Par to, kā puiši izgāzušies randiņos ar jums? :D

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tikko atcerējos, ka vienreiz es satiku puisi, kurš dzīvoja gulbenē, bet brauca pie radiem uz rīgu un vienu no tām brīvdienām atbrauca pie manis ciemos, pastaigāties u.tml.
nu ko mēs tagad staigājam, es jau pārsalusi galīgi, bija ziema, bet šis tik grib apskatīt apkārtni, cik skaisti utt. ejam garām baznīcai. šis tagad man jautā - tas arī ir kāds lielveikals? es domāju, ka viņš jautā par tiešām veikalu netālu esošo, bet viņš norādīja uz baznīcu. es vnk šokēta atbildēju, ka tā ir baznīca. šis - aaa. beigās vakarā tiku arī kur siltumā kafejnīcā, bet nu jā ilgi smējos. lieki teikt, ka tā bija mūsu pirmā un pēdējā satikšanās reize, bet viņš gan man kādu gadu nelika mierā. un pirmo mēnesi pēc tā atgadījuma zvanījās pa 10 reizēm dienām, kaut gan es biju pateikusi, ka mums nekas nesanāks
06.09.2012 15:58 |
 
Reitings 40
Reģ: 29.01.2009
Manas draudzenes brālēns uzaicināja mani uz randiņu! Es, protams, priecīga, uzcirtos un smaidīga gaidīju viņu! Šis zvana, noeju lejā, iekāpu mašīnā, viņš man prasa uz kurieni brauksim..... es saku, vienalga, lai viņš izdomā...beigās viņš mani aizveda uz macdonaldu, paņēmām līdzi pasūtījumu, domāju, ka šis mani vedīs kkur, a nē, mēs pārbraucam pāri ielai un stāvējām lielās maksimas stāvlaukumā... es apēdu savu burgeru un teicu, lai ved mājās! Tā kā es viņu zināju jau iepriekš, es tiešām gaidīju no viņa vismaz braucienu uz Lido.... bet nē, sēdējām mašīnā stāvlaukumā! :D:D
07.09.2012 10:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aliensa-tad jau daudz labāka būtu pastaiga brīvā dabā mierīgi sarunājoties.
07.09.2012 11:34 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Man reiz bija taads pusrandinjsh. Aizgaaju satikties ar puisi ar ko kaadu laiku sarakstiijos internetaa, lai panjemtu no vinja kakjeenu un tikai, jo pirmkaart man jau bija draugs un otrkaart tas chalis mani galiigi neintereseeja, toties vinjsh gan sev mekleeja meiteni. Satikaamies kaut kaadaa kafejniicaa pie maximas, es sev panjeemu kolu, jo nekas cits man tur nelikaas baudiishanas veerts, shis sev neko nepanjeema, protams pati par savu kolu maksaaju, lai gan man tomeer patiik ja viirietis vismaz piedaavaa samaksaat un vel jo vairaak taads siikums, tas atstaaj labaaku iespaidu par viirieti. Mazliet parunaajam, aizejam uz maximu sho to nopirkt manam jaunajam mincim un un sho to vinja kakjiem kaa nelielu atliidziibu par manu kakjeenu un dodamies katrs uz savu pusi. Veelaak atverot to iepaziishanaas portaalu paliku ar aciim lielaam kaa pudelju dibeni, cik veestules tas chalis bija man atrakstiijis jau, peec visa teiktaa sapratu, ka biju vinjam iepatikusies, patiikami bet taads nebija mans meerkjis. Kaut ko pieklaajiigi vinjam atbildeeju un pat nezinu kaa vinjsh nonaaca liidz fraazei pumpas uzmetushaas visnepiemeerotaakajaa briidii. Baac, tie ir iistie vaardi ko teikt meitenei, kam veelies iepatikties. :D Nesaaku taisnoties, ka parasti neesmu tik pumpaina un atbildeeju, ka pumpas nekad nav gaidiiti cieminji.
09.09.2012 02:10 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
Vienreiz ārkārtīgi nepatīkami sanāca - puisis noīrēja katamarānu un ar milzīgu sajūsmu izbrauca cauri strūklakai. Neesmu no psihotājām, mēģināju pasmieties, ka mēs abi tādi salijuši saulainā dienā. Pēc tam gan dzirdēju, kā viņš citiem stāstījis, kā man randiņā bija izsmērējusies skropstu tuša, tad gan sadusmojos. Kas tie vīrieši domā, ka no garastāvokļa tās tušas izsmērējās?

Vēl bija gadījums, vēl tīņu gados, kad čalis aizveda mani uz filmu - ''Poseidons''. Likās pajēls Titānika atdarinājums, vienā brīdī pat smieties sāku, bet kad pagriezos pret puisi - nabags bija noraudājies sarkanām acīm. Lieki piebilst, ka par savu smiešanos par filmu sajutos bezgala neērti, un pēc filmas muku prom.
03.12.2012 04:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits