Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rīgas 34.arodvidusskola ?

 
Reitings 257
Reģ: 29.10.2009
Kādas atsauksmes par šo skolu? iespaidojoties no meiteņu ieteikumiem, papētīju šo skolu, bet jāmācās tikai 2 gadi un ir tikai trešais kvalifikācijas līmenis(tieši kosmētiķiem) vai ar šādu izglītību var būt konkurētspējīgs? protams, labs kosmētiķis būs, bet tā vispārīgi? kā es varētu pilnveidoties izmācoties šo profesiju, kur tālāk? tas tomēr nav ne bakalaurs nekas.
29.08.2012 13:51 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Cik esmu dzirdējusi skola laba. Man lielākā daļa kolēģi mācījušies tieši šajā skolā.
Bet, ja vēlies būt konkurentspējīga, labāk izvēlies medicīnas izglītību - kosmetologs.
29.08.2012 13:57 |
 
Reitings 194
Reģ: 15.07.2011
Vispār jau šī skola vairs nav 34.arodene, bet gan Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola, bet tas tā :)
Tieši par kosmētiķiem neko pateikt nevarēšu, bet mācos tur par vizāžisti un atsauksmes labas. Skolotāji ļoti pretīmnākoši, bet, lai būtu līmenī, ir jābut vēlēšanās mācīties, jāseko līdzi savām atzīmēm un parādiem, jo neviens pakaļ neskries un neatgādinās kur tev kāds parāds aizķēries un tā. Skolotāji arī ar varu mācīties un nākt uz skolu nespiež, tāpēc viss atkarīgs tikai un vienīgi no tevis pašas. Bet tā jau laikam ir +/- visās profesionālajās un augstskolās.
Vienīgais, kas drausmīgi kaitina ir atrašanās vieta, kas gan īpaši neietekmē tos, kam pašiem savs transports. Citiem itkā nav baigo iebildumu par to vietu, jau pieraduši, bet personīgi man drausmīgi kaitina tas ceļš no autobusa pieturas līdz skolai -gar garažām, mežu, privātmājām (~7-10min jāiet). Pavasaros gar mežu mēdz uzdarboties mētelīšu virinātāji (pašai gan pa 2iem nomācītajiem gadiem, paldies Dievam, nav nācies saskarties).
29.08.2012 14:05 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
mademoiselle00,
esmu tur gājusi vienu reizi un tiešām nodomāju - ka studentiem ir jābūt milzu motivācijai mācīties, ja tāds gabals jāiet! :D Un starp citu toreiz man vēl pagadījās "mētelīšu virinātājs", tā kā tev ir paveicies :D
29.08.2012 14:16 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Man gan bija tā,ka es saklausījos atsauksmes,no kurām labi,ja 5% bija kaut kas labs par to skolu un nemaz neaizgāju.Vietu zinu,esmu tur bijusi,bet man arī nepatik vieta,tiešām jābūt lielai motivācijai,lai gan nokļūtu uz to skolu,gan mācīties tur.Domāju,ja tu vēlies kaut ko labak un augstāk,tad dodies uz LUPSMK EK vai Kosmetoloģijas koledžu.Bet nu tā jau tikai manas domas.
29.08.2012 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits