Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puszābaki

 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kādā Rīgas veikalā esat manījušas kaut ko līdzīgu šiem :
31.08.2012 15:25 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jā, gandrīz visos :D NS King noteikti bija.
31.08.2012 15:30 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Paldies :D
Negribējās iet meklēt pa visiem veikaliem , ja nu nebūtu un tā :D
31.08.2012 15:32 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!