Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par to, kā puiši izgāzušies randiņos ar jums? :D

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tikko atcerējos, ka vienreiz es satiku puisi, kurš dzīvoja gulbenē, bet brauca pie radiem uz rīgu un vienu no tām brīvdienām atbrauca pie manis ciemos, pastaigāties u.tml.
nu ko mēs tagad staigājam, es jau pārsalusi galīgi, bija ziema, bet šis tik grib apskatīt apkārtni, cik skaisti utt. ejam garām baznīcai. šis tagad man jautā - tas arī ir kāds lielveikals? es domāju, ka viņš jautā par tiešām veikalu netālu esošo, bet viņš norādīja uz baznīcu. es vnk šokēta atbildēju, ka tā ir baznīca. šis - aaa. beigās vakarā tiku arī kur siltumā kafejnīcā, bet nu jā ilgi smējos. lieki teikt, ka tā bija mūsu pirmā un pēdējā satikšanās reize, bet viņš gan man kādu gadu nelika mierā. un pirmo mēnesi pēc tā atgadījuma zvanījās pa 10 reizēm dienām, kaut gan es biju pateikusi, ka mums nekas nesanāks
06.09.2012 15:58 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ieradās šādā skatā: T-krekls, Adidas trenuškas + iešļūcenes ar zeķēm.
Mani gandrīz trieka ķēra! :D Randiņš nesanāca!
06.09.2012 16:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
becky-aizlaidies vai kā?
nu vienreiz, nu labi divreiz, arī es paņēmu pēdu :D ieraugot tos ģīmjus dzīvē, es padomāju, ka džeki lieto vēl trakāk photoshop, nekā meitenes :D
06.09.2012 16:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
becky- kur viņš gribēja iet ar tevi tādā paskatā?
06.09.2012 16:08 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Satikos ar vienu puisi, jau vairāki randiņi bijabijuši, bet es vēl aizvien nesapratu vai viņš man patīk. Sēdējām picērijā... un viņš pajautāja ....
Kura pica ir garšīga?
Es - studentu....
Viņš - ar ko viņa ir?
Es- ar cīsiņiem.
Viņš - Nu ja, meitenēm jau tie CĪSIŅI patīk...

Tajā brīdī, es sapratu, ka viņš man tiešām nepatīk :D
06.09.2012 16:14 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Sany, es neuzzināju, jo aizlaidos! :D
06.09.2012 16:15 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Vienreiz iepazinos internetā ar puisi, viss it kā bija forši un jauki. Izdomājām satikties, satikāmies Teikā, jo toreiz tur dzīvoju. Kad satikāmies, prasīju, ko darīsim, kur iesim. Viņš teica, nu davaj ejam pastaigāties uz Mežaparku, nu oke piekritu. Aizvilkāmies uz Mežaparku (man bija normāli papēži, kā nekā uzcirtos), man bija doma, ka iesim uz zoo, bet šīs nē ejam tur, nu oke gājam uz to pastaigu mežu blakus zoo, es ar saviem papēžiem pa zemes taciņu, pēc tam pa akmeņiem, viņš izdomāja pasēdēt uz soliņa, nu oke sēžam un runājam (biju jau labi nosalusi un dusmas jau arī bija par tādu randiņu), tad viņš sāka līst klāt un gribēja skulpstīties, es viņu protams atšuvu un teicu, ka esmu nosalusi un iešu mājās, šis vēl gribēja turpināt randiņu, bet es pagriezu muguru un aizgāju, iekāpu autobusā un atbraucu atpakaļ uz Teiku. To laikam pat nevar nosaukt par randiņu, tas bija "fail".
06.09.2012 16:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Seleste- fuuuj, cik pretīgi, kad tā mēģina vīrietis darīt. nebrīnītos, ja viņš fantazētu par fixo ar tevi tur mežā. bet nu jā tu vsp sākumā varēji pateikt viņam ,ka neiesi pa mežu ar tādiem papēžiem un ka vajadzēja brīdināt tomēr par to, kādus apavus labāk vilkt.
becky-tā arī domāju :D tavā vietā tāpat būtu izdarījusi :D
06.09.2012 16:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
surli_murli- jā :D nebija kkāds lauķis gandrīz kā man? :D
06.09.2012 16:19 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Sany,
toreiz biju jauna. Šobrīd es neko tādu nepieļautu :D
06.09.2012 16:22 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
:D
Atceros,ka satikos ar vienu puisi.Viņš bija no Liepājas,muzikants.
Kad es viņu ieraudzīju,nezināju,bēgt prom vai skaļi smieties.Puisim mugurā bija garš plašķis,mugursoma plecos un mati tādi,kas jau pamazām sāka no pieres atkāpties :D
Baigais randiņš-aizveda pie sava drauga uz dzīvokli,kur nolika savu mugursomu un tad vazājāmies pa Rīgu.Biju pārsalusi,kā rezultātā autoostā sēdēju drebinādamies,galva sāpēja.Atbraucu mājās un bija 38 grādu temperatūra.
Šis vēl idiots teica,ka es autoostā esmu bez maz vai ģībusi nost.
06.09.2012 16:30 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Bij viens tāds dīvains randiņš.Ilgi bijām sarakstījušies,nolēmām satikties.Aizbraucu uz Rīgu.Pilsēta pilna,tieši svētki bija,kafejnīcas un ielas piebāztas ar cilvēkiem.Šis saka - laižam izbraukumā gar jūru,līdz Salacgrīvai,tur galapunkts būs,paliksim pie viena viņa radinieka,un nākamajā dienā brauksim tālāk uz Igauniju.Beigās radinieks vakara gaitā iesila no grādīgā,un sāka pārcilāt radinieku nebūšanas,pārmetumi,beigās čalis ņēma mani pie rokas un muka nakts vidū no mājas laukā.Braukdams prom vēl puķupodus apgāza :D
Attopamies,ka nav kur palikt,šis saka ka netālu bija viesnīca.Braukāt daudz nevarēja, jo šis nedaudz šampi bij iedzēris,un meklējumi beidzās neveiksmīgi.Palikām pa nakti pie jūras mašīnā,priedēs.Tas nekas ka bija jau novembra vidus :D Nākamajā dienā man visi kauliņi sāpēja no neizgulēšanās,bail ta tomēr svešā vietā bija.
Piecēlāmies un braucām tālāk, pēc pāris metriem aiz meža pavērās smuka viesnīca :D :D
06.09.2012 16:31 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Fail no nesenas pagātnes .. Nu kāpēc sievietes liek iepazīstoties internetā bildes no senas pagātnes? .. Labi, tas vēl štrunts, jo neesu no tiem, kas bēg no randiņiem. Aizgājām uz Brian Adams koncertu. Stāvējām diezgan tuvu skatuvei, es redzu, ka viņai nepatīk, ka blakus jauni skuķi lēkā un berzējas gar viņu .. saku "Samainamies", šī neparko. Labi, paņēmu viņu aiz vidukļa un pārvilku sev otrā pusē. Ok koncis jau iet uz beigām, tur karsts un gaisa maz. Redzu, ka šai grūti tur nostāvēt un bez maz vai ģībst tur nost, saku "Ejam, kur vairāk vietas uz aizmugurī", šī - neparko. Atkal nācās ņemt viņu aiz rokas un vilkt prom .. Nu kāpēc sievietes tēlo tik stipras un varošas?? Sakarīga sieviete, nebija arī neglitene, bet tas, ka viņa bez maz vai jāpierunā uz to, ko acīm redzami pati vēlas, man likās nepieņemami. Nafig viņai vispār vīrieti blakus, ja tāpat visu var pati? Beigās aizgājām no pēdējām dziesmām un, ejot prom, tieši viena no manām mīļākajām dziesmām sāka skanēt .. karoče, biju neapmierināts. Lieki teikt, ka vairs šo sievieti neesmu saticis ..
06.09.2012 16:35 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Sany, nē... izskatīgs, sakarīgs čalis (līdz tai dienai :D ) ... kapēc nevarēju saprast vai man viņš man patīk - tapēc, ka viņš bija manā augumā (patīg gari puiši). Bet tad sapratu, ka prāts viņam tik pat "īss"
06.09.2012 16:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
^^- tiešām tev dīvains gadījums, bet varbūt viņai nebiaj garastāvokļa vai nepatika vai negribēja ar tevi tuvāk runāties (piedod) un tāpēc centās būt pēc iespējas tuvāk tur un saspiestāk lai vai kas. vai arī - nebiji viņu ar kko aizvainojis netīšām?
06.09.2012 16:39 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Nu kāpēc sievietes liek iepazīstoties internetā bildes no senas pagātnes?

To pašu varu jautāt par puišiem. Satikos vienreiz ar čali, kas bildē bija jauns, bet satiekoties pat jau līdzīgs vairs nebija, jo bija arī jau dūšīgāks palicis.
06.09.2012 16:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
visiem gribas likt tās bildes, kur jauni un skaisti, ja vairs tādi nav :D
06.09.2012 16:43 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Pats labākais ka satiekoties taču to uzreiz varēs pamanīt,ka bilde tālu no patiesības :D
Laikam cerība,ka varbūt iepatiksies arī tāds/tāda :D
06.09.2012 16:48 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nu es arī pats mazliet par agru sāku tikties ar citām. Pieņemu, ka "Pirmie kucēni tāpat jāslīcina", jo nebiju gājis uz randiņu vairāk kā piecus gadus - uztraucos un nejutos savā ādā. Tomēr sakarīgi runājām pirms paša koncerta un viss it kā bija +- ok. Arī pēc koncerta izsmējāmies un parunājāmies .. bet nu tikai pieklājības pēc .. Viņa bija pa taisno no darba un pieļauju domu, ka nogurusi ..
Bet nu mācība ir - nedrīkst taisīt dārgus pirmos randiņus .. 50Ls par biļetēm bija bik pasālīti .. Kaut gan uz tā paša grābekļa uzrāvos vēlreiz, kad nu jau tagadējo draudzeni aizvedu uz Prāta Vētras konci Valmierā ar īrētu kabrioletu .. tas gan bija ceturtais randiņš un bija vienkārši ideāls .. :D
06.09.2012 16:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vai arī domā- ja jau satikās ar mani, tad ne jau galvenais ir izskats, bet mana būtība
06.09.2012 16:52 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es arī reiz sarakstījos ilgu laiku ar vienu un izlēmu, ka nu ir laiks satikties (gadi 14 bija :D). Satikāmies, protams, ne tuvu bildei, bet nu labi. Staigājām riņķī pa pilsētu, viņš man stāstīja par savu brīnišķīgo dzīvo (basto skolu, sliktas atzīmes, mans sapņu puisis :D). Galu galā, viņš apgalvo, ka grib ēst un nopērk sev gaļas pīrādziņus, kurus viņš apēda kamēr mēs sēdējām uz soliņa un es skatījos. Jā.
06.09.2012 16:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits