Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Debīli sapņi!

 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Jūs redzat debīlus sapņus?

Es šonakt atkla redzēju... Tātad kkur reizi gada redzu, kad mans vīrietis aiziet pie citas un tā sajūta, kas mani pārņem ir izcili pretīga... (Tāda ka nezinu, kur sevi iebāzt) Vārdiem neaprakstāma... uhhh...

+ vēl parasti pamostos un aizmiegu un viņš ir beidzies. Šonakt pamodos, iemigu un sapnis turpinājās... redzeju, kā viņš skūpsta citu... to riebīgo sajūtu nevaru aizmirst. ( kā grauztu visu mani) pfeee
07.09.2012 22:13 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
varbūt zemapziņā no tā baidies, un tas rādās sapņos. sapni ir domu, jūtu atspoguļojums
07.09.2012 22:15 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
kurai gan negadās līdzīgi sapņi, kur redz problēmas darbā, mācībās, attiecībās... bieži redzu slepkavības.

augusta sākumā sāku interesēties par apzināto sapņošanu (lucid dreaming), kas sapnī tu saproti, ka tikai sapņo un vari darīt visu, kas vien ienāk prātā (satikties ar bredu pitu, lidot vai ēst mīlākās lietas utt.). lūk tā ir lieta - nekādu slikto sapņu :) tiesa gan savā sapnī sanāca iekļūt tikai vienu reizi. biju tajā arī aizgājusi pie friezieres un nogriezusi čolku - man nepiestāvēja :D tagad zinu, ka to nvaru darīt dzīvē :D
07.09.2012 22:19 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Shonakt nosapnjoju, ka mana viriesha bijusi uzdavina man kucenu un es ar vinju it ka paspelejos, bet tad atdodu jo man nevajag :D japiebilst, ka vinju attiecibas bija kopigs suns, kursh palika pie vinjas ... Bet nu stulbi kaut ka :)
07.09.2012 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Nu, man mācības tieši sākās un tiešām daudz jaumācās... laikam tāpēc tā ir! Medicīnas koledžā un tur būs ko darīt...
07.09.2012 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits