Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sporta klubs.

 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Vēlējos uzzināt jūsu pieredzi,kad pirmo reizi apmeklējāt sporta klubu..laikam vajadzīgs uzmundrinājums.
lieta tāda,ka nu jau kādu laiku esmu pievērsusies veselīgai svara samazināšanai-veselīgs uzturs+vingrošana pēc video utt. mājas apstākļos.bet sāka pietrūkt motivācijas.iegādājos abonementu cityfitness,jo nolēmu,ka mazliet pamainot pieeju,radīsies papildus motivācija,bet nekādi nevaru saņemties aiziet-šķiet,ka jutīšos neveikli,jo nekad neesmu apmeklējusi sporta klubus - neko nemācēšu utt.. :D
vai jūs,kad gājāt pirmo reizi,prasījāt,lai jums parāda kas un kā, vai tomēr pašas tikāt galā? :)
13.07.2012 16:24 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Tieši tādēļ es savu bootyu šeikoju mājās :D
13.07.2012 16:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pirmo reizi aizejot, administratorei pasaki, ka esi pirmo reizi un vēlies, lai Tev izrāda klubu. Protams administratore nestāstīs, kā apieties ar katru trenažieri, bet iepazīšanās elementu atrašās vietām būs.

Sākumā ej uz grupu nodarbībām - tur nekādas īpašās iemaņas nav vajadzīgas - ierodies laikā, seko līdzi treneres norādījumiem, dari ritmā, savu spēju robežās un viss.

Kad aprodi ar vidi, vari skatīties trenažierus trenažieru zālē - katram virsū ir pamācība, ja nezini, kā rīkties, zālē ir sastopami arī treneri, kam vari prasīt padomu. Tāpat blakus esošie cilvēki arī var palīdzēt.

Sāc vien iet - citādi lieki esi iztērējusi naudu un laiks iet uz priekšu.
Atceries, ka pirms došanās uz nodarbību, ir jāpiesakās, piemēram, pazvanot.
13.07.2012 16:30 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
nu jā,es jau arī pārdomāju,ka varu tāpat mājās,bet nu-naudiņa tomēr iztērēta jau.. :/
13.07.2012 16:30 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
paldies,womankind,laikam jau tiešām būs jāsāk ar grupu nodarbībām-tas jau laikam sanāk līdzīgi kā mājās ar video. ;)
13.07.2012 16:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tas ir labāk, kā mājas video, jo esi profesionālas treneres uzraudzībā.
13.07.2012 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
es arī stresoju pirms pirmās iešanas uz sporta klubu reizes (lai cik komiski tas neizklausītos) :) gāju uzreiz uz trenažieriem, ieraudzīju velo - paminos (tur nav iespējams kaut ko nemācēt), tad uz eliptisko (arī - ja esi redzējusi, kā tas darbojas, nekā sarežģīta nebūs) un tad jau vnk pati skatoties lēnām iepazinu arī visu citu tur pieejamo. NAV tik traki :)
13.07.2012 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
p.s. City Fitness ir labākais klubs, kur esmu bijusi, tāpēc iesaku - neiztērē naudiņu par velti, bet ieguldi to veiksmīgā svara samazināšanā. saku no pieredzes :)
13.07.2012 22:15 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
nebaidies iet uz City Fitness. pati jau 4 gadus eju uz šo sporta klubu, ne reizi neesmu vīlusies. protams pa šiem 4 gadiem ir treneri pie kuriem visu laiku, bet pie pārējiem neeju, jo vienkārši nepatīk viņu nodarbības. un tu jau vari atrast savu piemēroto treneri :)
un administratori vai treneri,kas ir uz vietas pastāstīs kā izmantot katru trenežieri :)

nevaru sagaidīt septembri,kad atgriezīšos City Fitnesā :) cerams,ka tevi arī tur satikšu :)
13.07.2012 22:20 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Oj, tas bija tik sen, laikam 2008. gads un sporta klubs Tornado. Uzreiz pirku abonementu, administratore visu izrādīja. Tā kā tā zāle ir ļoti maza, arī apmeklētāju nav tik daudz, un treneri teju visus atcerās. Es uzreiz aizgāju pie vienas dežūrtreneres un teicu, ka esmu pirmo reizi, lai viņa man ko iesaka, parāda, tad nu man laimējās tik jauka trenere, kas bez maksas man sastādīja veselu programmu, novadīja treniņu zālē un visu laiku sekoja līdzi, kā man sokās, pēc laika pati pieteicās, ka vajag pamainīt programmu. :) Tāds feins sporta klubu sākums man bija.

Reaktorā 2009. gadā sāku iet, tur arī man visu parādīja un tad jau ar trenežieriem biju uz Tu un varēju pati darboties bez palīdzības, taču trenerīši paši nāca palīgā ar padomiem, tad es arī nekautrējos daudz ko jautāt gan par vingrinājumiem, gan par uzturu. :)

Nav ko baidīties, lai forša sportošana!
13.07.2012 22:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits