Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sick and tired, tas mani iznīcina

 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2012
Ir čalis, ar kuru mūsu gadījumā iespējamas tikai divu veidu situācijas: vai nu mēs strīdamies, lamājamies un pat neskatāmies viens otra virzienā, vai arī līmējamies, nespējam viens otram nepieskarties un uzvedamies tā, it kā būtu kopā. Es zinu, ka tas viss ir tikai spēle, bet gribu viņu tik ļoti, ka tas mani iznīcina. Gaiss starp mums vienmēr ir elektrizēts. Viņam ir sekss ar citām meitenēm, bet tad, kad redz mani kopā ar kādu citu, nespēj noslēpt greizsirdību. Mēs vienmēr ar acīm meklējam viens otru, un tik dziļu un ciešu acu kontaktu nav ne ar vienu citu, tas pat īsti nav speciāli, vienkārši autopilotā, un visdīvainākais, ka neviens cits mūsu mūžīgi sasietos skatienus neievēro.Tās duālās jūtas mani saēd no iekšpuses: reizēm šķiet, ka esmu iemīlējusies, bet reizēm liekas, ka es viņu ienīstu. Dzīve visu iekārtojusi tā, ka līdz šim mēs principā bijām vienā kompānijā, un bieži gadījies, ka, piemēram, braucot mašīnā, visu ceļu viens otru nodiršam ar trīsstāvīgiem vārdiem, izkāpjot nerunājam, bet galamērķī ballītē viņš man tāpat bez vārdiem apsēžas blakus, apliek roku ap pleciem, ieliek kāju starp manējām, un, kas visdīvaināk, es atļauju. Mūžīgi mēs kaut ballītēs esam riebīgi viens pret otru, bet gulēt ejam kopā. Esmu viņam gulējusi blakus tik daudzas reizes, ka pat vairs nevar saskaitīt, bet starp mums nekad nekas nav bijis, mēs vienkārši kopā guļam. Bet tad, kad viens otram pieskaramies, gan man, gan viņam uzmetas zosāda. Tāda fiziska ķīmija man nekad nav bijusi ne ar vienu citu. Jau no domas vien, ka mums varētu būt sekss, man sagriežas galva un vēderā lidinās tie srannie taureņi, kuriem nekad neesmu ticējusi. Ziniet, cilvēkiem nekad nepietiek, ir tās nomācošās, mūžīgās, neizskaidrojamās ilgas, pašiem nezinot pēc kā, bet es savas mājas redzu viņam acīs. Un pēc visa šī es zinu, ka starp mums nekad, nekad nekā nebūs. Es esmu inteliģentā, nosvērtā, racionālas dabas sliktā meitene, bet viņš ir seksīgs, bezatbildīgs slaists, kurs iznieko savu lielo potenciālu. Jebkāda afēra būtu neprāts. Es absolūti skaidri zinu, ka viņš man nekad neko neteiks, nekad nespers nekādu klišejisko pirmo soli, nekad nedibinās neko nopietnu, tā ir daļa mūsu neoficiālās spēles, par kuru nekad īsti neesam runājuši, bet sajūta, ka vienkārši zinām un viss. Es gribu viņu aizmirst, es saprotu, ka viņš nav vienīgais puisis pasaulē, skaidri zinu, ka esmu ļoti jauna, un tomēr sajūta, ka šīs ir beigas visam. Es bez viņa absolūti mierīgi varu, bet negribu. Draugi jokojot ir teikuši, ka mūsu sekss būtu tāds, ka gultai salūzt kājas. Es esmu ar viņu nopietni fiziski apmāta. Katru reizi, kad liekas, ka esmu nospraudusi stingras robežas, viss sākas no sākuma. Pilnīgs riņķa dancis. Nav šaubu, ka mums vienam otra klātbūtnē kāpj asinsspiediens. Viņš reizēm mani tik uzkrītoši vēro, es pamanu, ka viņam pat nedaudz trīc rokas un grūti norīt siekalas, un tajos brīžos liekas, ka viņš mani uzmetīs uz galda, ar zobiem noraus drēbes un es nevaru noliegt, ka atbildētu ar to pašu. Es esmu tik daudz raudājusi, cenšoties pati sev ieskaidrot, ka tur nekad nekā nebūs, man jādzīvo tālāk, bet nevaru pārstāt degt savās ellēs. Viņš ir kā slimība. Laikam gan nāksies samierināties ar to, ka viss apstājas un apstāsies pie ilgiem acu kontaktiem mašīnā atpakaļskata spogulī. Tāds neverending blame game. Kā kaķis ar suni. Un tomēr es viņu fiziski gribu tik ļoti, ka zaudēju prātu. Nesen viņš teica, ka mēs nekad nevarēšot savstarpēji būt draugi. Sajūta, ka, ja mēs tomēr kādreiz kaut kas būtu, tad tikai ienaidnieki, kuriem ir sekss. Viņš nekad nelaidīs garam iespēju mani piespiest pie sienas un paraut aiz matiem, kad neviens neskatās.
Viss, beidzot jūtos tīrāka, kad tas viss ir izrakstīts.
Jautājums auditorijai: ko iesākt ar fizisku apmātību? Ko darīt, ja kādu tik daudzos veidos gribi tā, ka tas iekšēji saēd, bet zini, ka tam noteikti nav nākotnes? Viņš liek man sadegt..
Atvainojos, ka tik gari un nesakarīgi, galvā pilnīga miskaste....
19.07.2012 23:23 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
tu esi tā inteliģentā, nosvērtā? "srannie traureņi".... khmmm ok.

Bet par tēmai - tak norauj vienreiz viņam tās drēbes, izbaudi seksu (kurā visticamāk vilsies) un tad iestāsies sirdsmiers.. un vienalga, ka tā tad skaitītos puikas "uzvara" - tā tu vismaz beigsi "degt savā ellē"
20.07.2012 10:00 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
lasīju un man šķita, ka noteikti abiem 16 vai 17 ...

19 gados jau bišķiņ jātver realitāte un bakstīšanās un lamāšanās ar 3 stāvīgiem vārdiem izklausās baisi prasta... domāju ka čalis stabili pazudīs kad beidzot būs dabūjis ko grib...

ar savu pirmo draugu, gan man bija līdzīgi, bija simpātijas, bet kā jau sīkie neporatām tās izrādīt normāli un arī kāvāmies, bakstījām dusmīgi sitām viens otru, bet pamatā jua t''apēc, ka gribējās viens otram pievērs uzmanību, pieskarties utt... neatceros vai lamājāmies, šķiet ka nē... mums bija laikam 15 gadi... ar to puisi pēc tam kop;ā biju 5 gadus :D :D :D
20.07.2012 09:38 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
hahahaha, srannie taureņi :D
20.07.2012 09:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ir bijushas lidzigas izjutas, bet ne tada situacija gluzhi..man bija attiecibas vienas nu vnk graujoshas, man tiesham skjita ka tas mani saed no iekshpuses bet bez shi puisha es nevareju, vinsh man bija ka udens, ka gaiss, katrs vards lika sirdij ietriseties, bet par to vairak ari neka cita nebija..t.i. nebija mums neka cita ipashi kas saista, tikai kaisle, tagad saprotu ka ta pat nebija milestiba.es cietu jaa pamatiigi 2 gadus, katru dienu par vinju vien domaju..skita ka nakamajas attiecibas aimirsishu vinju bet neka..es nezinu ka bet bija pat ta ka tad kad es sho puisi ieraudziju sapni tad es zinaju ka ar to puisi ar kuru es kaut vai satiekos vai jau esmu kopa- sastrideshos un vinsh man piezvanis.. ta bija katru reizi kad man likas ka viss ir beidzot kartiba, par vinuj gandriz nemaz nedomaju, ta sapnis- un viss pagalam :D ticiet man meitenes - tas bija briesmigi.. daudz slikta mes viens otram esam pateikusi, bet es vinju domas palaidu valja un piedevu visu, nemoku sevi ar atminjam un nemoku vinju ar vestulem, zvaniem, sms un vinsh ari vairak ne..un esmu briva no ta visa un laimiga ar pavisam forshu puisi, kuru es milu un kursh mil mani :)
neko tadu nevaru ieteik- laiks laiks laiks, palaid vinju valja ari domas un neko negaidi un negaidi kad atnaks, piezvanis.tas skiet neiespejami, tas ir vienalga kaut vai sho cilveku neredzi pusgadu, tas neko nenozime. tad kad kadas 100 reizes jutisies ka ieskrejusi ar galvu siena, paskriesi vel un ar laiku vairs negribesi ta darit un saksi meklet durvis pa kuram iziet..
20.07.2012 00:54 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Tad nepipee tik daudz :D
Un ar koku arii piebremzee :D
20.07.2012 00:47 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2012
alkoholu nelietoju, tikai pīpēju zāli :D
20.07.2012 00:46 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
it sevišķi vafelē ar vāveri domā nevis ar smadzeni :D
20.07.2012 00:46 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Prieks, ka tev smadzene stradaa...
Bet nu galvenais nepiekodies kada partijaa un pati vinu neizjaaj, vaaji jau mums tie nervi.. :D
20.07.2012 00:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2012
hahaha, ja es tomēr būšu kādreiz gana, atvainojiet, sa*isusies galvā, lai ar viņu pārgulētu, noteikti konstanti procesā čekošu pulksteni, lai redzētu, vai jūsu hipotēzes apstiprināsies, jo gan jau, ka viņš nebūs tik labs, lai noturētu manu uzmanību :D
un Tev taisnība, hellish, ar viņu var tikai spēlēties, vairāk arī nevajag
tikko jūsu iedvesmota izdzēsu viņu visur, kur vien varēju izdzēst, game over !
20.07.2012 00:37 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
hellish nu vispār mums jau nākamajai paaudzei kaut kad sava gudrība jānodod :D
20.07.2012 00:35 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Aa nu tad moska bus ar tas 3 min :D
Bet nu ja meica ziedu nedod, tak labi, vismaz viena mauka mazak saja pasaulee :D
20.07.2012 00:31 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
vai turpini pīpēt zāli :D
20.07.2012 00:31 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
tādas drāzējas te salasījušās. ko lai saka..es piekrītu :D ja gribi- pamēģini un nebūs jāfantazē. ja tomēr izlem, ka negribi, tad negribi un ej sameklē ko labāku.
20.07.2012 00:31 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
3 min tas ar visu priekšspēli :D
20.07.2012 00:24 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Omg nu vnk izdraz vinu!:D ko tur cakareties, ka butu ja butu. Ja gribas, tad uz prieksu, nav ko gaidit pirmo soli no vina, ja varbut vins ir tads pats mulkis ka tu, kurs fantaze bet neka nedara.

pazvani, noruna satikties un panem vinu prieksaa! miers.:D
20.07.2012 00:24 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Nazi, 3 min no 19 gafiga pat daudz prasiits :D
20.07.2012 00:22 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Es tiesam lepojos ar tevi, nopietni, vismaz tu nebusi viena no trofejam shita jaakla sarakstaa...
Tak paspelejies ar vinu un miers...
Atrodi normalu puisi, ar kuru bus normals sex un par sito tev aizmirsiisies...
20.07.2012 00:21 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
19 gadigam chalim jau puberitāte nemaz vēl nav beigusies tā kā neko spešl arī negaidi,visticamāk paņems tik tevi kā trusi uz 3 minūtēm līdz izšļāks savu dziru :D
20.07.2012 00:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2012
nu tb
20.07.2012 00:18 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2012
hellish,
aizgāja, ka es nevaru zināt, kas notiek viņa galvā un/vai biksēs, un nav arī svarīgi
vai no mums ir sekss vai nav, all or nothing, un nav vērts domāt, ko es vispār saprotu
mēs viens otra saskatām maksimāli daudz kaitinošu īpašību
viņš zina, ka es esmu principā nepieejama, un neesmu ar viņu pārgulējusi tāpēc, ka pārliecinu sevi, ka nav vērts un viņš ir idiots, lai cik ļoti gribētos
20.07.2012 00:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits