Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ebay un paypal

 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
vakar pirmo reizi pasūtīju viena pati, nebiju reģistrējusies paypal, bet maksāju caur paypal, ja pareizi sapratu, jo piedāvāja iespēju continue with paypal, un pārdevējs akceptēja tikai paypal. man no konta atskaitīja 57 santīmus, tikai nesaprotu, par ko tie ir? neesmu vēl reģistrējusies paypal, bet ja reģistrēšos, man atkal atskaitīs naudu? un varbūt kāda var iemest linku uz paypal reģistrāciju, nemācēju atrast. pēc tam, kad biju continue with paypal izdarījusi, man piedāvāja reģistrēties tur, un augšpusē bija rakstīts, ka uz manu e-pastu kaut kādu apstiprinājumu sūtīšot. starp citu, man ibankā vēl aizvien ir "rezervēts", lai gan pasūtīju vakardien ap plkst. sešiem... varbūt man tagad jāgaida, kad vairs nebūs "rezervēts" un kad uz e-pastu atnāks links par paypal reģistrācijas turpināšanu, lai atkal nenovelk naudu??? es jau šodien gribu pasūtīt nākamo preci, bet bail, ka nenokāš par daudz :D
17.08.2012 16:41 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Vnk pieregistre savu bankas karti PayPal un tur uzreiz viss bus skaidrs.
https://www.paypal.com/lv
17.08.2012 16:45 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Hih, katru dienu piecas diskusijas par ebay, kāpēc nevar to visu jautāt vienā. :) Ok, nebūšu kašķīgā tante. :) Vai tad tie 57 reģistrācijas santīmi ir tik daudz, lai satrauktos? :)
17.08.2012 16:49 |
 
Reitings 7
Reģ: 11.08.2012
Visticamāk, ka tie ir vertifikācijas summa, ko pēc tam varēsi atgriezt, ja vēlēsies.

Parasti šādās sistēmās kā papildus drošības līdzeklis (lai kāds, piemēram, nepaķertu Tavu karti un vnk nepiereģistrētu, jo csc kodu tak redzi uz kartes, pie tam tās interneta bankas piedāvātās papildus autentifikācijas sistēmas parādījās tīri nesen - ja nemaldos pagājušā gada nogalē vai arī šī gada sākumā. ;)

Ir aŗī tā, ka parasti lai vispār varētu sākt lietot karti, šī "uz dullo" (random) ģenerētā summa jāievada tajā sistēmā.

Neizpratu konkrēto gadījumu, taču, manuprāt, ebay varētu būt izveidojis profilu, balstoties uz tavu ebay norādīto e-pastu (lai veiktu maksājumu caur paypal, jānorāda saņēmēja e-pasta adrese) un paypals vnk tad inicializēja "parasto" kartes īpašnieka autentifikācijas pārbaudi.
17.08.2012 16:52 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es ari nesaprotu, ka tev nonema tos santimus, ja tev nav PayPal? Mistika!
17.08.2012 16:55 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Un jā, es arī neesmu īpaši gudra, jo līdz šim domāju, ka bez PayPal samaksāt ir tikpat kā neiespējami. :)
17.08.2012 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits