Draugiem.lv profili-papļāpāsim?

 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vai maināx viedoklis par piemēram nepazīstamu cilvēku apskatot viņa profilu? Par sevi varu teikt mainās pat ļoti. Ja ir foto savs un daudz- uz slikto pusi. Ja ir izlikts daudz info par sevi, tāpat uz slikto pusi. Vai neuztveru ka personību parastu neatraktīvu profilu.Taču tas tikai mans subjektīvai vērtējums. Kā ar jums?
04.08.2012 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 630
Reģ: 31.03.2012
Kubiete, tu jaunu būtu īstā kas pelnijusi labu vārdu. :D :D :D
04.08.2012 11:42 |
 
Reitings 760
Reģ: 19.03.2010
Meitenes,mieru,tikai mieru.
04.08.2012 11:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kuram konkrēti te esmu pateikusi ko rupju ? Paradi man ar pirkstu!
04.08.2012 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man nemainās par cilvēku domas, ja viņam profilā ir iesauka, darba vieta, skola vai hobiji sarakstīti.
Man mainās tikai tad, ja viņa profils un tajā redzamais nesaskan ar to, ko šis cilvēks visiem stāstījis pirms tam. Nu, piemēram, meitene, kas nolikusi visas, kurām ir galerijas ar atkailinātām bildēm, bet pēc tam paskatoties viņas profilu - pašai arī tādas ir utt. Vai arī - cilvēks sastāstījis kāds atturīgnieks un pareizais ir, bet galerijās redzams aizlietu seju ballītē. Tad man mainās domas par šo cilvēku, bet citādi...
Par galerijām - man darbojas tas uzstādījums, ka bildes redzamas tikai draugiem. Ar visu ''patīk'' spiešanu. Pārbaudījās reiz uz drauga mammu - viņa gribēja redzēt manas bildes, bet nebija man draugos. Neko nevarēja apskatīt, lai gan cilvēki bija saspaidījuši ''patīk'' utt. Laikam esmu baigais izņēmums :D
04.08.2012 11:46 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Facebookā man ir pilna info ar manu izglītību, interesēm,bet es visu līdz minimumam - vārds un profila bilde esmu noslēpusi no ne-draugiem.
Draugos arī bildes rādu tikai draugiem un par sevi profila info neko nerakstu - ja jau mani pazīst, tad ko tur vairs daudz stāstīt. Es vienu brīdi baigi izrevidēju dr.lv draugus, tagad ir tikai trešā daļa palikusi.

Par citiem cilvēkiem - man kā ziņkārīgai būtnei interesē bildes, bet profila info nepārāk.
04.08.2012 11:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
lai gan cilvēki bija saspaidījuši ''patīk'' utt. Laikam esmu baigais izņēmums


Tak ne, vienkaŗsi laikam uzlabots. Jo tiešām zinu ka vienbrīd bija tada problēma. Vispār man liekas tagad bildes samērā maz liek, laikam visiem apnika. :D
04.08.2012 11:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
par sevi profila info neko nerakstu - ja jau mani pazīst, tad ko tur vairs daudz stāstīt.


Gluži mans domas,un tiem kas nepazīst arī daudz nav jāzin.
04.08.2012 11:50 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
es pat par šito tēmu aizdomājusies nebiju :D man kaut kā tīri vienalga, cik atkailinātas, pīļveidīgas vai hipsterīgas bildes. galvenais, lai ir normālas, nevis pārspīlētas vai banālas.. profila info arī nekādas īpašas sajūtas neizraisa- nav,ok.. ja ir, tad paskatos kko par cilvēku, ja interesē.
arī savas galerijas, dienasgrāmatas rādu tikai draugiem. to gan man nevajag, lai sveši purni līstu manā galerijā.
04.08.2012 11:54 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
Neskaties svešu cilvēku profilus, tad problēmu nebūs.Kāda svešam daļa par to,ka kāds ieraksta skolu un ,kur strādā.Tāda sadaļa ir un kāpēc,lai to neaizpildītu tikai tāpēc ,ka kādam svešam tas liekas stulbi . :D kur loģika? Ja dzēs ārā bildes ,kamdēļ vispār publicē :D :D
04.08.2012 12:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Taču tas tikai mans subjektīvai vērtējums. Kā ar jums?



Temas pieteikumā jau teikts-papļāpāsim.Tikai papļāpāsim. Turklāt jau minēju tas tikai mans viedoklis, ludzu lasam ko saka citi.Navjāpiedomā klāt nez kas, un vēlreiz nav jāpāriets uz personālijām.
04.08.2012 12:10 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nesaprotu, kur loģika-ja izliktas daudz bildes, zūd interese par cilvēku. Man tas ir atkarīgs no konkrētā cilvēka. Man draugos daudz foršu cilvēku, kuri liek skaistas, pārdomātas bildes no ceļojumiem, pasākumiem utt., kuras man ir interesanti aplūkot.
04.08.2012 12:14 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
pārdomātas bildes no ceļojumiem,


Tās man gan patīk.Arī atraktīvi ceļojumu apraksti. Patīk arī skaistas LV vietas , ir bijušas tādas kuras nav vēl redzētas.
04.08.2012 12:16 |
 
Reitings 46
Reģ: 06.07.2012
Ak, es, necienīgā :D

Manā profilā ir daudz fotogrāfiju galeriju, arī tādas, kurās esmu iepozējusi miljons veidos, bet visas ir senas, jo profils jau 6-7 gadus vecs. Tuvākajā laikā arī ārā ņemt neplānoju, jo tā ir daļa no manas vēstures un dzīves - varu paķiķināt, ka kādreiz biju jauna un stulba.

Profila info man arī liekas laba lieta, var nojaust, kāds cilvēks apmēram ir, pat, ja tiešām piekrauts viss profils ar copy-paste, vismaz uzreiz var zināt, ka nav vērts :D
04.08.2012 12:29 |
 
Reitings 494
Reģ: 13.12.2011
Man uzlikt radit tikia draugiem tusina bildes, kads nospieda man patik un hopā skatos svešā dāma ari nospieda man patīk. Ta ka redz.


neredz gan :D visi var redzēt tikai to albumu kurā saglabājas profila bildes pēc no nomainīšanas, un arī tikai tad ja ir atstāts ķeksītis pie RĀDĪT VISIEM.

ja netici paņem pati paskaties no cita profila
04.08.2012 12:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tak ne, vienkaŗsi laikam uzlabots. Jo tiešām zinu ka vienbrīd bija tada problēma. V



Nu mēs jau te noskaidrojām ka kļūdos, un tā problēma draugos ir labota. :D Jokaini ka bieži nu nelasa ko citi raksta.
04.08.2012 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 1976
Reģ: 31.01.2012
Atkal jau īsti nesapratu, ko autore uzrakstījusi, bet zinu, ka runa par dr.lv profiliem.

stefany, reti kam ir tādas glamour bildes, bet tas nenozīmē, ka viņas nav labas. Turpretī ir man viena paziņa, kas liek, manuprāt, pilngi visas savas bildes, kas ir (un fotogrāfējas ļoti bieži), bet lieta tāda, nedrīkst, protams tā runāt, un par izskatu nekā neteikšu, labi, nav skaistule, bet kā viņa tās acis visu laiku uzkrāso, un ģērbjas, katrā bildē redzams cik ļoti kājas un dibens iespīlēti tajās biksēs, jo kājas un dibens tievi, maziņi, bet tālāk... Tālāk pāri karas nereālais tauku slānis. Ne visiem perfektas figūras, bet, ja tā ģērbjas, liek vēl internetā katru dienu galerijas ar vismaz 5 bezjēdzīgām bildēm, kur viss karas pāri. Nu, šausmas. Vēl lielākas šausmas ir komentāri pie tām bildēm - "skaistulīte.; perfekts dupsis; utt" Es, kad maziņa biju, arī visu laiku fočējos, kā bija digitālais tuvumā un liku gandrīz visas bildes dr.lv, bet meitenei jau 19/20 gadi.. Un, jā, aizmirsu, pie katras bildes vēl kaut kādi krievu teksti tādā stilā - sargi viņu, jo viņa var aiziet, otras tādas nav bla, bla, bla.
04.08.2012 12:43 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Atkal jau īsti nesapratu, ko autore uzrakstījusi, bet zinu, ka runa par dr.lv profiliem.



Ko tieši tu nesaprati?:D
04.08.2012 12:48 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
cupcake, bet varbūt viņa turpina likt tieši tāpēc, ka ir tādi, kas raksta tos glaimojošos komentārus..? tad jau tomēr dažiem patīk. un ko viņai darīt, ja ir tas tauku slānis? vēl stulbāk būtu fotošopā to visu noņemt un ielikt bildi, kur ir skaista, gluda, pufīgām krūtīm un lapsenes vidukli, bet dzīvē izrādītos bulciņa :D
04.08.2012 12:50 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Mani ļoti kaitina, ja sievietes, nu arī meitenes liek bildes ar savu mīļoto gandrīz katru dienu, zem bildes baigie dziļās mīlestības teksti un citāti. Man tas šķiet tā, ka meitenei tas puisis tikai tāpēc, lai izrādītos. Ja vēl par bildēm, tad kaitinoši ir arī teksti šo bildi veltu tam tam tam un tam, nu 30 vārdi, kam es veltu šo bildi, kā arī galīgi neizdevusies bilde, man nepatīk, vai arī manvienalga, ko tu par mani domā. Tas jau uzreiz parāda attieksmi, kādu tu gaidi no tiem, kas šo bildi skatīties. Arī māmiņas 100 sava mazuļa bildēm, vienādām, pie tam. Nu mazulis jau skaists, jā, bet nu kāpēc tad jāliek draugos tās vinādās bildes..
Arī tas pOkEmoNu raktīšanas stils ir vienkārši ĻOTI bērnišķīgs, kaitinošs. Ieraugu tādu informāciju, nelasu, lai kas to būtu rakstījis.
Un par profila info runājot, nepatīk, ja tur sakopē tos simboliņu zīmējumus (lācīšus utt.) un svešus tekstus, daudz citātu, kopētas informācijas.
Un vēl viena lieta, kas mani vienkārši ved ārā no pacietības- tie salkanie mīlas tekstiņi runā sadaļā. Nu kas tādu mēlsu lasa un iesaka? Es pilnīgi nevaru, tas ir tik kaitinoši.
Vispār draugiem.lv portālā kaitina tā izrādīšanās.. daudzi liek sazin kādas bildes, stāsta par savām problēmām, izliek sevi kā uz delnas, vēl piepušķo klāt, kļūst par citiem cilvēkiem.. Arī tā neglītā, nepareizā rakstīšana, rupjības un lamāšanās.. Manā draugu lokā nav tādu cilvēku, bet, kad dažreiz lasu kādus citus rakstus, tur parādās daudz riebīgu cilvēku, ka tikai kādu noriet. Vispār tas protāls galīgi piedrazots un prasts palicis.
04.08.2012 13:13 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Man vienigais,kas nepatik,kad neraksta vardu/uzvardu,bet tur,piemeram,saulite zanite :D Nez kapec,bet looti nepatik :D
04.08.2012 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits