Darbs VAI attiecibas

 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sveikas meitenes!
Rakstu, jo velos dzirdet Jusu viedoklus. Redziet, man ir tada situacija, stradaju tagad viena darbavieta, piedava man tagad vel vienu darbu, kas ir vakaros un brivdienas. Naudu vajag, protams, bet problema taja, ka ar savu draugu satiekos tiesi nedelas nogales. Attiecibas esam 5us gadus. Principa sanak, ka tagad - pienemot so darbu liksu zem riska savas attiecibas. No otras puses, man ir nepieciesama darba pieredze, pasizaugsmi lielu man sis darbs drosi, ka nenesis, bet nu nauda un pieredze.
Esmu gatava uzklausit!
15.08.2012 13:51 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Ja man ļoti vajadzētu naudu, tad es ņemtu darbu. Respektīvi, es domāju, ka tev jāskatās, cik ļoti tev to naudu vajag. Ja tev dzīvošanai pietiek ar esošo, tad neņem otru darbu. Taču, ja jau tagad knapi, knapi savelc galus kopā.... tad domājot uz priekšu, par ziemas sezonas rēķiniem un pārējo, ņem darbu.
15.08.2012 15:55 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Tikai un vienīgi attiecības.

Pirmām kārtām, padomā, vai tu šo režīmu spēsi izturēt fiziski, kur nu vēl morāli...

Man šodien ir pirmā brīvdiena kopš atvaļinājuma beigām, atgriežoties no atvaļinājuma, man piedāvāja strādāt 2 slodzes, piekritu uz to laiku, kamēr atgriežas kolēģe. Nu ko.. katru rītu cēlos 4.40 un 20.00 atgriezos mājās, paēdu un iekritu gultā.. attiecībām palika ļoooti maz laika, kur nu vēl sev, mājas uzkopšanai utt.
Vakardien bija pirmspēdējā diena šim režīmam, kad bija paredzēts romantiskais vakars.. kā tad :D es atkritu gultā un aizmigu, vot, šodien gan es svinēšu :D
15.08.2012 15:58 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Man arī nesanāk tikties ar draugu bieži, tas parasti ir uz pāris stundām, jo beigās kādam atkal jāiet vai nu strādāt, mācīties vai vēl kas.
Mani tas reizēm grauž no iekšas, bet viņš ar to ir apmierināts, nebūtu arī iebildumu, ja tiktos retāk. Ceru, ka kādreiz tas mainīsies.
Ja man būtu jau darbs kā Tavā gadījumā, paliktu pie viena darba visticamāk, gan sevis, gan attiecību dēļ.
15.08.2012 15:59 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
Karjera nekad nepiecelsies no riita un nepateiks,ka tevi vairs nemiil,
bet, katraa zinjaa, izveele ir tavaas rokaas, ja tu juuti,ka tev tavs cilveeks ir daargs un svariigs-nemaini to ne pret ko... Taapat kaa labu darbu,taa arii miiloshu miiljoto cilveeku ir gruuti atrast. 5 gadi nav mazs laiks,kas pavadiits kopaa! Iesaku izveerteet visus plusus un miinusus un tad tikai izveeleeties..
15.08.2012 16:00 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Noteikti izvēlētos attiecības.

Normāls cilvēks nevar izturēt to slodzi - pēc laika parādās sadegšanas simdroms.
15.08.2012 16:08 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Paldies Jums par atbildem, pecak pastastisu ka tad ir.
15.08.2012 16:20 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Es izveeleetos attiecibas,ja man jau butu darbs un reali, draugs Tev ar naudinjam nepalidz,ja 5 gadi kopa?! Ka vins pats neilgojas kopa but! Man tikko draudzene ciemos bija, vinja 4 gadi,tapat ka Jus, vinja sanjemas un pateica- 4 gadi kopa-gribetos kadu turpinajumu, nevis dzivosana pie viena vai otra vecakiem! Un pusis atri noorganizeja dziivokli pasiem! Es nespeetu 5 gadus ka randinja,ne es zinu ko shis dara,ar ko utt...
Bet ja Tu stradasi visu nedeelju, padoma- ne mirklis atputas, radu sveetku,draudzenju kopa busanu...Un pamodisies kada riita,pargurusi, ar velmi pamest darbu,bet tas bus vienigais,kas Tev palicis.
Piedod,ka tik skarbi,bet ,miljie cilveki,nepazaudejiet sevi naudaa!!!! Labak mazaak,bet esi laimiga!
Lai Tev veicas:)
15.08.2012 16:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es teiksu no savas pieredzes!Naudai ir loti liela noziime tomeer!Attieciibas,kuraas buus robs budzetaa ,vienmeer buus taadas "nervozas"!Taa nebuus taada pilniiga laime,ja ilgstosi jaaknapinaas!
Cik sevi atceros ,vienmeer esmu straadaajusi daudz!Jaasaka ,ka man vienmer ir paticis mans darbs-tam arii ir noziime!Piekriitu arii par sadegsanu-taa ir otra galeejiiba!
Man vienmeer ir bijis meerkis ,uz ko eju,taapeec taa straadaasana sagadaa dubultu prieku- sava nauda!:)
15.08.2012 19:00 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
es nekad neiemainītu attiecības pret naudu
15.08.2012 19:06 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es sliektos uz ja, bet vai tad nebus ta ka pa daudz?stradat bez brivdienam??
bernu un attiecibu del nevajag ziedot savus sapnus(ok, soreiz darbs nav sapnis), jo velak var nakties nozelot!
15.08.2012 19:13 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
labak izvelies darbu, ar puisi vel kamer busi kopa, paspesiet izkjirties.... un kads cits jau buus tev
15.08.2012 19:30 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Ja tik grūti izdomāt, tad izveido plusiņu un mīnusiņu stabiņus, ar to kādi ieguvumi būs no diviem darbiem un kādi no attiecībām. Tas var būt risinājums.
Par strādāšanu divos darbos, piekrītu, ka tas ir fiziski un emocionāli grūti. Ir nācies strādāt divos darbos, kad jāstrādā vienā no 1-5 pa 8 stundām un otrā, kad vēlos, bet 5 dienas pa 8 stundām, kurās dienās gribu. Pusotru mēnesi izturēju. Tajā laikā man vēl bija mācības. Pēc tam burtiksi salūzu ar veseslību.
Otro reizi mēģināju pievienot pamatdarbam vakara stundas, no 16.-21.00, atkal pusotrs mēnesis un nav ne vēlmes, ne spēka.
Plus ļoti grūti, kad ģimene, draugi un citi sāk teikt, ka mani vairs neredz.
Ļoti apdomā to - vai tas būs tā vērts.
15.08.2012 19:40 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Es gan ņemtu darbu un pamēģinātu, kā tas ir un vai ir vērts. Pēc kādas nedēļas vai divām viss jau būtu skaidrs un tad arī izlemtu palikt vai iet prom. :)
15.08.2012 19:41 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
nu tak nav nemaz tik traki.
kādēļ lai jums izirtu attiecības? draugu satiksi nedēļas nogalēs pa dienu un pēc 22iem. jāstrādā tak tikai dažas stundas.
un pirmdienas vakari būs laiks ko pavadīt ar sevi - filmām, skaistumkopšanai, grāmatām. dažreiz draudzenēm.

nu nebūt jau nav tā neizturamākā slodze. .
15.08.2012 19:53 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Padomāju, ka varbūt ir vērts meklēt labāk atalgotu pamatdarbu, nevis rauties divos darbos? Nezinu, cik liela Tev šobrīd alga (un man arī ir vienalga), bet vienmēr jau ir iespējams atrast darbu, kur maksā vairāk, bet jāstrādā būs viena slodze.
15.08.2012 20:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es soreiz domaaju darbu arii taapeec ,ka laiki var mainiities un nekur nav teikts ,ka taa buus visu muuzu!Kas dziivee nav dariits,lai uzlabotu dziives apstaaklus ,kas uzlabo loti biezi arii attieciibas!
Tur laikam jaarunaa arii ar "otru pusiiti"!
15.08.2012 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Pirms daudziem gadiem, tikko sākusi studēt, es strādāju par garderobisti. Teātrī gan brīvdienās ļoooti bieži bija arī dienas izrādes, tāpēc tas nebija tikai tā - ai, nu jāstrādā tikai vakarā. Ja dienas izrāde sākās plkst. 13.00, tad man jau ap 11.00 vajadzēja būt uz strīpas - formā, saspraustiem matiem un žilbinoši laipnu smaidu. Arī prom, loģiski, nevarēja doties 20 minūtes pēc izrādes beigām. Bija jāsagaida visi apmeklētāji, nedod Dievs, kāds vēl izdomāja ar paziņu foajē papļāpāt uz dīvāniņa, jo viņam pofig, ka viņu abu mēteļi ir pēdējie (un viņam ir tādas tiesības), ka ir vēlā izrāde, plkst. pāri 22iem, Tev bijusi gara un grūta diena universitātē un vēl 30 minūtes jāpavada, lai nokļūtu mājās un no rīta 6.00 atkal mostos. Tas nav tik vienkārši, kā šķiet. Ne fiziski, ne garīgi, jo kultūru mēdz baudīt arī visnotaļ stervozas būtnes. Bet vispār man bija riktīgi forša viena kolēģe, nu īsta zviedzēja un mums kopā bija fenomenāli jautras darba stundas. :) Aizrāvos. :D

Es laikam vienkārši aprunātos ar savu vīrieti - ko viņš par to visu domā, par mums, par nākotni, tas noteikti palīdzētu pieņemt lēmumu. :)
15.08.2012 20:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pride and prejudice-labs piemeers!:)Man arii labs piemeers no dziives,par kuru visi amerikaani briinaas!:DBiju nostraadaajusi 24st slimniicaa-psihiatrijaa naktiis nevar guleet,jo tiesi naktiis visvairak taas pasnaaviibas!Tad no riita skreeju maseet sievieti...tad atri uz vilcienu -lauki sauc!Vilciena adiju !Laukos griezu stiigas zemeneem un beigaas gandriiz nogiibu...mamma veesaa mieraa tikai noteica-nezinaaju ,ka tu tik neizturiiga!:D:D
15.08.2012 21:05 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Hmm... nezinu, bet es laikam pamēģinātu strādāt, ja reiz ir iespēja papildus nopelnīt.

Piekrītu šim:
nu tak nav nemaz tik traki.
kādēļ lai jums izirtu attiecības? draugu satiksi nedēļas nogalēs pa dienu un pēc 22iem. jāstrādā tak tikai dažas stundas.
un pirmdienas vakari būs laiks ko pavadīt ar sevi - filmām, skaistumkopšanai, grāmatām. dažreiz draudzenēm.

nu nebūt jau nav tā neizturamākā slodze. .


Jo vairāk dara, jo vairāk var paspēt. Ja nevari to izturēt, tad vienmēr var strādāt mazāk.
Vispār mani uzmanīgu dara tie 5 gadi, ka šitā visu laiku satiekaties. Traki ilgs laiks, lai tā dzīvotu. Es tavā vietā padomātu, vai tādām attiecībām vispār ir iespējama tālāka nākotne, kaut gan ne visi cilvēki ir vienādi - citiem ir labi uzturēt attiecības nemaz kopā nedzīvojot, tāds modelis ir daudz sastopams Eiropā - cilvēki dzīvo vieni un satiekas brīvajā laikā. Arī nav slikti.
15.08.2012 21:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man neliekaas tik traki, ka nespeetu vispaar satikt draugu! kaa tad ir ar sestdienaam un sveetdienaam pa dienu vai peec tava darba? tad ir laiks briivs!
ja tavs sapnis ir maaciities florencee un tev tam naudu vajag, tad seko savam sapnim un neupuree deelj drauga, kursh nav tavs viirs vai liigavainis, savus naakotnes plaanus.
tas darba ritms nav tik traks kaa dazas saka - tikai 3 dienas sanaak supergaraas stundas, paareejaas dienaas var atrast laiku arii kaut kam citam, zinu cilveekus, kas straadaa garaakas stundas gadiem un veel dziivi, nav paardegushi.
15.08.2012 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!