Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Milakas loma? Vai sakara attiecibas?

 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Jus kadreiz esat bijusas Milakas loma? Vai jums ir bijusas tikai sakara attiecibas?
Jums tas patika?
Ka jutaties?

Es agrak esmu bijusi pati milaka un bijusas tikai sakara attiecibas!
Agrak sagajos ar vienu caliiti! Vins tiko bija atbraucis no arzemem! Un ta draudzene kas it ka vinu gaidija, protams vienmer vinu krapa! Un vini paskiras!
Mes sagajamies, bet mums bija tikai sex :D Patusejam kopa ar draugiem viena kompanija un pectam paliku vainu pie vina vai vins pie maniim!
Pectam, vins sagaja ar to meiteni atkal kopa! Teic, kad mums japieliek sexam punkts :D
Ja protams, pagaja labi ja 2ned, un mes atkal sakam ar to nodarboties :D Tikai soreiz sanaca kad esmu milaka,jo vinam bija draudzene!
Un man taja laika, tas tiiri labi pat patika:D es pat isteniba nezinu kapec. Bija romantiski vakari un ta!

Taja laika pat neaizdomajos, fuij vins taks nemas ari ar citu!
Taja laika man vins simpatizeja un man bija labi :)
03.09.2012 18:50 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
******
04.09.2012 21:50 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
man sirdsapzinja nelauj piities ar aiznjemtu puisi. Tu vismaz zinaaji ka vinjhs ir aiznjemc, daudzi nemaz neatklaj to :D n tad te daudzas meitenes chikst par to iepazishanos netaa kape nav nakamas reizes :D
05.09.2012 09:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neesmu bijusi mīļākā un zinu, ka nebūšu. Jo visaugstāk par visu vērtēju uzticību, tas nozīmē - ka vīru nekad nekrāpšu. To uzskatu arī par sevis pazemošanu - būt mīļākajai.
Zinu, ka krāpšana ir tā lieta, ko diezn vai spētu piedot un kas sāpinātu visvairāk par visu, tāpēc nenodarītu to arī otrai pusītei.
05.09.2012 09:35 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Man gan gadījās būt mīļākajai :D Satiku puisi, viss bija forši, kopīga izklaide, lieliski vakari, kaislīgas naktis, bet pēc mēneša nejauši uzzināju, ka viņam ir meitene... Līdz ar to visam pieliku punktu momentā!!! Pēc tam no kopīgiem paziņām dzirdēju, ka viņš ar to meiteni izšķīries, jo viņa uzzinājusi par puiša krāpšanu..
05.09.2012 09:40 |
 
Reitings 87
Reģ: 28.08.2012
Es noteikti nevēlētos būtu kādam mīļākā, pirmkārt, tas nozīmētu vīrieša dalīšanu ar kādu citu sievieti (kas mans, tas mans :D ), otrkārt, negribu pat iedomāties cik slikti justos piekrāptā sieviete, ja viņa to visu uzzinātu. Ja grib kaut ko jaunu dzīvē, tad jau labāk izšķirties, lai nesāpinātu citus cilvēkus.
05.09.2012 09:59 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Pirmkārt man nepatīk dalīties ne ar vienu citu sievieti, mans vīrietis ir mans un it īpaši gultā.
Otrkārt, negribētu uzņemt visas negācijas, kas sekotu pēc tam, kad tā otra uzzinātu.
Tāpēc es labāk izvēlētos sakara attiecības vai arī atrastu kādu brīvu puisi, kas vēlas nenopietnas attiecības.
05.09.2012 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Last song, puisis bešā palika :D
05.09.2012 10:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
esmu bijusi 2reiz. vienreiz es nezināju, un kad pats pateica, man viņš tik ļoti patika, ka vēl satikāmies, bet ar laiku norobežojos un netikāmies. viņš arī aizbrauca uz ārzemēm un ar to meiteni izšķīrās.
2.reizē es zināju, ka manam pašreizējajam draugam ir draudzene jau daudzus gadus. viņā mani mācēja kā teikt aplidot, rakstīt jaukus vārdus, stāstīt kā jūtas, dāvināt ziedus. un ticiet vai nē, bet viņš viņu pameta, un mēs esam kopā. tagad jau dzīvojam kopā. es nejūtos gandarīta protams par to ka iepriekšējās attiecības izjuka viņam, bet tās bija izdzivotas. un es īpaši sevi nešaustu, jo es nedarīju gandrīz neko, lai viņi izšķirtos. klusībā cerēju pie sevis, jo viņš man patika, bet neticēju. es maldīgi uzskatīju, ka viņš satiksies ar mani kādu laiku, bet atgriezīsies pie viņas. bet nē- viņš mani iemīlēja tāpat kā es viņu. lai gan viņš pirmais manī iemīlējās.
bet pašas attiecības kā tādas kā mīļāko ilgstoši- es neatzīstu, sajuktu prātā, zinot, ka vīrietis vārtās gultā ar to otru, un to nemaz no manis neslēpj
05.09.2012 10:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Keksii- tici man, es daudz domāju par to, ko domā tā piekrāptā jeb no kuras aizgāja vīrietis. viņa man savas domas pati izteica, protams, ne tās labākās. bet es neļāvu sevi ietekmēt, lai gan bija viņas žēl. ja vīrietis mani nemīlētu, es tam neļautos, bet tā kā arī viņam bija jūtas pret mani, tad mēs esam kopā. savādāk mēs mocītos visi 3
05.09.2012 10:44 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
kakao
jā, gribēja divus zaķus ar vienu šāvienu, bet nošāva pavisam garām :D Saņēma pēc nopelniem :D
05.09.2012 10:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Man toreiz bija tikai 17 gadi nju driz ari palika18 :D Un viniem jau nebija nekadas nopietnas attiecibas. Vins stradaja arzemes kamer vian pisas rinki ar visiem! :D
Un vini jau paskiras, pectam tik sagaja atkal itka kopa!

Nopietnas attiecibas es ar nejauktos :)
05.09.2012 11:04 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Bet man viss vairak patika, tas kad nebija nekadu saistinu ar to cali, kad mes katrs varejam dariit ko gribam. Taja laika es ari biju pirmsa paris menesiem izskirusies no 2,5gadu attiecibas. Tad nu taka nebiju izbaudijusi jauniibu nemu visu ko vina pecrtam deva :D
05.09.2012 11:06 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.03.2010
Man jau nez kapec liekas, ka ja virietim ir ilgas attiecibas un miljaka, tad ta miljaka dabuu vairak lutinasanas un prieka. Jo manuprat virietis un ari sieviete mekle kautko jaunu tad kad ir iestajusies rutina un apnikums. Nav vairs roza brilles, pukes, muzhiigas vartiishanaas pa gultu. Tad kad divi cilveki jau ir saradusi viens ar otru, kad kadam klust garlaicigi vai kautkas neapmierina, vins ( shaja gadijumaa cilveks) mekle taurenus vedera un rozaa brilles uz acim. Mazu azartu attiecibas.
09.09.2012 02:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ir sanacis but gulta ar aiznjemtu puisi,bet miljaka skjiet neesmu bijusi(jo mana uztvere miljaka ir sieviete,kura satiekas ilgstosi ar kadu aiznjemtu virieti,nevis pargulj vienu reizi vai divas). aaa ar vienu puisi gaju uz randinjiem,bet nezinaju,ka vinjam ir meitene,kad shis beigas atzinas,teicu,ka dabus mani tikai tad,kad izskjirsies(tani bridi man vinjs dikti patika:D),izskjiras ari,bet ta meitene mani gan terorizeja :D
10.09.2012 01:17 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Shaja diskusija labak neieklaujos. Riebjas krapsana un tas kas lauj kraapt iesaistoties paarii.
10.09.2012 14:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits