Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Divi vīrieši.

 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Sveikas, meitenes!
Lieta tāda, ka man ir draugs, mēs dzīvojam kopā, mums viss ir ļoti labi attiecībās, ik pa reizei sanāk pastrīdēties - bet nekas nopietns. Satiekamies jau kādu laiciņu, tā teikt, veidojām kaut ko kādu pusotru gadu, tad viņš uz kādu laiku bija aizbraucis uz ārzemēm, un nu, laimīgi un nopietni kopā esam jau gadus divus.

Tad stāsts ir par to - kamēr viņš bija ārzemēs, es viņu ļoti gaidīju, skumu, utt. kaut arī mums nekā nopietna vēl nebija, ja neskaita manas jūtas pret viņu :D

un tā es viņu gaidīju, gaidīju, līdz manā dzīvē parādijās vīrietis - nu, tāāāds vīrietis, skaists un jauks, un kad viņš smaidīja visa pasaule atplauka un manas kājas ļuma. :D Starp mums noteikti bija dzirkstele, MAN PATIEŠĀM LIDOJA TAURIŅI VĒDERĀ, kad viņš tikai vienu reizi bija paņēmis mani aiz rokas, mēs pat ne reizi nebijām skūpstījušies, tikai sarunas, flirts, skatieni. Manuprāt ko tādu, ko tik stipru, es piedzīvoju pirmo reizi mūžā.

Tad sākās darba lietas gan man, gan vīrietim (kurš aizbrauca uz citu pilsētu) un mēs vairs netikāmies, reizi pa reizei sarakstījāmies draugos, tad arī ar vēstulēm caur pastu (!!!), ko reizi pa reizei daram vēl šodien, bet nekas vairāk. Tas bija tāds vasaras romāns ??

Un tad atgriezās mans vīrietis, mēs sākām dzīvot kopā un kaut arī kopš tās vasaras ir pagājis krietns laiciņš gadi 3, es joprojām pa reizei atceros šo vīrieti. Ir bijis, ka es domāju, kas būtu, ja viņš man tagad atbrauktu pakaļ un mēs aizbrauktu uz kādu citu valsti tikai divatā, es domāju par seksu ar viņu, jo man tas ir kas neizzināts, viņa ķermenis .. un es domāju par to kā viņš mani skūpstītu, vakar skatījāmies filmu ar romantiskām beigām un manā galvā ietraucās doma - kā būtu ja tā būtu es ar to vīrieti un man vēderā atkal sāka lidot tauriņi.

Bet es ļoti mīlu savu tagadējo vīrieti un zinu, ka nekad viņu nepamestu, nenokrāptu, man ar viņu ir labi un zinu, ka viņš to pašu jūt pret mani, bet kā ir ar tām retajām, bet dīvainajām fantāzijām? Vai tas ir normāli???
01.09.2012 11:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Pafantazēt mazliet jau ir veselīgi!
01.09.2012 11:04 |
 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Tas bija tāds vasaras romāns ??


es jautāju sev - jo īsti nezinu kā to nosaukt. Vasaras romāns - man liekas, ka tas bija kas nopietnāks, jo tas nebija sekss, trakulības, bet viss notika tik lēni un skaisti, un mēs daudz runājām - daudz arī klusējām. :)
01.09.2012 11:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Dīvaini, ka, mīlot savu vīrieti, fantazē par citu.
Man nav tā bijis. Es mīlu savu vīru un domāju tikai par viņu - gan par skūpstiem, seksu vai romantiku. Bet nu fantāzijās ir tikai viens vīrietis - mans vīrs. Ja sāk domāt, ka gribas kaut ko ar citu vīrieti, attiecībās kaut kas iet ne tā kā vajag.
01.09.2012 11:08 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Nu...pat nezinu ko teikt, fantazeet jau nav aizliegts!:) Man ari reizem ir bijušas kādas fantaazijas, bet ne trakā liimenii...:) Labak tados brizos iedzert aukstu ūdeni un nomierināties!!!:))))
01.09.2012 11:15 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
nee..es pat neiedomaajos pa krapsanu..vai domat par citi vireti..esmu laimiiga ar esoso viiru :D
01.09.2012 11:17 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Man drauga nav.Bet šovasar sanāca ļoti līdzīgi.Nu tāds, ka paskatoties vienkārši laimē pilnīgā izkusu.Tagad vasara iet uz beigām, un nāk virsū nostalģiskās sajūtas, atgriešanās vasarā, meh.Ilgi laiku kopā nepavadījām, bet dēļ tām dažām dienām, tā ir viena no manām labākajām vasarām.Jau ar acu skatieniem vien izkusu, bet kad skūpstījāmies, nu nu.Nu tiešām ar visiem tiem taureņiem un citiem pričendāļiem :D
Nu lieki piebilst, ka izskats satriecošs.
Bet nu no manas pilsētas nav, nedaudz sarakstījāmies,bet nu kaut kā tā lēnam viss pieklusa.Kas zina, varbūt nākamajā vasarā.
01.09.2012 11:40 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
nekad nesaki nekad
03.09.2012 00:36 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Dīvaini, ka, mīlot savu vīrieti, fantazē par citu.
Man nav tā bijis. Es mīlu savu vīru un domāju tikai par viņu - gan par skūpstiem, seksu vai romantiku. Bet nu fantāzijās ir tikai viens vīrietis - mans vīrs. Ja sāk domāt, ka gribas kaut ko ar citu vīrieti, attiecībās kaut kas iet ne tā kā vajag.

Piekrītu, man arī nav īsti izprotams tāds "harēms", kad it kā ir kopā ar vienu, kuru it kā "mīl", bet fantazē par citu...

Tad jau kā saka - opredelisj devuška, ko tu gribi - tagadējo vai kādu citu, skrienot pēc diviem zaķiem vari palikt bez neviena...
03.09.2012 00:45 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Visskaistākās mīlestības ir līdz galam nepiepildītās.
03.09.2012 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nupat izlasīju vienu īsstāstu līdzīgu šai problēmai.

Kāds vīrs dzīvo nomācošā rutīnā, dienu no dienas, atkal un atkal, vienmēr atkārtojas viens un tas pats, darbs, mājas, ģimene, bērni, nekā aizraujoša dzīvē. Un tad vienu nakti, kad nekādi nespēj aizmigt, viņš atceras, kā pirms kādiem 15 gadiem iepazinās ar kādu sievieti, kura pēc īsas, taču kaislīgas dēkas devās uz savām mājām, eksotisku valsti, aicinot vīrieti līdzi. Viņš iedomājās, kā būtu pamest ierasto un garlaicīgo ikdienu un mesties dēkainā dzīvē skaistā valstī ar skaistu sievieti, nu ko vēl var vēlēties?! Taču, kad viņš pamostas no atmiņām, izrādās, viņa gultā guļ tieši tā pati brīnišķīgā, bet jau pierastā sieviete, kurai viņš devās līdzi uz pasakaino zemi, un tas viss šobrīd ir pārvērties par nepanesamu slogu.

Kaislība un aizraušanās ir ļoti pārejoša parādība, un tad, kad tās apmierinātas, atgriežas sūrā realitāte.
03.09.2012 01:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas otrs ir prom. viņš nav tev blakus. beidz domāt par viņu. iespējams, tu viņu nekad vairs neredzēsi. pie tā arī pieliec punktu. ja vinš parādīsies tavā dzīve, bet 100% tu ar viņu aizlaidīsiesm, pat, ja būsu jau precējusies. tas var būt ar labām beigām, gan sliktām..bet kamēr tu esi ar savu draugu un viņu mīli, tad izmet tās muļķības no galvas
03.09.2012 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits