Pirmās mīlestības

 
Reitings 47
Reģ: 21.08.2012
Sveikas! :)
šodien uzsita nostaļģija un atcerējos savas pirmās mīlestības un pasmējos.
atceros kā 13-14 gadu vecumā gāju uz randiņiem, bija tik satraukusies, ka likās : esmu tāda sieviete tagad :D viens no smieklīgiem izgājieniem bija, ka ar puisi draudzējāmies jau kādu laiciņu (pus gadu +/- ) un viņš pajautāja man vai viņš drīkst paņemt manu roku, tā kā pastaigāties roku rokā, es biju tik apstulbusi tajā brīdi un pateicu viņam nē. drausmas, biju pārbijusies, bet ar nākošajā reizē jau saņēmos un teicu viņam jā. :D ar šo visu gribēju teikt, ka būtu interesanti, ja arī jūs pastāstītu kādu kuriozu situāciju, kad bijāt jaunas un satikāties ar puišiem.
29.08.2012 22:21 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Atceros vienu smieklīgu kuriozu, kur es uzvedos kā īstākā tizlene:D Tagad kauns par sevi paliek. Tā nebija mana pirmā mīlestība, bet pirmās attiecības gan. Man tas džeks it kā patika it kā nē, it kā vajadzēja džeku pie sāniem, jo kā es jau 16 gados varu būt bez džeka pie sāniem, tas taču nav normali(jox):D

Vienā vakarā mēs pastaigājāmies pa nomaļām vietiņām un tā staigajot satikām vienu džeku, kurš man jau sen likās simpātisks. Tad pastaigājāmies trijatā, atceros, ka es uzreiz saku baigi jokoties, tipa izrādīties, pievērst lielaku uzmanību tam otrajam džekam nekā manam nopietnajam. Tā mēs staigajam, staigājam un es pēkšņi paziņoju, ka mēs varētu to manu nopietno džeku pavadīt uz mājām un tad tas, kurš piebiedrojās pavadītu mani uz mājām. Protams manas nopietnas attiecibas nepiekrita, bet es šo burtiski piespiežu iet mājās. Šis tāds domīgs aiziet, bet es pati ar to otru turpinam pastaigāties, atsēdējām manā dārza terasē līdz 6 rītā, uz atvadām sabucojāmies. Otrā dienā es jau kopā ar to otro, bet tam pirmajam saku, ka mēs esam tik dažādi cilvēki, mums nav pa ceļam utt.:D

Tik tizli! Bet tā jau ir, ka taja vecumā vēl nedomā nopietni, nav noturības, iepatīkas viens, tad otrs. Ta ka piedodams. Tas džeks, kuru tā, pavadot uz mājām, atšuvu vēl tagad mani nesveicina, kad satieku savā dzimtajā pilsētā uz ielas...
30.08.2012 13:33 |
 
Reitings 84
Reģ: 13.08.2012
dīvaini,ja dr.lv šogad nosvinēja 8 gadu jubileju, rēķinot, ka sarakstījāmies ar pirmo puiku caur draugiem.lv 7 klasē, man šobrīd jābūt 15 gadiņiem ..kaut man nemaz nav 15 , bet gan 19
31.08.2012 12:42 |
 
Reitings 84
Reģ: 13.08.2012
ak Dievs, es zābaks velna :D 7 klasite man nebija 7 gadinu :D 7 klasite ja nemaldos 14 gadi ...
ai ai jaj ... kauns pasai no sevis :(:D
31.08.2012 12:44 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
artaA:
Kas Tev ar matemātiku?!

19-8=11.

Tātad pirms 8 gadiem Tev bija 11 gadi. 11 gadu vecumā bērni iet 5.-6. klasē.
Ja Tu sarakstījies 7.klasē, tad tur nekas dīvaini nesanāk
31.08.2012 12:46 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tajos gados, kad tikko sāku satikties ar puišiem, biju šausmīgi kautrīga, tāpēc uzaicinājumam kaut kur pastaigāties piekritu, bet randiņa laikā tik pat kā nerunāju :D
31.08.2012 12:46 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Vēl atceros, ka, kad man skolā kāds patika, es tipa nejauši centos atrasties viņa klātbūtnē - vienmēr čekoju viņa klases stundu sarakstu, lai varētu pavīdēt kaut kur tuvumā :)
31.08.2012 12:50 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Manas prmaas jutas bija pret kaiminju. Dzivoja blakus durviis, gaaja ar maasu vienaa klasee. Nekad nekas vairaak par sarkshanu kad ieragu un murminashanu kad runaju(jo bju satrauksies) arii nebija. Satiku vinju uz ielas pirms pirms tris gadiem kad biju LV un veljoprojam nosarku,lai gan vairs nekadu juutu nav. Teetis teica ka esot sho saticis uz ielas Liepaajaa kad vinsh bija LV un vkaiminsh esot apvaicaajies kaa man iet. Kas man likaas miiligi jo logjika butu ja vinsh prasitu par maasu jo vinji bija kalses biedri.
31.08.2012 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits