Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kleitas meklējumos

 
Reitings 63
Reģ: 20.04.2012
Kopā ar savu mīļoto vīrieti esmu jau pietiekoši daudz gadu, audzinam divus skolniekus. Taču kā nu bija, kā ne, vīrietis mani bildināja. Sākumā domāju joks, jo kautkā, kautkad iepriekš runājām, ka mums precības nevajag. Bet nu viņš pilnā nopietnībā grib precēties un ik pa brīdim pat apjautājas - vai es kleitu meklējot?!.
Tad nu mēģinu atrast kleitu vai drīzāk modeli. Izstaigāju Avotu ielas veikalus, izmērīju dažas kleitas. Sapratu, ka izvēle diezgan skumja. Vienā no veikaliem, mani ietērpa kleitā, kas man vizuāli ļoti patika, līdz bīrdim , kad uzvilku. Taču, pārdevēja centās iestāstīt, ka manam 34/36 izmēram ļoti labi derot šis 38 izmērs, tik kleita ciešāk jāsavelkot, lieki pieminēt, ka kleita izskatījās drausmīgi.
Paralēli tam, izsērfoju internetu ar kleitu / modeļa meklējumiem, nekā prātīga neatradu.
Respektīvi, tagad esmu apbēdināta, jo nezinu kādu kleitu īsti gribu.
Varbūt varat man ieteikt, kur pamklēt. Varbūt kādai vietējai šuvējai ir sava galerija, kur aci iemest?
Padalieties lūdzu ;)
07.09.2012 00:29 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Es arii mekleeju :)
07.09.2012 00:34 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Precos.lv :)
07.09.2012 01:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits