Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puns uz galvas

 
Reitings 8
Reģ: 29.03.2011
Sveikas, meitenes! Rakstu par sev dikti satraucošu jautājumu.
Pirms pāris dienām sanāca atsist galvu pret krēslu un nu dabūju punu. Pašsajūa, viss bija kārtībā, bet drošs paliek nedrošs, gribu pārbaudīties, jo vakar nedaudz sāpēja galva.
Tādēļ šeit nu ir pats jautājums- kur es to varu izdarīt un pie kā man jāiet? Ģimenes ārsts, ķirurgs vai vēl kas cits? (esmu pilngadīga)
06.09.2012 08:09 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Sākumā aizej pie ģimenes ārsta un viņš tevi nosūtīs pie speciālista... uzzināsi konkrēto speciālistu un ar nosūtījumu parasti ir arī lētāk...
06.09.2012 08:49 |
 
Reitings 176
Reģ: 14.09.2011
Ar nosūtījumu būs dikti ilgi - kamēr rindā sagaidīsi tad pat ja būs kāds bijis asins izplūdumiņš smadzenēs tas jau sen būs uzsūcies. Līdzīga tēma bija draudzenei, bet viņai tieši otrādi - sākumā nekas nebija, bet pēc 2 dienām palika riktīgi slikti un palika vēl sliktāk. Ģimenes ārste "Dziedniecībā" izsauca ātros, aizveda uz Gaiļiem un tur datortomogrāfijā parādīja, ka plašs asinsizplūdums. Tagad jau viss kārtībā, bet cik nopratu kaut kas ir jāda tad, ja paliek dinamikā sliktāk.
07.09.2012 23:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits