kā lai atraida vīrieti kuram es patiku bet mans viņš reibjas?

 
Reitings 16
Reģ: 02.01.2011
man ir vajadzīga palīdzība: tātad miļās dāmas palīdziet... nesen sāku strādāt kur ir darbs ar cilvēkiem, un es esmu iepatikusies vienam klientam...bet man vinš riebjas,kolēģi ir viņam iedevusi manu nr.un tad viņš man zvanās,raksta...mēģina uzaicināt satikties bet es šausmīgi negribu ...vinš ir tik uzmācīgs ka izraisa jau riebumu,uz manu darbu nak katru rītu,var teikt ka uzmācās,esmu meginajusi netiesi pateikt lai atsujas bet nejēdz :D man no viņa pat reizēm bail paliek...netā vel kaut ko pateiksu viss ticamāk viņš ir slims ar galvu ...

Pasakiet lūdzu ka lai pasaka lai atšujās no manīm,viņš man neinteresē,bet tā lai nepaliek dusmīgs,jo tiesām viņš var kaut ko man nodarīt :(
02.09.2012 12:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pie tam vēl ne tikai stāsta, bet jau fizisiki pieskarās. kā autore rakstīja, tad apķer no aizmugures un nelaiž vaļā.
autore- ko tu vēl gaidi? kamēr tev izvaros?
03.09.2012 08:48 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Tikai un vienīgi pa taisno uz menteni!!! Raksti iesniegumu, ka tads un tads mudaks Tevi aizskar, uzmācās, draud un visu to pārējo .. paņem sev kopiju un iedod arī tam mērkaķim vienu. Tiklīdz ar Tevi kkas notiks (tfu tfu tfu) tā menti šo aiz škvarkas! Noteikti nedrīkst gaidīt! Un nerādi viņam savas bailes - tas tikai pastiprina viņa ietekmi. Parādi, ka esi pārliecināta par sevi un ja tas mudaks Tev kaut pirkstiņu pieliks, safabricēsi izvarošanu pret viņu vai ko līdzīgu .. labi .. es pārspīlēju .. Tev čomi normāli nav pazīstami? Sarunā, lai kārtīgi bietē mudakam ielomī par tādu rīcību ..
03.09.2012 13:59 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.01.2011
šodien priekšniece noskatijās vidoe ierakstus kamerā un visu ieraudzija un viņam vairs neļaus nākt veikalā :)
bet vienalga es vel kādu laiku no viņa baidīsos bet dabūju var teikt 2izsitējus kas viņam sados pēc nopelniem jo ko es viņam pasaku tas ir pie vienas vietas :( ...
03.09.2012 16:32 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Kameras ir kā saki-vērsies policijā! Tik inscinē situāciju,kad viņu atraidi,lai tas ir kamerās un saglaba draudu sms! Viss!
03.09.2012 16:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Elīna- nu skaties, tas ir arī krimināli sodāms, ko tu taisies darīt. ja negribi sēdēt, tad domā, cik un kā viņu sitīs un kā pēc tam tu par to maksāsi, it sevisķi, ja viņš vēl uzzinās, ka tas bija tavs pasūtījums. esi droša, ka varēsi pēc tam no mājas iziet ārā vai pati nesēdēsi? šādus cilvēkus ar agresiju vēl vair'āk uzkurināsi. nedari muļķības un ej uz policiju
03.09.2012 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits