Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drebes

 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Ka jums ir ar drebem?
Jus apmierina, tas kas jums ir skapi?

Kops saku macities vidusskola, esmu pirkusi drebes pati, vecaki to nedariija! Nekad iipasi nesmu apmierinata bijusi ar to kas man ir :(
Vinmer mierinu sevi ar domu, kad saksu stradat tad bus vairak un labakas drebes :)

Bet tagad saku stradat un saprotu kad ir daudz svarigakas lietas, ko vajadzetu.
Un kad eju uz veikalu, man ir zeel naudas :(

Bet nejutos labi, ar to, kas man ir!
Vasara soto jaunu biju sapirkusi, bija ok!
Tagad jau rudens, atkal vaig daudzko jaunu...

Un jus sekojat modei?
06.09.2012 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Vispār iesaku pakrāt un aizbraukt vai nu uz UK vai to pašu Vāciju atlaižu laikā
06.09.2012 10:28 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
ja, mani lielākoties apmierina viss, ko esmu iepirkusi.. protams, ka gardrobe pamainās un tās drēbes, kas bija 2-3 gadus atpakaļ vairs nevelku... bet arī lētajos veikalos var visu kaut ko foršu sapirkties (nu ne jau vienmēr, bet atrast var)...

un modes tendencēm pakaļ neskrienu - ja patīk - pērku.. nepatīk - nē!

Un man liekas, ka tas nav normāli, ja Tev pašai nepatīk apģērbs, ko esi iepirkusi...
ir taču Newyorker, collesium, meta u.c., kur tiešām var atrast smukas (nu varbūt ne izcili kvalitatīvas) ... bet lētas drēbītes..
06.09.2012 10:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
ļoti līdzīgi kā apr mani... esošais īsti neapmierina, naudas žēl. kad kas jānopērk, tad apjūku, neprotu izvēlēties un kombinēt un nopērku no sērijas to pašu. un tā uz riņķi. :D
06.09.2012 10:29 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mani tagad apmierina un kā vē apmierina, tikai laiks ārā palicis par vēsu un žēl, ka vasaras kleitiņas nevaru uzvilkt, jo jūlija beigās atgriezos no ceļojuma un tā kā tur pirkos, tā nekad nebiju iepirkusies. Tagad Latvijā pat roka neceļas kaut ko pirkt, jo ASV made in china pilnībā atšķiras no mūsu made in China, pat salīdzināt nevar to kvalitātes atšķirību. Kā arī jau iepriekšējās drēbes skapī, kas bija ir velkamas un kombinējot nevaru sūdzēties.

Un es nesekoju modei, nu dažas lietas mēdzu nopirkt, kas ir mode, bet tikai tāpēc, ka patīk, jo ja tā drēbe iziet no modes, tas nenozīmē, ka metīšu ārā, vienalga vilkšu.
06.09.2012 10:38 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
tieši tas pats...kad gāju skolā, tad domāju - sāķšu pelņit, būšu noģērbta kā lelle. pati pirkšu pa cik gribēšu, un ko..
bet kad es reāli pelnu - man naudas ir žēl. manā skapī ir tikai kādas 3 lietas,ka man patiešām patīk. un iespējams tās visas 3 ir kurpes...
man bieži uznāk 'man nav ko vilkt" dienas, bet lai kaut ko pirktu - njā....ir citas lietas,kur ir jāizmet nauda.
un nē..es modei nesekoju...tas,kas ir modē man nepatīk..vrb pēc gadiem 3, es gribēšu to,kas tagad ir modē.:D
06.09.2012 10:40 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kamēr studēju un nestrādāju, drēbēm daudz naudas pāri nepalika - pirku džemperīšus pa 5Ls Terranovā, Cubus u.tml. atlaižu laikā. Bija pāris džinsi par 10Ls un krekliņu kalns. Tolaik, protams, gribēju, lai būtu labākas un skaistākas drēbes, bet apstākļi bija tādi, kādi bija. Pēdējos 3-4 gados esmu iegādājusies kvalitatīvākas drēbes/apavus - arī visu tikai outletos, atlaižu laikā un šo to second-hand veikaliņos. Pavasarī beidzot sabāzu maisos drēbes, kas netika valkātas un iznesu uz atkritumiem - vismaz nav ilūzijas, cik gan daudz man drēbju :D Esmu iemācījusies apspiest vēlmi grābt visu, kas atlaidēs ir 'pa lēto' vai 'ar baigāko atlaidi' - izvērtēju, kas man nepieciešams (pirms došanās uz veikaliem) un vai apģērbs tiešām der un ar ko es to varēšu savilkt kopā.

Ja nav pretenziju pret second-hand piedāvājumiem - tas ir labs variants kā iegādāties kvalitatīvu apģērbu par zemākām cenām.
06.09.2012 10:40 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Ja nav pretenziju pret second-hand piedāvājumiem - tas ir labs variants kā iegādāties kvalitatīvu apģērbu par zemākām cenām.

tas tiesa...reizēm tur pat var atrast tik "manas modes" stilīgas drēbes,kuras veikalā es točna neesmu redzējusi. un tad ir laimes pilnas bikses..
06.09.2012 10:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Tagada jau mums ir tads plans oktobri braukt uz UK iepirkties. Bet pagaidam ari k-kadi sikumi janoperk tepat NL. Rit braucot pie drauga domaju iebraukt pa celam viena pilseta un pacolet k-ko jauku sev :)
06.09.2012 10:45 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jus apmierina, tas kas jums ir skapi?



Godigi, ne. Butu daudz vairak naudas pilnigi citadak gerbtos, un ne LV. Te tas piedavajums tracina. Nepatik ta pa istam nekas.
06.09.2012 10:46 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Neapmierina. Ir tikai pāris lietas,kas ļoti patīk. Parasti jau veikalā, pērkot apģērbu, nodomāju,ka nav jau tā ,ka ir " wow kā man patīk" .Parasti ir " ir ok, vilkt var, nekā prātīgāka tāpat nebija". Un tad ir kaut kādi parasti topini,kas ir garlaicīgi, blūzes, ko var mazgāt tikai ar rokām, līdz ar to bieži netiek vilktas utml. Bet es sen jau sapratu,ka man ir nepieciešama palīdzība apģērba izvēlē, gaume kaut kur pazudusi. Jaunībā kā smejies arī naudas tā nebija žēl,kā tagad. Pašlaik, apskatoties cenu, nodomāju, nu kā var pirkt par tādu cenu,ja iekrājumi ir niecīgi. Tad sēdēšu savā glaunajā blūzē un ēdīšu sausiņu. Piekam vainas izjūta arī mani nepamet. Kaut kas aizgājis ciet ar to man :D
06.09.2012 10:49 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Varētu teikt, ka apmierina. Protams, gribētos vairāk drēbju, gribētos, lai mīļākie apģērbi nenonēsājās un, lai manā skapī būtu drēbes, kurās savās fantāzijās esmu izdomājusi, bet veikalos neatrodu. Un nē, apģērbam man nav žēl naudas. No katras algas sev kaut ko nopērku.
06.09.2012 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Apmierina, jo es nepērku kaut ko tikai pirkšanas pēc. Ja nepatīk, tad nepērku, jo vnk to lietu nevalkāšu. Tāpat arī man žēl būtu tērēt naudu par kko, kas man nemaz nepatīk. Protams, ir lietas, kuras man nav, taču ļoti gribētos, bet šobrīd nav iespējams atļauties. Domāju, ka tad, kad varēšu atļauties, tad gan nopirkšu, jo ļoti patīk un ļoti gribas jau sen :D
06.09.2012 10:55 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Man ir daaaudz drēbju :D pa lielam man patīk, jo pēdējos gados esmu mazliet vairāk piedomājusi pie stila un, pērkot drēbes, jau prātā saslēdzas ar ko varēšu vilkt kopā.
Tā kārtīgi iepērkos vienreiz gadā – vasaras atlaidēs Vācijā. Tad sapērkos arī daudz un dažādas zīmolu drēbes, kam LV cenas pēc vien virsū neskatītos. Kaut vai nopirku Hifiger legingus/bikses no 80 uz 24 EUR – perfekti der uz auguma un garums tāds, ka vēl līdz oirkstgaliem var aizstiept :D nu jā, atsuacoties uz šo – pēdēja laikā vairāk tendējos uz kvalitāti. Ja LV/ebay/ārzemēs ko iegādājos, labāk pērku vienu kārtīgu un skaistu apģērba gabalu, nevis 5 maikas no New Yorker.
06.09.2012 10:56 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
arī..skolas gados es varērju nopirkt jaku pa LS 18, kurai visi diegi irst ārā un vīles jau atirušas, bet tagad es pat pa 5ls ieraugot atirušas vīles un diegus pa visiem galiem - riebjas skatīties un žēl pat to 5ls..
06.09.2012 11:02 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vispār sāk neapmierināt... izmetu laukā visu kas apnicis, novalkāts un vasaras sezonas drēbes jau arī esmu pārnesusi uz otru skapi... tagad plaukti pustukši, nav ko vilkt, un nekas nepatīk...

Vispār man mānija sapirkt visādas drēbes, bet pēctam konstatēt, ka viņas ne ar ko kopā nevar savilkt :D
06.09.2012 11:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
oo man mans skapja satur šķiet perfekts, tajā ir daudz lietu, gan ikdienišķu, gan ne tik, skaistas lietas. Tamdēļ man nav jāsatraucas mainīt garderobi, atliek tik reizi pa reizei, varbūt ko jaunu piepirkt un sākas atkal jaunas kombinācijas un variācijas.
06.09.2012 11:04 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Pilnībā apmierina, jo pirms gada mainīju ģērbšanās stilu, līdz ar ko izkopju jauno un ļoti piedomāju pie tā, ko pirkt, kā ģērbt utt. Liels atvieglojums tas, ka vairs praktiski neiepērkos LV, tāpēc nav žēl `izmest naudiņu` par oriģinālām, kvalitatīvām drēbēm, kuras nebūs katram otrajam uz ielas. Tāpat kombinēju apģērbu ne gluži kā katra otrā, tāpēc - jā, ar apģērbu skapja saturu esmu apmierināta.
Ar apavu saturu gan nevisai, kaut kā pēdējā laikā iegrābos ar neērtām augstpapēžu kurpēm, daudz sapirktas, smuki izskatās uz kājas, bet staigāšanai nav piemērotas - krīt no kājām, sāp pirkstgali (kaut gan izmērs normāls) vai mežģās potītes. Pāris dienas atpakaļ sadusmojos un nopirku rudens zābakus vispār uz līdzenas zoles, jo tiešām apnika sāpošas kājas, lai arī neizskatās uz kājas tik efektīgi, cik jau esošie augstpapēžu zābaki, toties atvieglojums, ka varu staigāt ar paceltu galvu nevis skatīties uz leju ar domu - tā, šeit bedre, jāapiet, šeit bruģis, jāuzmanās, šeit vēl kaut kas... :D
06.09.2012 11:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir mazs skapis, bet man ilgi nēsājas apģērbs, jo man ir svarīga kvalitāte ne kvantitāte.
Ko teikšu pa ārzemēm, neesmu bijusi uz lielajām šopingu vietām, bet cik es esmu pabraukājusi, jā LV nav C&A, H&M bet es neuzskatu ka dēļ tādām lupatām vērts braukt uz ārzemēm, pielīdzinu šīs preces tam pašam New Yorker, Seppāla nu H&M bik labāk bet ar nekas wow, Latvijā arī var iegādāties skaistus apģērbus, es esmu noteikti par kvalitāti ne kvantitāti, tiesa gan apavi gan mums ir kā ir, pamanīju, ka ārzemēs vairāk veikalu kur pārdod skaistus apavus par labām cenām, bet drēbes nu kaut kā mazāk, protams dizaineru, dārgu brendu jā, varbūt autletu ir daudz, bet es nekad nevarētu gadu uz priekšu iepirkt drēbju kalnu, pērku varbūt reizi mēnesī kādu apģērba gabalu kas tiešām iekrīt acīs un ļoti patīk.
06.09.2012 11:17 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man ir paveicies un biju apdomīgs tīnis, man vēl joprojām patīk un der drēbes no 8.klases laikiem, bikses gan ir izņēmums un bikses man ir problēma nopirkt, jo viduklī visas par platu un dibenā pārlieku apspīlētas :D Bet kleitas, svārki utt. man der vēljoprojām un ir gaumīgi, varu nēsāt un pašai patīk.
Man riebjas iegādāties apģērbu tad, ja vajag, vēl 2 gadu laikā neesmu atradusi perfektus melnus zīmuļsvārkus un kaut kādus negribu pirkt. Ir man ērtie apģērbi, kas ir klasiski, peim kelitas, ar nedaudz apspīlētu augšu un kuplinātu apakšu, man ļoti patīk, jo ir trikotāžas - viegli kopjamas, neburzās un izskatās lieliski ar piemērotiem aksesuāriem.
06.09.2012 11:40 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Protams, nav verts del H&M stila veikaliem braukt uz arzemem, bet Vacija si vieta ir paradize!!! Salidzinosi loti letak, ja LV PRADA uzvalks maksa 2000ls, tad tur var dabut par 700ls! http://www.outletcity.com/en/metzingen/
06.09.2012 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits