Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos emocionāli ļoti slikti

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man visu laiku ir pamatīga trauksmes sajūta sevī,reizēm iesāpās sirds,pa retam ir sirdsklauves un tāda sajūta, ka nepārtraukti varētu raudāt un raudāt,bet asaras nelīst.
Dažas dienas atpakaļ paņēmu un no sirds izraudājos,bet nepalika labāk ne par mata tiesu.Parasti ir tik patīkama atvieglojuma sajūta.
Naktīs nevaru gulēt,jūtos pamatīgi nomākta un nekas mani neiepriecina.Viss rādās pelēkā krāsās un pat nav idejas, kas mani spētu ielīksmot.Tas jau ir bijis ilgu laiku.
Vai kādai ir tā bijis?Ko jūs ieteiktu man darīt?Man ļoti gribētos parunāties ar psihologu,bet man nav līdzekļi tam.
02.09.2012 02:57 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
ir bijis tā.. bet parasti tas nav bez iemesla.
ja pati vēl neapzinies, kas par vainu, tad iesaku parakņāties pagātnē, tā teikt.. pārdomā, izdomā un noliec visu pagājušo malā. paklausies mūziku, kas iedvesmo un patīk, ne ar ko nesaistās. pāris dienas mierīgi pārdomā visu, esi harmonijā ar sevi. viss pāries.. lai arī, iespējams, tā tagad nešķiet. un pavisam drīz dzīve krāsosies gaišākās krāsās.
02.09.2012 04:30 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
izklausās pēc veģetatīvās distonijas. man kādu krietnu laiciņu atpakaļ bija veģ. d. pazīmes, bet pārgāja, kad satiku savu puisi, t.i., līdz ar pozitīvām emocijām...
02.09.2012 11:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man arī tā bija, gadiem. Psihologs nepalīdzēja, palīdzēja nomainīt vairogdziedzera zāles.

Bet tikpat labi tā var būt arī veģetatīvā distonija vai depresija (medicīniskā nozīmē). Aizej pie sava ģimenes ārsta! Varbūt vari dabūt norīkojumu pie kāda nervu ārsta. Neko nedarīt jau arī nav risinājums.

No uztura bagātinātājiem un zāļu tējām vari mēģināt zivju eļļu, naktssveces eļļu, asinszāles tēju, un vecos labos baldriāņus.
02.09.2012 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits