labās vai sliktās meitenes?

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sveikas! Gribēju padalīties ar savām pārdomām, un uzklausīt jūsējās ;)
Es visu mūžu (pareizāk sakot- jebkurās savās attiecībās ) esmu bijusi labā, godīgā, atklātā un gādīgā, kura rūpējas par savu vīrieti un cenšas nedarīt neko tādu, lai otrs justos apbižots.

BET- mana draudzene ir, kā lai saka, mīļā maita, kura ir laba un jauka, bet teiksim tā- ar aprēķinu. Un viņai ar viņas pohujismu ir vienkārši... laba, viegla dzīve, kamēr es, lai kā censtos būt laba un dzīvot vieglprātīgi- vienlaicīgi- to nespēju! Viņai puiši dāvina puķes, dāvanas, un viņa neko TĀDU nedara, tikai māk īstajā brīdi pakacināt puisi un būt atkal jauka...

Kā jums šķiet, kādai būt labāk- labai, bet pašsaprotamai, tā, ka puisis zina- viņa jau nekur nepaliks, vai tomēr ar maitas instinktu un parādīt, ka tādi vīrieši ir pilna pasaule un nav grūti dabūt citu?
18.07.2012 17:00 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nazic, labs! :D :D :D
18.07.2012 17:54 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Jā, tiešām labs :D
18.07.2012 18:09 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Vīrieši ir tadas radības, kuriem gēnos ir mednieka instinkts, protams nebāzisim visus vienā maisā, bet pa lielam, jā, tas , ka sieviete ir pārliecināta par sevīm, ir aktīva un iekārojama ikdienu arī citu vīriešu acīs, kā jau Tu arī pieminēji, nedaudz maita, vīriešiem liek būt visu laiku modrībā, un tādējādi nezaudē interesi par sievieti, jo ar to interesanto sievieti, no kuras nekad neko nevar lidz galam saprast ir daudz interesantāk dzīvot nekā ar mīļo, jauko, bet garlaicīgo pelīti, kas sēž mājās un gatavo mīļajam katru vakaru vakariņas, salāpa zeķes utt...

Tāpēc jā, šobrīd mans uzskats, ka sievietei, lai uzturētu vīrietī interesi par sevi, tomēr ir mazliet jābūt maitai, nu tādai jaukai maitai :D
18.07.2012 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Neuzskatu, ka pie tā, ka vīrietis ir ar mednieka instinktiem, viņa vecenei jābūt kucei. Aij, lai jau paliek...
18.07.2012 18:22 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
Uzreiz nāk prātā grāmata "Kāpēc vīrieši apprec maitas". Iesaku izlasīt.
18.07.2012 18:23 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Mīļās dāmas , tas viss ir taisnība, ko jūs sakat, bet vai kāda nevar pateikt kaut ko.. konkrētu? Ko var izdarīt tādu, kas vīrieti mazliet šokēs un liks saprast, ka nu neesmu es tāda jaukā pele :)
18.07.2012 18:24 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
uzsit zilu aci,uzreiz zinas,ka neesi ar pliku roku njemama :D
18.07.2012 18:29 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Dope - tas nebija gluži domāts, ka tagad meitenei jābūt kucei pret savu vīrieti. Jaignorē viņu, jāieper un jākrāpj viņu :D
Vnk jāmīl sevi, jātiekas ar draugiem, jāvelta laiks saviem hobijiem, interesēm... nenāk par ļaunu veselīgi paflirtēt ar citiem vīriešiem. Uzturēt kontaktus vispār ar citiem vīriešiem, tos nenobīdot pilnīgi malā, jo redz mans mīļumiņš var kļūt greizsirdīgs utt, tas viss sāks vīrietim kļūt modrākam un savu sievieti gluži neuzskatīt par pašsaprotamu, jo tā kā viņa vel aizvein ir sabiedrībā aktīva, pastāv iespēja atrast vēl kādu ideālāku kandidātu kurā iemīlēties, un kā zināms mēs katrs vēlamies būt pats labākais, tātad nenolaist rokas un cīnīties. Būtība tas jau attiecas gan uz vīrieti, gan sievieti.
18.07.2012 18:34 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
MojoJojo,

Vienkārši tiec pāri skaudībai un viss. Ir tik loti muļķīgi domāt, ka Tev nabadzītei vienai dzīvē kaut kas nav tā kā gribētos un citai tikai saule spīd.
18.07.2012 18:37 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Amēlija- paldies, jā, apmēram ko tādu biju domājusi, un kaut ko tādu es arī darīšu...
18.07.2012 18:40 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
MojoJojo - Lai tev izdodas! :)
Es pati līdz tam esmu tikai laika gaitā nonākusi...
Arī vienas attiecības iesākās un tā arī izbeidzās! Kādēļ ? - viens no variantiem arī bija šis. Es tik ļoti centos, lai viss butu perfekti, ka laikam kļuvu garlaicīga, kaut gan bija lietas, ko turpināju darīt un par ko viņš bija informēts... bet nu tā teikt, katras attiecības un pieturas punkts dod savu macību! :)

Vēl viens man pazīstams piemērs - sieviete, kuru bildināja vīrietis pirms paris ned atkal sūdzas par to, ka attiecības vairs nav tādas kā agrāk, jo no malas un rīcībā viss kliedz par to, ka viņš ir iekarojis viņas sirdi, tā teikt nomedījis savu upuri :D un hmmm, kaut kas nav tāa.. pazūd interese un modrība par viņas, protams tā atgriežas, kad viņa pazūd kaut kur, uzpucējas vai nolamā viņu par to, ka viņš viņai traucē kaut kādos darbos :D Un atkal vīrietī parādas interese par viņu, jo redz nekad nevar saprast kas viņai ir prātā... Nu kaut kā taa :)
18.07.2012 18:50 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Ha :D tas par to nolamāšanu diezgan uzjautrinoši :D šodien es arī esmu mazliet aizņemtā dāma, ja ne gluži nolamāju, ka man traucē, tad pateicu gan, ka esmu aizņemta un vēlāk sazināsimies, bet pagaidām man nemaz nekārojas zvanīt :D
18.07.2012 18:59 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Ir ir smieklīgi :D Vispār viņiem abiem dzīve kā meksikāņu seriāls, ir ko no malas pavērot un pamācīties priekš sevis :D

Nju re :)
Patiesībā svarīgākais ir sajust to interesi un aizrautību par citām lietām savā dzīvē, un līdz ko tajā visā ar sirdi meties iekšā, tā divaini, bet arī attiecības ar otro pusīti kļūst labākas un sirsnīgākas :)
Tas tāds kartējais mērfija likums :D
Es ar pie tā piestrādāju, protams dzīvē viss nenotiek tik vnk, vēl jo vairāk, ja cilvēks ir emocionālais tips :D
18.07.2012 19:05 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
O jā, es esmu gan emocionālais tips, bet cenšos savaldīties :) un taisnība ir- jo vairāk ar kaut ko nodarbojies, jo mazāk laika atliek domāt stulbības :)
18.07.2012 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Nu bet, ja viens ar otru nedzīvo kopā? Varbūt es visu vakaru pavadīšu darot savus hobijus un visu interesanto, a viņš tikmēr domās,ka es visu iepriekšējo vakaru sēdēju mājās un ilgojos pēc viņa salkanās mīlestības :D
Nu bet reāli tā ir- tas jau neko nemaina! Un stulbi zvanīt viņam un teikt - tagad es ieshu darīšu to un to visu vakaru!Es pec tevi shodien neilgoshos! :D
Es saprotu,ka izklausās muļķīgi, bet es tiešām nevaru saprast, kā var radīt otrā atkal to interesi, kaut puķes uzdāvināšu vairāk kā 2 reiz gadā vārda un dzimšanas dienās! Neesmu no pelēkajām pelēm, tāpēc nav ne jausmas, ko vēl var darīt!
18.07.2012 19:13 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Nu kā :) Ja nedzīvo kopā, tad tak pa dienu kaut vai 1 reizi sazvanās un apjautājās kā iet un kādi plāni šodienai. Un manuprāt tas ir 2 dažādas sajūtas un domās galvā par savu otro pusīti, kad atbild, ka šodien manos plānos P. ir aiziet uz darbu, satikt draudzeni, aiziet uz trenažieru zāli, vai atbildēt - es šovakar neko īpašu, pucēšu māju/dzīvokli un noskatīšos sava mīļākā seriāla n-tās sezonas 5 sērijas un tā arī atlūzīšu savā gultā :D:D
Tas vnk rada kaut kādu priekšstatu par otru cilvēku kā personību, un nu vai nu tas rada interesi katru dienu vai nē :)
18.07.2012 19:22 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
ilze (visu to tālāko nerakstīšu)- manuprāt, ja tev tiešām atrodas kaut kas interesants, ko darīt, tu vairs pat nedomā- ko tas otrs domā, tev vnk ir.. labi :) turklāt, man pašai ir bijis tā, ka, piemēram, pavadīju vakaru ārpus mājas bez drauga, bija TIK kolosāls vakars un es pieredzēju tādu uzmanību, kā nekad.. pēc tam draugs bija vnk uz adatām, vai tik man nav kāds cits, un nebija ne miņas no slimīgas greizsirdības, vienkārši.. uzmanība 100 pakāpē..

tagad pati sēžu un domāju, ko sadarīt tādu, lai atkal uzjundītu viņā nelielu trauksmes sajūtu un apziņu, ka es esmu pieprasīta un viņam jābūt pagodinātam, ka esmu ar viņu :D skan jau baigi..augstprātīgi.. bet tā ir- es dabūtu labāku, viņš- nē... un tā tiešām ir..

es, palasot šeit viedokļus un apdomājot visu ko, saprotu, ka neliela vienaldzība pret vīrieti liek viņam būt nelielās šaubās, vai tik nav kāds cits, un vai nav kāds labāks.. kāda šeit, pat manuprāt, to rakstīja.. un tad atmostas instinkts pierādīt, ka es esmu labāks :)
18.07.2012 19:22 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es arī esmu ievērojusi, ka vīrieši skrien vairāk pakaļ ,kuras nav nemaz tik labiņas, vispirms velta savu mērķu sasniegšanai jeb nenoliek vīrieti pirmajā vietā ,visu dienu nesastāda atbilstoši viņa atpūtas grafikam, neiet visur pakaļ(ir tādas,kuras visur seko vīrietim-uz veikalu, brauc pie viņa radiem, iet kopā izklaidēties ar draugu, viņa draugiem ,negrib nekur vienu laist)var pateikt arī kādu reizi nē, es ar tevi nevarēšu satikties,jo...,nebombordē vīrieti visu dienu ar zvaniem, sms. viņi ir mednieki. medniekiem nepatīk ,ja pelīte pārsvēršas par kaķīti un sāk viņus medīt. viņiem patīk just mazliet brīvību. ja sieviete sēž rāmi, visu laiku apčubina, viņai neeksistē citi vīrieši, viņa vairs nesatiekas ar draudzenēm,jo visu laiku vajag pavadīt kopā ar draugu, viņa vairs piem. neiet vairs uz dejām, jo to stundu labāk skatīties ar draugu tv, tad tādas sievietes ar laiku apnīk vīriešiem.
es arī senāk pārāk laiku saskaņoju ar draugu, bet es sapratu,ka šī piemērošanās sāk traucēt..vīrietim sāka zust interese.tagad es daru mazāk vai vairāk ko es gribu. man ir savi hobiji, cilvēki, ar kuriem aiziet izklaidēties,ja vīrietis nevēlas nekur iet. es arī mēdzu paflirtēt ar citiem, jo tad viņam ieslēdzas mednieka instingts un saprot, ka jāpapūlas, nevar pārāk pavirši izturēties, jo redz tas džeks,kurš uz mani skatījās var mani nocopēt.tā ir ,ka citiem ar gadiem sāk likties pašsaprotami,ka meitene būs visu laiku kopā ,vairs tā nepūlas ,nevelta tik lielu uzmanību kā sākumā..tāpēc ir jāuztur vīriešos mednieka instingst, jāparāda,ka man dzīve turpināsies arī bez viņa..ja viņš galīgi paliek tāds nekāds, tad jārada bažas- tu nepapūlēsies, izturēsies vienaldzīgi, tad es arī varu pagriezties un aiziet pie cita.
18.07.2012 19:47 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sniegpulkstenīte- jo vairāk lasīju tevis teikto, jo vairāk saskatīju savas kļūdas.. nu ko, tā teikt, man laiks pārmaiņām! es atkal būšu medījums, un ne tikai viņam, bet arī citiem 8)
18.07.2012 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
MojoJojo, nu tad laikam es arī mēģināšu :D
18.07.2012 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits