Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko ņemt līdzi kruīzā!?

 
Reitings 32
Reģ: 30.12.2010
šis jautājums vairāk attiecās uz tām meitenēm/sievietēm kuras ir devušās kruīzā Rīga-Stokholma-Rīga.

Patiešām nezinu ko vajag likt somā. Tāpēc ceru,ka pateiksiet priekšā. (varbūt jau muļķīgi izklausās,bet tomēr.)

Ceru uz atsaucību.
18.08.2012 23:40 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Dzeramo/ēdamo,jo tur ir anormāli dargi,ērtas kurpes,drēbes.
18.08.2012 23:42 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tabletes pret jūras slimību :D Nopietni. Ja trāpās liels vējš, tad ir vāks. Es savu kruīzu pavadīju tualetē.
18.08.2012 23:42 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Ooo,man arī turpceļā trāpījās liels vējš. Kamēr mana draudzene vaidēdama sēdēja tualetē, man bija tiiiik jautri,tā smējos,ka viss viļņojās augšā....lejā....pa labi...pa kreisi. :D
18.08.2012 23:44 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
nevajag tikai dvieļus, ziepes, dušas želeju, šampūnu un glāzītes
18.08.2012 23:44 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Principā jau ēdamo un dzeramo, spirāli, lai uztaisītu kafiju, tēju.. to ko paši gribēsiet ēst un dzert. Nu ja neēdīsiet tur uz vietas. Peldkostīmu, ja ir doma iet pirtī, baseinā. Vēl ērtus apavus. Maiņas drēbes.
18.08.2012 23:50 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Naudu loterijām, gan alkoholu, gan sulas/limonādes!
Paika kautkāda...
Naudu priekš vakariņām vai brokastīm.. kafija jau nav tik dārga lai to nevarētu atļauties! :)
Apģērbs, apavi pēc izvēles!
18.08.2012 23:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Atkal jau par to ūdens spirāli, vispār jau nav atļautas.. Ja arī ņem vārāmo kannu, kas pati izslēdzas, arī tad noteikti neplāties nevienam apkārt, var sodu uzlikt.
19.08.2012 00:50 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es parasti noteikti paņemu augļus, jogurtu, tos nenopirksi uz kuģa.
Uz Festivāla ir siltā bufete, esmu ņēmusi otro - kartupeļus, zivi, sautētus dārzeņus, bija tā neko un ne dārgi. Arī uz Romantikas esmu nogājusi garam bistro, zupa, otrais, neizskatījās seviški mīlīgi. Romantikā man patīk kafūzis ar kafiju, kūkām, bet nu - zviedru cenās, būs pa gabaliņu 2 lati.
Termosu

Parasti sataisam līdzi sviestmaizes, kastītē salāti ar žāvētu vistiņu, piemēram. Reizēm picu paņemam.

Dzeramos, šokolādes un graužamos pērkam uz kuģa. Pagājšreiz gan nebija čipsu veikalā, sagribējās.. :)

Pidžammu, ērtus apavus, arī šampūnu, ziepes ņemu - jo tā universālā želeja nepatīk. Fēnu. Drēbes ballītei, tikpat kā uz klubu ietu, bet ne pārspīlētas, reizēm dīvaini, cik dažas pārcakinājušās vizuļos, minīšos un augstos papēžos, īpaši, kad kuģi šūpo.
Kaut ko siltu no apģērba, lai nav šoks no rīta iznākot uz klāja Stokholmā, pat vasarā var paņemt pufaiciņu, jo Zviedrijā vienmēr ir krietni vējaināks un aukstāks kā LV.

Loteriju izdevīgāk pirkt Latvijas naudiņās.
19.08.2012 01:06 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
ahhh, ar prieku atceros savu tripu uz Stokholmu un ko es varu ieteikt? hmm..
ja garšo kafija vai tējas, paņem tējkannu noteikti, mūsu nelielajai grupiņai bija un mēs dalījāmies savā starpā. uztaisi pirmajām vakariņām salātus, es tā darīju, jo līdz vakaram jau ar tiem nekas nenotiks, nav tādi grādi istabiņās, lai tie līdz vakaram neturētu.
iesaku paņemt arī kādu augli un varbūt dārzeni brokastīm, var mēģināt jogurtu. noteikti nopērc dzeramos arī šeit uz vietas. un var arī izlīdzēties ar maizītēm , turpmākajām ēdienreizem.. no saldumiem gan neko daudz vari neņemt, jo uz kuģa ir veikals, lai tos sapirktos un pašā Stokholmā arī kādam veikalam noteikti uzskriesiet virsū.. cenas ir diezgan augstas, bet ja reiz brauc, tad šo un to saldu noteikti sev neatteiksi.. uz kuģa tiešām feini savu naudiņu iztērēju, par ko pašai bija prieks.. nenotriecu visu ēdienā, ir arī paliekošas lietas. varu pateikt to, ka iespējams, ka pašā vakarā kādā no veikaliem būs atlaides un bieži vien kaut kam konkrētam uzliek - 50 % , var gadīties, ka kam tādam,kas tev patiktu... ;)
un teiksim tā, man izkāpjot no rīta uz klāja rokas ledainas momentā dēļ vēja bija, bet noteikti, nenoguli to skatu, kad pamazām, pamazām, caur šērām (tā viņas sauca, ja? :D ) iestūrējiet Stokholmā, manuprāt, jau tiešām ir tā vērts, lai agrāk pieceltos, bet paķer līdzi siltu jaku noteikti.. kad bijām, Stokholmā bija super laiks, zilas debesis un daži mākoņi, diezgan silti, labi pavadījām laiku tur un atpakaļceļš arī patīkams, noteikti tādā kruīzā vēl braukšu :)
19.08.2012 04:54 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Vieniga lieta ko tiesam iesaku nemt lidz ir daudz dzeamo- uzdzeramo, ja alko ir tada pasas cenas tad uzdzeramo vares nopirkt tikai bundzinas... Parejo ka jau augstak mineja :) lai izdevies brauciens!!! Dievinu kruizbraucienus, vienmer ir tik jautri:)
19.08.2012 09:11 |
 
Reitings 32
Reģ: 30.12.2010
paldies meitenes,jūs tiešām atvieglojāt man kramēšanos!
19.08.2012 12:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits