Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gandrīz vīramāte.

 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Sveikas, meitenes :)
Nu jau kādu laiku manī kaut kas krājas, pat nezinu, ar ko sākt. Laikam jau ar sevi. No ģimenes aizgāju knapi 18 gados un uzsāku patstāvīgu dzīvi 100 km prom no mājām. Ar vecākiem sazinos labi ja 1x nedēļā un tiekamies labi ja 1x divos mēnešos. Lēmumus nemēdzu apspriest ar viņiem un nezvanu katru reizi, kad kaut kas neiet tā, kā gribētos.
Tagad no otras puses. Mans mīļotais ir malacis, ka savos gados daudz ir sasniedzis. Dzīvojam mēs savā dzīvoklī- 5 min no viņa vecākiem :) Tā kā pati esmu pretstats, augstāk minēto ņemot vērā, tad nevaru saprast, kā var katru dienu sazvanīties ar mammu, jautāt padomus utt. Saprotu, ka vecāki vēl tikai to labāko, ir gudrāki, bet tas man, vienkārši izsakoties, dziļi besī. Nu, ja gribam nopirkt mēbeles vai jaunas tapetes, kāpēc jāsauc līdzi vecāki?? Es pati gribu izvēlēties MŪSU dzīves iekārtošanai piemērotākos līdzekļus! Nu, nav jāsauc palīgā mamma, ja kaut ko gribam sakārtot/ izremontēt. Man šķiet, ka kādā strīda karstumā šo visu izmetīšu, bet negribu aizvainot vīrieti.
09.08.2012 16:11 |
 
Reitings 265
Reģ: 03.08.2012
manuprāt vīrietis nevar pieņemt savu lēmumu un ir pieradis klausīt vecākus. Nu nav nobriedis īsti iekšēji.
Ok, padoms ir laba lieta no vecāku puses, bet ne jau jūsu kopējā dzīvokļa iekārtošanas jautājumā. Ta taču ir jūsu dzīvesvieta, tai ir jābūt jūsu izvēlei.
09.08.2012 16:14 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Esmu tā saudzīgi izteikusies, ka pašiem ir sava galva uz pleciem un ka mēs dzīvojam tajā dzīvoklī, ne kāds cits.. Saku lielu paldies vīramātei, protams, bet tomēr tas mani ļooti neapmierina.
09.08.2012 16:20 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nu man gan nav problēma, vīrs savus vecākus satiek, labi, ja pāris reizes gadā, un reti prasa, kādu padomu, jo pieradis pie patstāvības, jo no 14gadu vecuma dzīvo prom no vecākiem.
bet es lai gan atsevišķi dzīvoju jau no 17gadu vecuma, ļoooti daudzās lietās konsultējos ar vecākiem, lai gan dzīvoju vairāk kā 200km attālumā nu jau vairākus gadus, bet sazvanos citreiz pat vairākas reizes dienā, prasu dažādos jautājumos padomus, vai vnk, ja gribu izkartīt sirsniņu, vai papļāpāt, jo ir garlaicīgi. un vecāki par to ir ļooti priecīgi!
tas taču nav nekas slikts..
bet, ja Tev ir pamatots arguments, kāpēc Tev tas nepatīk, nu izrunā to ar savu vīrieti!.. :)
09.08.2012 16:20 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ai zinu šitos memmes dēliņus :D bijušais ar visu laiku ar mammu zvanījās un čatoja :D nu smagi :D
09.08.2012 16:23 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
bet priecājies, ka viņš tāds malacis un dzīvo patstāvīgi, nevis prasa līdzekļus no vecākiem :)
09.08.2012 16:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
lai neizmestu to strīdā, pasaki, ka viņam ka tu vēlies pati izvēlēties kopā ar viņu, bet nu tā bez uzbraucieniem.. varbūt viņš neprasa, bet māte zina, ka jūs remontējat dzīvokli un pati uzplijās, ka grib iet līdzi? par to zvanīšanos katru dienu- es jau te taisīju diskusiju arī, man pašai nepatīk sazvanīties ar vecākiem vai vecvecākiem katru dienu vai pat vairākas reizes, bet viņi to NESAPROT vai negrib saprast!! njaa man arī tas riebots, ja mans puisis skrietu jautāt katru padomu savai mātei. piekrītu ka šādi vīrieši ir pielipuši mātēm vēl, nedod dievs ka savu draudzeni vēl patu uztver..
09.08.2012 16:31 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Tur jau tā lieta, ka nonāku pretrunā, neko pārmest nevaru un memmes deliņš viņš nav. Vienkārši zinu, ka mēš paši varam pieņem lēmumus/ darīt izvēles paši. Es neesmu radusi iet katru dienu ciemos, braukt uz veikaliem kopā ar vecākiem. Dēls viņš jau būs visu mūžu, bet es gribu veidot savu ģimeni, nevis dzīvot ar viņējo. Viņa mamma vēl mums to labāko, nes galdautus, aizkarus utml, neesmu iedomīga vai nepateicīga, bet es dzīvokli gribu iekārtot pa savam, apspriešoties tikai ar vīrieti.
09.08.2012 16:33 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Ar manējo līdzīgi! Viņi ar mammu/tēti sazvanās katru dienu....mammai patīk kontrolēt visu un visus, tāpēc nereti tiek doti padomi, ka mums, redziet, mājām jānopērk šis un tas, jādara tā un šitā!Redzot, kā drauga mamma 5 reizes dienā zvana brālim, kuram ir sieva un meita, un cenšas cītīgi piedalīties bērna audzināšanā, mani pārņem bailes par savu nākotni!Saprotu, ka saikne ar ģimeni ir ļoti svarīga, bet neesam vairs 18-gadīgi tīņi, kuri nemāk plānot savu ikdienu un dzīvi!Rrrrr....
09.08.2012 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nav nekas slikts, ja sazvanās bieži ar vecākiem, parunājas, apjautājas kā iet utt. Taču, ja pat tapetes jūsu kopīgajai dzīvesvietai nevar nopirkt bez māmiņas klātesamības un iekārtojumu veikt, tad gan ir tā jocīgi. Tādas lietas, manuprāt, attiecas uz jums - jūs tur dzīvosiet tāpēc iekārtojums ir jūsu darīšana utt.
Tu pamēģini draugam tā mierīgi ieteikt, ka varbūt šoreiz uz veikalu mēbeles skatīties varētu iet tikai jūs abi, ka tev gribētos tikai ar viņu izvēlēties tapetes un tā. Bez kašķa. Tikai tā kā ieteikumu...
09.08.2012 16:39 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Es,
Pilnīgi tas pats...
09.08.2012 16:40 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
oiiiii, kā man kaut kas tāds besītu, nudien nevarētu izturēt! kāda vecākiem daļa? es tavā vietā runātu ar vīrieti nevis caur mājieniem, bet pa tiešo. viņi mājienus nesaprot, viņiem vajag ar bomi pa galvu
09.08.2012 16:42 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Tur jau tā lieta, ka mamma jau visu zina un ir gatavībā braukt uz veikalu! Dažreiz es uzzinu visu pēdējā. Esmu tāda, kas katru reizi to neteiks, norīs kamolu, diemžēl :/
Nezinu, kāpēc, bet visbiežāk mamma zvana, kad mēs mīlējamies :D
09.08.2012 16:43 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
viņiem vajag ar bomi pa galvu

+ :D
viņa droši vien jūt, kad jūs TO darat :D
09.08.2012 16:46 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Man arī tā sāk šķist :D
Cilvēks jau nav slikts, viņa ir hiperaktīva, es- mierīga un nopietna, tāpēc izjūtu spiedienu.
09.08.2012 16:51 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Uij, es Tevi labi saprotu :) Arī esmu mierīgais tips, bet puiša mamma tāda ašā. Manējais jau kopš tīņa gadiem dzīvo citā valstī nekā vecāki, bet tāpat mammai prasa padomu, kad jāpieņem kāds svarīgāks lēmums. Biju jau sarakstījusi te penteri ar piemēriem, bet ko nu :D Nezinu, kā lai rīkojas. Man pašai arī labas attiecības ar vecākiem, bieži sazvanāmies un varu kādu reizi pajautāt padomu, bet ne jau par katru sīkumu. Man liekas, ka, ja arī pieļausim kādu kļūdu, tā tomēr būs mūsu kopīgā ķļūda un nākamreiz būsim gudrāki. Nav taču vajadzīga perfekta dzīve, un ir normāli, ja gadās pieņemt arī kādu ne tik pareizu lēmumu reizēm, bet vismaz tas aplamais būtu mūsu pašu lēmums.
09.08.2012 17:00 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.06.2012
Es arī domāju, ka tev savam draugam jāsaka nevis caur mājieniem, bet pa tiešo, jo viņi točna reti kurš tos mājienus saprot :D
es kaut ko tādu ilgi nevarētu paciest....manuprāt, nav mātei visu laiku jāiesaistās jūsu privātajā dzīvē, un šķiet tavs vīrietis pats ir ļoti māmiņai zem tupeles....Un šādiem vīriešiem parasti vienmēr un visur pirmā vietā būs māte.
09.08.2012 17:04 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Kā manējais saka- ir jāņem viss, ko dod, arī palīdzību un padomus.
Es nevaru aizliegt viņam zvanīt mammai, tikties ar viņu. Bet, kad viņš to dara pastāvīgi, tas mani kaitina!
09.08.2012 17:11 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
peleece - pilnīgi tev piekrītu.
Man arī traki ar vīramāti iet. Tikai situācija mazliet savādāka, viņa zvana man katru dienu. :D Kad atstāju sīko viņai pieskatīt, lai pati varētu kur doties, atbraucot mani sagaida daudz nepatīkamu pārsteigumu, nemaz jau nerunājot par bērnu audzināšanu. Vienreiz viņa bija noņēmusi no drēbju žāvētāja manas apenes, salocījusi un ielikusi manā veļas atvilknē! Nu kurš viņai to lūdza! + trauku vienmēr tiek virtuvē pārlikti, tā kā viņai ērtāk. Ja viņa ierauga, ka aizskari kaut kur ne tā, iet un 15min!!! kārto. Viņai ir dārzs, un reizi pa reizi kaut kas no dārza tiek atvest. Tad nu viņa man stāsta, ko lai no tā visa gatavoju.
Galu galā, esmu vienkārši uzaudzējusi biezāku ādu, pamāju ar galvu, bet daru pa savam.
Taču tev iesaku runāt ar vīrieti un pasaki viņam, ka tu gribi dzīvot kopā ar viņu, nevis viņa māti. Tas ir jūsu dzīvoklis, JŪSU mājas. No visas sirds novēlu veiksmi, jo zinu, cik tev grūti! :)
09.08.2012 17:15 |
 
Reitings 240
Reģ: 16.06.2009
Kad es lasu diskusijas par tām visur degunu bāzošajām "vīramātēm" man pilnīgi skudriņas skrien pār ķermeni. Ex puisim bija tāda pati. Un lielākā kļūda ko meitene var pieļaut ir štāvēt maliņā un kratīt visam ar galvu un piekrist. Jo ja Tu tā dari ilgstoši, Tevi vnk pārstāj ņemt vērā, jo VIŅA ir GALVENĀ. Beigsies tas ar to, ka mirklī, tad Tu beidzot sadomāsi izteikt savu viedokli Tev vnk pateiks "Rot zakroj, ja šas gavarju" :D Labais!
Mammas viedoklis VIENMĒR būs svarīgākais!!!! Pat neceri uz ko citu. Tādas lietas nemainīsies.
Tev ir pāris opcijas ko darīt
1) samierinies
2) izrunājies ar savu puisi
3) parunā ar māti.

Ja baidies no pēdējo divu variantu iznākumiem, tad padomā vai maz ir to vērts, jo tad Tev vnk atliek pirmais!

Veiksmi
09.08.2012 17:19 |
 
Reitings 29
Reģ: 23.02.2010
Man ir otradi. Esmu taa, kurai japarcert nabassaite ar gimeni, bet es nespeju. Mans virietis visu laiku dusmojas uz mani un saka, ka tas nav pareizi un ka esmu berniskiga.

Vispar esmu nonakusi pie secinajuma, ka vaina ir atskiriigajaa audzinashanaa un gimenee.
Mani vecaki vienmer ir bijushi pretimnakoshi, saprotoshi, vienmer palidzejusi utt. Vienvardsakot ir bijushas siltas gimeniskas lietas ko noverteju un ko veletos panemt lidz talakaa nakotnee.
Kamer vinja gimeni vispar gruti nosaukt par gimeni - katrs pats par sevi, dazreiz pat nezin, cik bralim/masai gadi, radi nav, jo ne ar vienu no vinjiem nekontaktejas. Vecaki neizrada nekadu atbalstu, katrs no berniem kulas pa dzivi kaa maak utt. Es jau nesaku, ka sads gimenes modelis ir slikts, tikai savadaks neka es esmu radusi redzet, tapec ari isti nesaprotu. Un tapec ari vinsh nesaprot mani.

man liekas ka sada situacija ir vnk jamegina iedzilinaties un saprast otra puse. Vienkarsi ir ta, ka vide kura esam uzaugusi mes katrs uzskatam par labako, pareizako un saprotamako.

Protams ir janorada, ka tas tev nepatik, lai virietis saprot, ka nedaudz japiebremzee. Bet nekada gadijuma nedrikst uzstadit kaut kadus ultimatus un ierobezojumus. ir jamegina paskaidrot kapec tu juties taa kaa juties un lugt vinjam, piemeram, ka gulamistabas gultu izvelesieties tikai jus divi, bez vecakiem.
09.08.2012 17:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits