tā uzreiz ir gaudošana un čīkstēšana par ļaunajām varas iestādēm un slikto valdību. Tipiska mūsdienu cilvēka reakcija - viss, ko daru pats, ir labi, tiklīdz tiek vērsta pretdarbība man, tā visi ir sliktie.
Gudrāka katrā ziņā jā, jo spēju iztikt bez apvainojošiem vārdiem.
Klausies, tu vispār lasi ziņas par Krievijas valdību, runā ar cilvēkiem no Krievijas?
ieteiktu palasīt šo: http://www.ir.lv/2012/8/17/cinisms-pascenzura-un-bailes-riga
Un tagad ir kļuvis daudz labāk? Vai tiešām viņas bija tik naivas, cerot, ka šādā veidā spēs kaut ko izmainīt. Uzmanība piesaistīta, tagad tā ir karstā tēma, taču ko no tā ir ieguvušas pašas pussy riot dalībnieces? Cietumsodu, pabojātu dzīvi sev un saviem bērniem un skandalozu slavu. Un tas viss kaut kāda protesta dēļ, par kuru drīz vien visi tāpat aizmirsīs un viss paliks tā, kā bija.
Tieši nevienu šeit apvainojis neesu. Vai arī tu domā, ka meitene, kas zāģē krustu, ir apveltīta ar ļoti augstu intelektu un prāta spējām?
Un ja jau Tu ļoti daudz zini (pieļauju) par situāciju Krievijā un domā, ka Putins ir visa ļaunuma sakne, tad ko tu saskati viņa vietā kā aizstājēju? Kurš būtu tas supermens, kurš tādu milzīgu aisberga gabalu upes krastā spētu noturēt virs ūdens, neļaujot sairt valstij pa visām vīlēm no visām pusēm? Jo, kā zināms, tad Krievija ir milzīga valsts, kurai draudi nāk no visām pasaules malām.
Vai tiešām tu domā, ka vienīgais cilvēks, kurš to spēj, ir Putins?
Taču uz manu jautājumu tā arī neatbildēji, ko tu redzi viņa vietā.
Atvaino, es nevaru pazīt visus Krievijas pilsoņus, lai tev atbildētu uz šo jautājumu. Manuprāt, Putins nav nekāds neaizstājams unikums, vienkārši viņam ir pietiekami daudz naudas, lai iegūtu varu - tas arī viss.