Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tikt pāri?

 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
Ar draugu bijām kopā gandrīz 4 gadus un pēc ilgas mocīšanās izšķīrāmies..
Tagad esam atkal kopā, taču es nespēju tikt pāri tām lietām, ko un ar ko viņš ir darījis, kamēr bijām pašķīrušies, un arī kad it kā atsākām tikties, bet attiecības nebija noformulētas. Nespēju pieņemt to, ka viņš mani tik ātri nomainīja, turklāt ar aizņemtu meiteni, kas par viņu 7 gadus jaunāka.. Viņš vienmēr ir teicis, ka ar 20-gadīgajām viņam nevar būt nekā kopīga, un viņš nevar ciest, ka kādu krāpj. Un te nu viņš bija..kopā ar tieši tādu. Nespēju pārdzīvot un pieņemt tos randiņus, uz kuriem viņš viņu veda..romantiskos vakarus, atgādinājumus par viņas svētkiem telefonā..man visur rēgojas tā meitene, liekas, ka visur viņu redzu un nav tāda diena, kad neiedomātos par viņiem abiem. Paiet garām vietām, uz kurām viņš viņu veda, man ir ļoti liels pārbaudījums un liela sevis mocīšana..būt viņa dzīvoklī, kur viņi bija kopā - neiespējami, ļoti grūti..
Un tad jau vēl tas, ka viņš tikās arī ar citām (gan tikai uz kafijām..un vienu uz koncertu aicināja), kad mēs jau bijām atsākuši tikties. Kad atsākām tikties, viņš atzinās man mīlestībā. Es neatbildēju ar to pašu, nepateicu tos trīs vārdus,jo baidījos, nezināju, kas būs.. Savukārt viņš to, izrādās, uztvēra kā pliķi sejā un savas bailes tikt pieviltam, palikt atkal ar garu degunu, realizēja, ejot uz randiņiem.
Ir pagājuši trīs mēneši kopš brīža, kad šīs attiecības tika nosauktas īstajā vārdā, un jā - mēs esam atkal kopā.. Bet kā lai tiek tam visam pāri? Tas ir tik sāpīgi, tik skumji...

Es zinu, ko es teiktu, ja izlasītu šādu čīkstēšanu, ko būtu uzrakstījusi kāda no jums - tas,kas notika, kad nebijāt kopā, uz tevi neattiecas. Bet, esot šajā pusē, tas ir smagi.. Vai ir kāda, kas var un vēlas padalīties ar idejām, kā šim tikt pāri?
Jo es taču nevaru patīt laiku atpakaļ un izdarīt savādāk..un es nevaru arī piespiest viņu justies visu mūžu par to vainīgam.. bet arī pašai negribas visu mūžu justies nožēlojami - ka es nebiju tā vērta, lai cīnītos..
09.07.2012 15:33 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc izšķīrāties un atkal sagājāt kopā?
09.07.2012 15:37 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Tev viņu tik ļoti vajag,lai tagad grauztu sevi?
09.07.2012 15:39 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
Vajadzēt vajag..bet būtu krietni vieglāk visu sākt no jauna, janebūtu visi šie notikumi, kas tagad sēž iekšā un nelaiž vaļā.. :(
09.07.2012 15:42 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Bet tu tak sevi apzināti moci
09.07.2012 15:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
summertime
Izšķīrāmies pēc manas iniciatīvas. Bija tik daudz visādi sīkumi saradušies, kas visi kopā radīja neizturamu gaisotni mājās.
Sagājām kopā arī pēc manas iniciatīvas... Viens mans e-pasts un sākām atkal tikties..
09.07.2012 15:44 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Ja tev patiešām šīs attiecības ir tik ļoti nepieciešamas, tad iespējams ir vērts ar viņu par šo izrunāties? Pastāstīt, to ko uzrakstīji šeit.
09.07.2012 15:45 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
nezinu, kā tu, bet es sāktu jaunu dzīvi

ja viņš pret citu izturējās tā, bet tevi neved uz tādām romantiskām vietām utml.. tur ir skaidrs tas, ka viņš nemaz TĀ tevi nemīl, ja citu 5x vairāk lutināja, nekā tevi pašu.
09.07.2012 15:45 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
Meitene_zemene
tur jau tā lietas, ka sevi moku.. un negribu mocīt.. tikai es nezinu - kā?.. No vienas puses es apzinos, ka nav mana darīšana, ko viņš ir darījis, kamēr nebijām kopā, jo viņš taču bija brīvs cilvēks! No otras puses - laikam gribētos, lai arī viņš būtu kaut ko apdomājis pa to laiku, un izdomājis, ka grib mani atpakaļ, nevis pēc divām nedēļām jau MŪSU gultā gulētu ar citu un kafejnīcā cienātu viņu ar MANU mīļāko kafiju :(
09.07.2012 15:46 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
summertime
es esmu ar viņu par šo runājusi. Visādos veidos. Gan mierīgi, gan jau tad, kad vairs nevaru, ir tik daudz sakrājies, un tad jau ir asaras. Bet viņš nemāk sarunāties, un tā ir ļoti liela problēma. Viņš klausās, bet gandrīz neko nesaka. Tikai to, ka viņš jutās pievilts, nemīlēts, viņam bija bail utt. Man ar to ir par maz, bet kā es varu likt cilvēkam runāt, ja viņš nemāk? :/
09.07.2012 15:48 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Ilsī ar tik saasinātu uztveri kā tev,es nemaz necenstos otru reizi kko veidot pašas labā.
09.07.2012 15:50 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
jēziņ, laikam Latvijā ir meitenes ar kaut kādu pašiznīcināšanas programmu, jo citādi es neprotu izskaidrot to, ka jūs visu piedodat un kā lupatas vēl apklājaties viņam, lai viņš uzkāpj jums un noslauka kājas!

vai tu domā, ka esi tik drausmīga, ka nevari atrast nevienu citu?

ja saproti krievu valodu, es tev ļoti ieteiktu izlasīt Natālijas Pravdinas grāmatu ''Prieka enciklopēdija'' vai arī latviešu grāmatu ''Mīlestības vārdā''. citādāk jūs sevi mociet, pazemojiet un kļūstat vīrietim par tādu -nekādu. Nejau viņš dzemdē un audzina bērnus, Jūs esat svarīgākais posms.
09.07.2012 15:50 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, bet ko tad tu vari gribēt? Tu taču izšķīries un, protams, ka puisis meklēja mierinājumu. Nedomāju, ka tās meitenes bija viņam svarīgākas par parastu laika kavēkli, lai aizdzītu domas.
Starp citu, kā tu zini visas tās aizkulišu detaļas? Kas, kā un ar ko viņš ko darīja?
09.07.2012 15:51 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
enija
tur jau tā lieta.. man arī tiek viss tas pats.. ir ziedi, ir vakariņas restorānos, dāvanas, ļoti laba izturēšanās, samīļošana, atbalsts, izbraukumi, pastaigas, vakariņas,kad pašai taisīt nav spēka, masāžas, kad sāp mugura utt. Nesen viņš mani aizveda arī manā sapņu ceļojumā - tajā, par ko runāju 4 gadus... Problēma ir tajā, ka es pat ar to visu nejūtos īpašāka par tām, ar kurām viņš tikās.. jo nezinu..liekas, ka, ja jau biju tik viegli aizvietojama toreiz, tad arī tagad tāda esmu.. un visas tās lietas, kuras viņš tagad dara man, darītu arī jebkurai citai..
sarežģīti..
09.07.2012 15:52 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
enija
prāts saprot, sirds laikam nesaprot.. šausmīgi izklausās, jo patiesībā jau es patīku daudziem un viena tiešām nepaliktu. Bet ko darīt, ja gribas, lai tieši šis civēks cīnās? Nevis pie lielākām grūtībām nolaiž ķepiņas un aizkrien mierinājumu meklēt pie citas..?
09.07.2012 15:55 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Mani izbrīna, ka Ilsī tik labi pārzina to, ko draugs ir darījis, kad bija pašķīrušies. Ilsī viņus izsekoja? Draugs pastāstīja? Paziņa informēja? Katrā gadījumā labāk būtu to nezināt, mierīgāk gulētu.
09.07.2012 15:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ieteiktu meklēt darbu, iet teātra kursos 25ls mēnesī,ja vien ir tāda nauda. ja tevi cita profesija neinteresē,tad jau arī vienu gadu būsi velti iztērējusi,jo mācīsies to,kas nepatīk. Ja izdomā par labu mācībām,tad ej skolā, kurā var izmācīties profesiju 1g. laikā un pēc gada mēģini stādies izvēlētajā skolā. ja vairākus gadus jāmācās, tad kāda jēga iesākt un pamest???
09.07.2012 15:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
uj,kļūdījos ar diskusijām. piedod:D
09.07.2012 15:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
summertime
tieši par to jau es arī rakstīju.. man būtu jāsaprot,ka tas, ko viņš darīja, kamēr bijām šķīrušies, nav mana darīšana. Bet tā kā es to visu zinu, tad..
Kā es zinu? Daļu viņš pats pastāstīja, daļu - no citiem uzzināju. 4 gadu laikā tomēr daudz kopīgu draugu parādās...
es nesaprotu, vai tiešām citām ir tik viegli tādas lietas pieņemt?? vnk piekrist veselajam saprātam, ka, kamēr bijāt pašķīrušies, viņš bija brīvs un tāpēc varēja darīt jebko? Un apzināties, ka, ja jau tagad ir ar tevi - tad jau tieši tu esi tā īpašākā?..
09.07.2012 15:58 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka lielākā daļa neatsāktu tādas attiecības no jauna. Ja es zinātu, ka viņš jau satiekas ar citām 100% darītu visu, lai nebūtu par viņu jādomā un dzīvotu tālāk. Protams, ir sakumā grūti (man vismaz gads pēc ilgām attiecībām vajadzīgs, lai tā riktīgi atietu), bet vēlāk jau viss atkal ir rožaini.
09.07.2012 16:01 |
 
Reitings 11
Reģ: 09.07.2012
Jā, var jau būt, ka tā bija labāk. Un tomēr mēs esam atsākuši tikties. Un laika gaitā esmu uzzinājusi visas šīs lietas. Tas viss sāp, un es negribu bēgt tagad prom tikai tāpēc, ka visu šo zinu. Drīzāk domāju, kā strādāt ar sevi,lai tam tiktu pāri, un mēs spētu būt kopā laimīgi. Tikai to izdomāt man pagaidām liekas mission impossible. Vienkārši ir ļoti žēl,ka viņš to enerģiju, ko varēja iztērēt, lai censtos atgūt mani, iztērēja jaunās attiecībās ar krietni jaunāku meiteni, kura jau bija aizņemta. Tas liek domāt arī par to,kādi tad principi viņam vispār ir.. :/ Viņš jau pats saka, ka tikās ar tieši tādu, jo negribēja neko nopietnu, tikai aizmirst mani, jo bija ļoti sāpināts. Koks ar diviem galiem. Un abi gali slikti :D
09.07.2012 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits