Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BA maģistrantūra

 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Sāku domāt, ka vēlos pārmaiņas, tāpēc vēlētos studēt tālāk BA maģistrantūrā, taču šaubos vai tas ir tā vērts. BA pabeidzu pirms 2 gadiem.

Vai ir kādas atsauksmes par BA maģistrantūru?

Varbūt ir iespēja tikt budžeta vietā LU (vidējā atzīme bija virs 8), jo pietiek ar bakalaura apgūšanai paņemto studiju kredītu?

Kā ir ar studiju kredītu? Esmu jau sākusi atmaksāt (pagājuši vismaz 11 mēneši kopš beigusi mācīties). Vai atkal varēs atlikt maksāšanu sakarā ar atsāktajām mācībām?
13.08.2012 14:04 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Gaidu atsauksmes un pieredzi
13.08.2012 14:16 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Njam, laikam pa tukšo jautāju.
13.08.2012 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
atkarībā uz kādu programmu LU...? Domāju, ka ar pāri 8 var arī nepietikt vidējā atzīme.
13.08.2012 14:36 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es nevaru neko no savas pieredzes pateikt, bet gan tikai no draudzeņu.
Ja esi pabeigusi, piemēram, BA bakalauru finansēs un tad gribi maģistros tajās pašās finansēs, tad loti lielu daļu lekciju noklausīsies tieši to pašu, ko jau bakalauros apguvi, jo programma esot tendēta vairāk uz tiem, kas pienāk no ārpuses un kuriem visticamāk ar finansēm vispār nekad nav bijis liels sakars. Vairāki pasniedzēji rāda tās pašas prezentācijas + daži jauni slaidi, ko rādīja bakalaura studentiem.
Man pašai vēl gads, līdz pabeigšu bakalaurus, bet satiku kolēģi, kura izlielīja, cik forši mācīties maģistros budžetā, ka domāju papētīt iespējas. Iespējas ir minimālas, jo, piemēram, RTU ir diezgan vietas (un budžets nerotē, kas ir ļoti labi), bet lielākā daļa budžeta vietu ir dienas nodaļas studentiem (es tak nevaru pa dienu studēt, ja man darbs), LU tādām programmām, kas +/- atbilstu manai finanšu izglītībai ir ļoti maz budžeta vietu, turklāt rotē. Visticamāk, ka es ar savām virsstundām jau pēc pirmā semestra izrotētu ārā. Patiesībā nezinu, kur un ko studēšu maģistros.

Vispār Tu šogad gribi iet? Man liekas, ka budžeta vietas jau sadalīja, vai arī maldos?
13.08.2012 14:43 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Bija doma, ka, ja izlemju par labu cerībai tikt LU budžetā, tad ciešos un gaidu gadu. Taču skatos, ka tām programmām, kas mani interesē, nemaz nav budžeta vietu vai arī nemāku atrast to informāciju.
Par RTU pat nebiju iedomājusies.
Laikam būs jādomā cits novirziens, jo nevēlos mācīties to pašu, ko jau mācījos bakalauros (pabeidzu finanses), kā arī, izskatās, mācīties budžetā, ja strādāju, nav diezko reāli.
13.08.2012 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits