tā ir vienmēr,ka ir satraukums,ar katru meiteni bijis pirmajā reizē,ka es viņam tā patīku kā neviena nav patikusi,bet čomiņš neprotas..tas tā no satraukuma tiešām mēdz būt? savadak liekas ka neiekardinu viņu..:(
12.09.2012 11:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man konkrēti ar stāvēšanu nav bijusi problēma .. ir tā, ka nestāv pilnā staltumā dažādu iemeslu dēļ, bet tā, ka vispār - nav gan ..
12.09.2012 11:57 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
varetu but kada iekseja problema. manam ex beidza stavet,kad centamies pie mums seksot(toreiz gan man bija maz gadu un dzivoju ar vecakiem),jo mus biezi iztrauceja,tad nu beigas sekss manas majas izpalika :D ja ta nav nekada psihologjiska problema,tad iespejams problemas ar potenci.
12.09.2012 15:09 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
bija ar tagadējo..
es pirmajā reizē tik ilgi lauzos, ka tad, kad beidzot teicu labi, davai šis tā satraucās, ka sākumā bija problēmas.. bet viņam sakoncentrēties prasija 5 min un karogs bija mastā :D
12.09.2012 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits