Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neatdošanās.

 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Jā, lēdijas manas, tā nu ir sanācis, ka Hanna veido sev pagalam netipisku tēmu. Ja agrāk manas jau tā noslogotās smadzenes (darba pienākumi un radošie ekscesi, ziniet) nodarbināja domas par to, kā labāk, parocīgāk un liderīgāk atdoties saviem sapņu prinčiem (melnā mersedesā), tad tagad esmu nonākusi pie secinājuma, ka nevēlos, lai sekss sabojā manu perfekto intelektuālo saskaņu ar tumšo sapņu bruņinieku.
Pavasara nogalē gadījās iepazīties ar, kā sacīt jāsaka, indivīdu no līdz šim neiepazītām aprindām. Dažpadsmit gadus nobriedušāks, dzīves ceļā daudz tālāk par mani aizstaigājis. Komunikācija neregulāra, bet satricinoša. Fiziskie kontakti reibinoši, bet manis novilktā robeža šobrīd kavējusi doties līdz galam. Un, jā, apsveru iespēju šajā vietā arī apstāties. Lai gan lieliski apzinos, ka riskēju pazaudēt. Un ne tāpēc, ka vīrietis būtu klasisks brunču mednieks. Nav, citādi tik ilgi ap neiegūstamo neluncinātos. Bet jautājums paliek - cik ilgi spēsim izturēt kņudoņu pavēderē?
Pāri visam mani (un ne vien miklumrades orgānus, bet smadzemnes!) valdzina mūsu intelektuālā saskaņa. Tas, kā viņš mani jūt un es viņu. Kā mēs pabeidzam viens otra iesākto teikumu. Kā viens otru papildinām un bagātinām.

Šī ir pirmā reize manā ceturtdaļgadsimtu ilgajā dzīvē un teju desmitgadi ilgušajā gultas prieku pieredzē, kad šaubos un vilcinos, sevi nesolījusi un neatdevusi. Tīņa gados solīju i mutes dot, i vāverīti kuplastīti palūkot, bet, kad īstā reize pienākusi - spudūc! - krūmos iekšā. Šoreiz šādi pārgalvju varianti nederēs.

Tad nu jautājums un dilemma mana. Vai kādreiz Jums, dāmas, gadījusies situācija, kad liekas, ka sviedri palagos kā kāršu namiņu izjauks tik krāšņi uzbūvētu emocionālu saskaņu?
09.09.2012 01:08 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Labāk nožēlot izdarīto nekā neizdarīto.
10.09.2012 11:21 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
amia, Tev gramatiskās prasmes no hannas derētu pārmantot, pirms pārmest samudrītu izteiksmes stilu. :D

hanna!, bet bieži vien taču ir interesantāk sevi paspīdzināt, pavilkt intrigu garumā, nevis ļauties ierastajiem vīrieša - sievietes attiecību scenārijiem.
09.09.2012 23:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Laikam esmu mazohiste. Neiespējamu attiecību ģēnijs. Speciālists sevis plosīšanā.
09.09.2012 23:22 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
hanna! a tu sakuma parbaudi kaads bus pishuks. Un tad velak pati varesi noteikt, kads ar citu puisi bus pishuks, tas pec pieredzes. To parasti var just komunicejot.
Es jau uz ielas saskatoties vien uz dazhiem puishiem varu noteikt ka pishuks bus labs baisi ne :D
09.09.2012 23:06 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Par rakstības stilu- patīk. Ir DAUDZ reižu labāk kā tie visi "nju", "tolete" un "kad" lietojumi nepareizajās vietās. Vismaz interesanti lasīt.


Sasmējos par toletēm. :D

Bet patiesībā ļoti piekrītu iepriekšējam komentāram. Gribas saglabāt, neaptraipīt un nesabojāt perfekciju, pat tad, ja tā pastāv tikai vienā konkrētā jomā. Tik trausla ir saskarsme starp cilvēkiem. Reti gadās piedzīvot tādu izteiktu saskaņu. Mana attiecību pieredze nav dikti bagāta, bet.. Ir gadījies, ka garīgi ļoti, ļoti viegli, bet gultā sajūsma izpaliek. Vai arī sekss ir ļoti labs, bet runāt nav par ko. Risks pastāv, bet vai tu spēsi pretoties kārdinājumam? Varbūt pēc laika uzraksti, kā viss izvērtās.
09.09.2012 23:03 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
hanna!- Varu iedomaties tavu strupceļa sajūtu. Arī es nezinātu, ko darīt, jo šajā pasaulē ir tik maz kā perfekta, ka vēlētos paturēt vīrieti izcilu savās atmiņās pat, ja viņs aizskrietu citas vāveres meklējumos.
Par rakstības stilu- patīk. Ir DAUDZ reižu labāk kā tie visi "nju", "tolete" un "kad" lietojumi nepareizajās vietās. Vismaz interesanti lasīt.
09.09.2012 22:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Mēs jau tagad esam tie dvēseļu friends with benifits, haha. Skraidelējam no viena pilsētas gala uz otru kā tādi pusaudži, lai paturētu rociņu un apmainītos pasaules uzskatos. Tikai tā polemika starp mums tāda ne-pusaudziska.

Tām, kurām mana valodiņa neiet pie sirds - norunāts, dāmas. Nākamreiz līdzīgu problēmu aprakstīšu lakonisk: "Ar vienu čali bīdām kairinošas sarunas; tagad prātoju, vai pišuks būtu tikpat patīkams".
09.09.2012 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
neredzu jēgu tādai ilūzijai un sapņiem un sevis mānīšanai. Ja nepārbaudīsi, tik sapņosi,cik viņš iespējams ir jauks un satiksi citu vēlāk, ar kuru nebūs tāda intelektuālā saskaņa,bet būs citādā ziņā īstais, vēl pametīsi viņu vai pēc tam būs grūti veidot citas attiecības,jo salīdzināsi ar savu IZSAPŅOTO ideālu. Parasti cilvēki grib atbrīvoties no ilūzijām, jo pārāk idealizē cilvēku,te tieši otrādi,grib uzbūvēt sapņu pilis,kas vēlāk tikai Tev traucēs dzīvot.
09.09.2012 22:12 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Ir jau visādi varianti, bez diviem tevis paredzētajiem (iet kopā vai šķirties uz mūžu):
*palikt lieliskiem draugiem, bet gulēt un būt attiecībās ar citiem cilvēkiem
*būt friends with benifits nevis seksuālā, bet emocionālā nozīmē - uzmeklēt vienam otru, kad dvēsele nāk vaļā.

Bet grecia ļoti labi pateica - mēs visi esam seksuāli. Vēlmes ar laiku izvirzās priekšplānā. Un visas garās sarunas reiz kļūst neizturamas, kad tieksme atklāt, iekarot un atdoties ir spēcīgāka par visu pārējo. Izņēmums būtu gadījums, ja otrs cilvēks seksuāli absolūti nesaista (abpusēji, protams). Tad var veidot tādas platoniskas lielisko draugu attiecības.
09.09.2012 22:12 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Tas Tev tāds kaisles vilnis, manuprāt. Apstulbums, apmātība. Spēcīga iemīlēšanās sajūta. Kas tur var būt īsts, ja Tevi tik ļoti satrauc viņa izmēri. Tā ir tikai spēle. It sevišķi, ja to te forumā izklaigā. :)
09.09.2012 21:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Lielīšanās gan šoreiz izpaliek. Visai pasaulei savu prieku izkliegt vērts būtu tad, ja jau noskaidrota būtu arī ķermeniskā/baudiskā saderība. Tad gan spētu gluži gavilēt!

Kāpēc man šķiet, ka labāk palaist viņu tagad, nevis piedzīvot vilšanos? Jo tad es varētu atmiņā paturēt neparastu, līdz šim nebijušu cilvēcisko attiecību pieredzi, nevis pārvērst to par kārtējo "bija tik lieliski, bet beigās nesanāca". Lai gan piekrītu, ka ziņkāre mani, visticamāk, beigu beigās pievarēs. Un es padošos. Jā, varu arī iegūt.
09.09.2012 21:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Paliek jautājums - Ko Tu vēlies no šī vīrieša?
1) Apjūsmot līdz mūža galam kā princi "baltā zirgā"? Tad neguli un sapņo visu dzīvi sapņus par tēmu "kā būtu, ja būtu ..", jo vienā jaukā momentā viņš aizies nedabūjis vāverīti .. jebkurš vīrietis aizietu ..
2) Tomēr riskēt un iegūt, iespējams, patiesu mīlestību, ja arī tai jomā būsit tik pat saderīgi, kā emocionāli vai aplauzienu, kas ļaus Tev atbrīvoties no viņa ietekmes pār Tevi ātrāk, ja iesiet katrs savu ceļu .. es teiktu "win - win" situācija ..
Domā pati, ko īsti vēlies :)
09.09.2012 19:05 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Es laikam neesmu intelektuāla, bet nesaprotu, kāpēc tu gribi pakāst puisi?
09.09.2012 16:13 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tiešām varēji to visu vienkāršākiem vārdiem rakstīt, tas visu lasāmo apgrūināja.
Ja gribi papildus pieredzi tad guli, ja gribi satikt īsto tad neguli. eh jaunieši.
09.09.2012 15:39 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es domāju, ka īstenībā sevī zini to atbildi un rīcības plānu. Tik varbūt sevī līdz galam neesi ieklausījusies.
Tik drīzāk visai pasaulei gribās izstāstīt cik vienreizīgi Tev ir...Bet tas nu taa.
09.09.2012 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Un šeit diemžēl nonākam pie tā, ka cilvēks vairāk ir seksuāla, nevis intelektuāla būtne :) Nedomāju, ka tev vajadzētu mocīties, ja tik ļoti to vēlies.
09.09.2012 14:06 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
To visu varēji pateikt,pavisam vienkārši nevis tik izpušķoti. Man nepatīk šāda valoda.Es tiešām nojūgtos,ja man šādas sarunas būtu jālasa daudz un dikti.
09.09.2012 13:58 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.08.2012
Labak, nee pataupie tadam istajam, kas to novertees, un tadam ar kuru gribesies to dariit veel un veel :)
09.09.2012 13:35 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Man arī bija liela tirpoņa, vēders meta kūleņus, ceļgali ļima, naktis negulēju aiz ilgām pēc viņa balss, viņa klātbūtnē, ja drīkstu tā izteikties, mans apskšgals 'dega'. Pašai smiekli šobrīd nāk, kas par izgāšanos viens nieka seksiņš sanāca. :D
09.09.2012 12:20 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Par to brāļa variantu drusku šaubos (lai gan, izslēgt to nevar), jo tirpoņa ir vērā ņemama. Tomēr mikroizmēri un citi draudi paliek un miera nedod.
09.09.2012 12:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits