Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekad nav ko vilkt

 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Mūžīgā problēma - nekad nav ko vilkt :D
Gribēju pajautāt - vai jūs valkājat drēbes, kas iegādātas pirms gada vai senāk?

Labi, man ir tāda lieta, ka es notievēju un man nekas vairs no vecajām drēbēm neder. Bet tagad domāju kaut vai pēdējo 3,4 mēnešu bilanci apģērba ziņā, it kā, pirkts un tērēts ir daudz, bet vilkt nav ko. Esmu šo mēnešu laikā nopirkusi - 5 bikses, 6 krekliņus, 2 kleitas, 3 jaciņas, 3 žaketītes, 1 svārkus. Gan jau vēl kaut ko, bet vilkt nav ko. Un es nesaprotu, kāpēc man ir tā, ka tiklīdz nopērku ko jaunu, tā vecās drēbes vairs negribas vilkt. Sanāk, ka viss tiek'vai nu pāris reizes uzvilkts un iemests skapī, vai arī valkāts ļoti ilgi, ja man tas drēbes gabals patīk, bet nu tad tiešām tā, ka sāk jau apnikt, dien dienā :D Skatos, ka citām katru dienu kas cits mugurā. Nu labi, krekliņus/blūzītes es arī mainu, bet varu kaut mēnesi nostaigāt ar vienām džinsām un vienu žaketi/jaciņu :D

Un otra lieta - pēdējā laikā man ir nenormāla atkarība no drēbēm un to pirkšanas, es vismaz kādus 100ls notriecu mēnesī, ja ne vairāk. Diezgan notievēju un uzreiz viss sāka derēt un labi izskatīties un radās tā atkarība . Kā lai tiek tagad no tā vaļā? :D Jums nav drēbju pirkšanas atkarība?
04.08.2012 13:35 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Ma jau liekas,ka visam meitenem ir drebju atkariba :D
Es varetu pirkt un pirkt drebes,izterejot visu naudu.Kad iegadajamies jaunas drebes,vecas negribam vilkt,jo jaunas aju vienmer liekas,ka izsakatas labak,der labak utt.
04.08.2012 13:37 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Jā, vienmēr ir bijusi šopaholiķes iezīmes :D
Es tik ceru, ka kādreiz pelnīšu tik pietiekoši, lai varētu bez rūpēm 100Ls mēnesī izniekot drēbēm. Pirmkārt, strādāju un studēju saistībā ar apģērbu un modi, līdz ar to tas nemazina šo atkarību :D
04.08.2012 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Ak, jā, un vēl viens jautājums. Meitenes, kā jūs mazgājat džinsu bikses? Es 2 gab iemetu veļas mašīnā ( abas tumši zilas bija ), un abas ir vienkārši nevelkamas vairs. Ar baltām svītrām tādām. Vienas bija pirktas Vero Moda, otras Bershka. Un nu maksāja virs 20ls. Vai bikses pa 40ls vai vairāk, saglabājas labāk? Varbūt labāk nopirkt vienas dārgākas, ne trīs pa 20ls? :D
04.08.2012 13:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.denimdream.ee/lat/dzinsi/
Izgriežu bikses uz otru pusi. Arī šim ieteikumam sekoju-Bikses jāmazgā 30-40 grādos, apgrieztas uz kreiso pusi, centrifūgā griežot iespējami īsu brīdi.
04.08.2012 13:47 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir lielākā daļa drēbju kas man ir, ir pirktas pirms gada, diviem, trijiem un grūti komentēt kā man izdodas saglabāt šīs drēbes labas un par brīnumu arī aktuālas joprojām. Es vispār daudz neko nepērku, ja kaut ko īpašu vēlos pašuju, redzu kaut kur internetā kaut ko skaistu nopērku. Un lielāko daļu drēbju mazgāju ar rokām tādējādi viņas nezaudē krāsu, nenoplūk un valkājas ilgi :) skapis man ir ļoti mazs, bet tajā nav tādu lietu ko nevelku. Tātad es nepērku drēbes slimīgi un kvantumā, man svarīga ir kvalitāte un esmu izvēlīga tāpēc to ko nopērku man tiešām ir mīļš.
04.08.2012 13:49 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Gurri,
varētu teikt, ka ar tevi lepojos :D Man būtu no tevis, ko mācīties :)
04.08.2012 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man nav atkarība no šmotku pirkšanas. Pērku tikai, kad vajag un līdz ar to daudzas manas drēbes ir pirktas ne vien pirms gada, bet daudzas pirms trim vai pat pieciem gadiem. Joprojām valkāju, jo pašai ļoti patīk un ir labā stāvoklī joprojām.
04.08.2012 14:06 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
es ar vairs neperku pirkshanas pec, novalkaju zhaketi, tad attopos ka janomaina, un ielieku dzilji skapii, ir tikai kadas 5 bbluzes vieni svarki beidzooot un dzhinsas . Perku tad ja ir nepiecieshamiba. Un ne vienmer. Ja veikala neredzu prieksh sevim neko tad labak nenjemu neko.
04.08.2012 15:49 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man nav drēbju atkarība un ir ļoti maz drēbes. Un jā - velku arī sen pirktas drēbes, ja vien tās neizskatās novalkātas.
04.08.2012 16:00 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Ja kkas iepatīkas un cena atbilst kvalitātei, tad ņemu. Bet tā, ka no rīta pamožos ar domu, ka šodien kkur nauda jāiztērē, tā man nav. Bet drēbes ir tīiik daudz, ka brīžiem liekas, ka nav ko elpot un gribas visu izlidināt :D Tagad jau pieslēdzos un izrevidēju nevajadzīgo. :-)

Kā jau te minēja, es arī džinsas mazgāju apgriztas uz kreizo pusi ( vispār tā jāmazgā visas drēbes) un 40 grādos. Nav ne vainas, dažas ir vairākus gadus. Ir džinsas, kas man liekas mūžību man bijušas, bet tā kā tagad jau izgājušas no modes, tad tik atdevu prom. Ja vēl būtu modē, tad varētu vēl kādu mūžību nostaigāt, jo saglabājušās bija labi.
Nu jā, un sajūta, ka nav ko vilkt arī brīžiem uznāk :D Bet tad jāaiziet iepirkties :D :D :D
04.08.2012 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 6247
Reģ: 01.04.2009
Ja man šķiet, ka nav ,ko vilkt, tad vnk pārcilāju savas vecās drēbes un atrodu tajās kādas, ar ko var sakombinēt jaunās. Tā daru jau gadiem. Vecās 3-gadīgās bikses ar jauno topiņu, pirms 2 gadiem pirktie svārki ar jauno džemperīti utt. Cenšos naudu lieki netērēt lupatās, pērku tikai to, ko patiešām vajag. Tagad arī pēdējā laikā piedomāju par krāsām - ja ko jaunu pērku, tad domāju, lai toņu ziņā sader ar tām drēbēm, kas man jau ir. Nav jēgas sapirkt visādus apģērba gabalus, kas iepatikušies, ja tie nav saskaņojami ar citām esošajām drēbēm.
04.08.2012 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 90
Reģ: 11.04.2012
man visu laikugribas kaut ko jaunu nopirkt. bet pēdējā laikā pērku tikai to, ko patiešām gribu.Citādi daudz drēbju,brt tomēr liekas, ka nav, ko ģērbt.
04.08.2012 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)