Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grib un tad negrib.

 
Reitings 96
Reģ: 07.07.2012
Sveikas!
Man ir tik stulba situacija radusies, ka nezinu ka sevi sanemt rokas un ko darit.
Tatad, ar draugu kopa nedaudz vairak ka 2 gadus, ir mazais. Abi esam diezgan temperamentigi, tapec biezi sanak strideties par sikumiem. Nesen izdomajam preceties, vins skita loti priecigs, palidzeja planot, palidzeja izveleties man kleitu, pastastijam jau visiem radiem un draugiem. Sodien vins man pasaka, ka negrib breceties, jo 1kart mes daudz stridamies un 2kart pa to naudu varam pasi kkur aizlaist vnk patuset, nav ko naudu mest ara del kkadiem viesiem un taisit cirku. biju sokaa. kazas manuprat ir nopietna lieta, un ja 2 cilveki nolemj preceties, vini daris visu, lai tas notiktu. Pateicu vinam, ja reiz slikti ka tik biezi stridamies, tad jau vispar vajag skirties un miers, bet sis teica, ka izvakties negrib, ganjau busot viss labi.
Nu ko tas nozime?! Vai jus varetu palikt attiecibas ar kadu, ja vins vienkarsi atsauc kazas? Un ka man tagad pateikt radiem, ka kazu nebus? vini ir loti tradicionali cilveki un viniem tas bus liels soks. un ko vel visi padomaaas... un ka lai to krupi no majas dabu lauka, ja ar labu neiet?
aaaaarpraats, esmu tada soka ka nezinu, tiesam nezinu ko iesakt.
ko jus daritu?
07.07.2012 15:33 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Šobrīd noteikti piekrītu autores vīrietim par to, ka kāzu vietā labprātāk aizbrauktu ceļojumā, atšķirība tā, ka arī mans vīrietis domā tāpat. Ja situācija būtu cita - viss būtu jau sarunāts un pēkšņi mans topošais vīrs teiktu mēs par daudz strīdamies, precēt tevi negribu, bet varam turpināt dzīvot kopā es domātu, ka viņš mani neciena un nemīl. Precēšanās nav joks, tā ir nopietna lieta, ja viss ir sarunāts, tad vai nu apprecas vai nu šķirās pavisam. Nav ko plānot kāzas, ja viens vai otrs nav drošs par savu izvēli.
09.07.2012 09:58 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Nav tik traki.
Nu, kam Tev tas kazas ir vajadzigas.
Iztiksiet.
Un tas, ka visiem tas ir pateikts - tas jau nav pasaules gals.
Galu gala, vai nav vienalga ko citi doma. ;)
08.07.2012 20:15 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Queen,

pazīstu vairākas ģimenes, kuras vecāki nav precējušies, tacu dzīvo kopa jau vairāk ka 20 gadus, ir vairāki bērni, māja, suns un viss cits, kas vien ģimenei var piedienēties.


es i neapšaubu, arī zinu šādus pārus. Bet tomēr es sev negribētu situāciju, kad palieku stāvoklī un vienīgais ko virietis man var pateikt, zini dzīvosim redzēsim, labi uzvedīsies, varbūt apprecēšu :D nu tas tā, tēlaini izsakoties..

par kāzām, zini tagad citi laiki, kāzas uzrīkot maksā ārprātīgu naudu, taču mūsu vecāku laikos tas viss bija daudz vienkāršāk, pie saimniekiem sarunātas cūkas, govis, kuras kāva un ar ko baroja viesus, bija visa gimene iesaistīta lai gatavotu ēdienu nedēļu iepriekš u.t.t. kāzas tika svinētas normāla lauku mājā.. daudz kas bija pavisam vienkārši, kā tagad.. laiki citi, laiki citi..

man vienalga par tiem pāriem, kas neprecās, manis pēc neprecaties, goda vārds.. es tikai izteicu savu viedokli, ko domāju par šādu situāciju un attiecīgajiem vīriešiem.. kā jau minēju man ir sava filosofija šai jautājumā..
08.07.2012 20:00 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Queen un citam - es varu pateikt no savas pieredzes. Ari es pec bildinajuma izteikuma saku domat par to, ka varbut kazas butu forsi rikot tikai cetrata (ar vedejiem) vai ari tikai ar abu gimenem. Mans virs mani no ta atrunaja, tacu kazas mums ta pat bija tikai tuvakie radi, draugi, un es ne mirkli to nenozeloju. Ja, sanaca izteret ieverojamu summu kazam, tacu es uzskatu, ka tas viss bija ta verts. Cilveki tomer precas ar domu, ka kazas bus vienreiz muza, celojumos vares vel braukt visu atlikuso muzu.
08.07.2012 12:52 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Dope, kāzas ,tomēr ir svarīgāks notikums nekā aiziet vienkārši notusēt:D
08.07.2012 12:46 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
DIO,

pazīstu vairākas ģimenes, kuras vecāki nav precējušies, tacu dzīvo kopa jau vairāk ka 20 gadus, ir vairāki bērni, māja, suns un viss cits, kas vien ģimenei var piedienēties. Vai tas, ka nav precējusies, ko maina? Ne.

Mani vecāki ir precējusies jau daudzus gadus un abi vienbalsīgi saka, ka, ja butu sajas dienas japrecas, to nedarītu - ar japrecas es domāju tieši kazas, jo viniem tik tiesam ir loti jābrīnās par tiem, kas tērē tk vienai dienai vai vel trakāk - ņem kredītu. Nu prieks kam? Sarakstities un aizbraukt medusmenesi super, bet krat vai aizņemties tik daudz vienai dienai , nu nee.

Autorei gan ieteiktu priecāties, ka godīgs cilvēks pateica savas domas.

Atvainojiet par rakstību.
08.07.2012 11:09 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vai tik nav tā, ka tu par ātru sadomājies un izziņoji radiem, kaut gan viņš par tam kāzām tikai garāmejot ieminējās?
08.07.2012 11:02 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Nu,Kazas tiesam ir.nopietna lieta un pie tadiem stridiem nav labi preceties,bet jums vel mazais. Tu atkal paradiji istas sievietes dabu - ja ne,tad skiramies :D
08.07.2012 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
sniegpulksteniit, ja tā padomā, tā nauda tik un tā tiktu notriekta alkoholā, ēdienā, kleitā, kuru vienreiz uzvilktu un telpas īrē iespējams, vienā dienā!
08.07.2012 10:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
vajadzēja uzreiz teikt ,ka nevēlas precēties,kad sākāt par to runāt neviss sākumā piekrist,visiem pateikt un pēc tam atcelt visu.
notusēt, nodzert naudu nav to vējā izsviest?? es vēl saprastu,ja gribētu par to naudu,kaut ko patiešām nopietnu nopirktu.
08.07.2012 08:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
varbuut tu taadas histeerijas un jampadraci sataisiiji ap kaazaam, lai viss buutu perfekti, ka nabagam paargaaja veelme un uznaaca pretiigums uz kaazu riikoshanu kaa taadu? daudzas sievietes nojuudzaas, kad iet lieta par kaazaam - tad ne taadas pukjes, tad riebjaas viira izveeleetaa torte, tad kleitas malu pa iisu atshuva un viirietim no taa rodaas taads stress, ka vinjsh izveelaas vispaar nesvineet kaazas. padomaa pati - tai vietaa, lai izteereejot naudu, guutu kaudzi pozitiivu emociju un prieku, viirietis tikai dabon kaartiigu stresa devu un piedevaam tiek nolamaats ik dienas.
piedaavaa vinjam uzriikot privaatu lauliibu ceremoniju - tikai tu, vinjsh un 2 liecinieki un peec tam 2 nedeeljas pavadiit kanaariju salaas. domaaju, ka vinjsh tam ar lielu prieku piekritiis.
08.07.2012 06:05 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
uhh kaa te divas iecepaas:D
07.07.2012 23:46 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu vinam ir erti pie tevis. tas ari viss.

p.s ertums un pieradums pie komforta nav milestiba!
07.07.2012 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
summer, es nebūtu tādā situācijā, bet pietiek par to diskutēt.
07.07.2012 22:39 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Dope
Ja tu uzzinātu, ka tavam vīrietim ir mīļākā, vai tev nebūtu kārdinājums saplēst testamentu? Te ar gudrību nav nekāda sakara.
07.07.2012 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
summer, gudri cilvēki strīda laikā testamentu neplēstu kopā, tā kā tas tomēr paliek kā variants. :D
07.07.2012 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Šaubos, ka pēc sīkā un viņa iniciatīvas par kāzām atlikšana būtu tik vieglprātīga. Tur noteikti ir kāds iemesls... Bet, ko gan es. Atkārtošos, ka nevajag uzreiz skriet pie sasteigtiem secinājumiem pirms visi apstākļi nav zināmi. Lai veicas.
07.07.2012 22:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Dope
Nu vispār slimnīcās attiecības ar pacientiem stingri regulē likumi. Ārstam nav tiesības izpaust ziņas par personas veselības stāvokli svešiem cilvēkiem. Draudzene šajā gadījumā juridiskā izpratnē ir svešs cilvēks. Ar mantojumu ir tā:
Pēc likuma aicināti mantot:

1)laulātais;

2)radinieki;

3)adoptētie.

Visi likumiskie mantinieki ir nosaukti likumā un likumā arī paredzētā kārtībā un secībā, kādā tie aicināti mantot. Tas nozīmē, ja nodzīvo ar vīrieti 20-30 gadus un, nedod Dievs, kaut kas notiek ar tevi vai viņu, tā kā nav laulātā, tad pirmkārt manto radi, tad adoptētie, ja tādi ir. Juridiski draudzenei/draugam nekas nepienākas. Jā, testamentā var visu ko sarakstīt, bet jautājums, vai kāda strīda laikā viens no diviem testamentu neiznīcina vai nepārraksta kādam citam un vēl ir tāda lieta kā neatraidāmie mantinieki.
Vienkāršāk izsakoties, laulībai nav būtiskas nozīmes, kamēr viss ir labi. Tiklīdz notiek nelaime, tad tas, ka nebija juridiski sakārtotas attiecības, var radīt milzu problēmas.
07.07.2012 22:24 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.07.2012
Vins bija tas, kur iesaka runat par kazam. un kad visi jau zin, kad viss tikpatkaaa nokartots, pasaka, ka labak jabrauc patuset, vins redz pedeja laika daudz stradajot, neesot kartigi atputies jau menesiem ilgi. nu blaviens, a kazas atpusties nevar? Labi, tie radi isteniba pofig, pateicu, ka visu sarikojam tada steiga un daudzi viesi nemaz netiks, tapec nedaudz atliksim. Bet isteniba? ka var iemainit kazas pret tusu?! Vinam tas galigi neko nenozime. kada tur tusesanas, ja es zinasu ka taja diena mes butu precejusies. nu negribas ar tadu vairs dzivot, goda vards.
07.07.2012 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Haha, lūk šis mani smīdina, tik daudzas to saka, bet šķiet, ka neviena dažreiz negrib pieņemt to, ka kādam puņķutapas nav vajadzīgas un cilvēks vienkārši nav radīts vecāka lomai.
Varbūt gribēšu, kad audzēs mākslīgi un vēl šis tas būs.
07.07.2012 22:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits