Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Riiti, brokastis un vispar...

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ir tada problema, ka no ritiem esmu pilniga katastrofa!
Es celos kadas 15-10 minutes pirms iziesanas uz darbu, pa galvu pa kaklu skrienu pa maju un vienmer kaveju.
Ne es brokastoju, ne es normali pamostos, ne es zinu ko vilkt, ne aiz manis paliek kartiba, ne es laicigi darba. Vienigais, ko izdaru, tas ir uzmalejos, jo man tas ir loti svarigi.
Bet tik un ta atnaku uz darbu aizpampusi, needusi un miegaina, jo kartigi nepamodos.
Meitenes, ir kadi ieteikumi ka to mainit? Ir ieteikumi veseligam, atram brokastim, ko varetu uztaisit varbut iepriekseja vakara vai panemt lidzi?
Vakar bija temats par skaudibu, nu tad es apskauzhu tas, kuras celas vismaz stundu pirms iziesanas, pabrokasto, pasezh netaa, padzer kafiju un iziet laikaa!
Gribu savu ritus padarit baudamakus! Help!
05.07.2012 17:39 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Es ceļos vismaz stundu pirms iziešanas no mājas. Iepriekšējā vakarā cenšos jau sagatavot drēbes, ko vilkšu nākamajā dienā, ja vajag - izgludinu, citādi nevar zināt, ar kuru kāju no rīta būšu no gultas izkritusi un kā no rīta tracinās visas šīs ķimerēšanās... Ja arī iepriekšējā vakarā sanāca ļoti vēlu aiziet gulēt, vēl jo vairāk cenšos celties ātrāk, jo negribu aizpampusi staigāt apkārt. Esmu tipiska pūce, un no rīta viss šis pasākums man bieži vien sagādā lielas mokas, bet dienas gaitā es pārliecinos, ka ne velti tā darīju un lepojos ar sevi. :) Patīk no rīta tā sajūta, ka pilsēta vēl tikai mostas, kad tu jau malko kafiju un vari laicīgi dienu sākt. Ja pa dienu vai vakarā neizturu, tad paguļu diendusu, no kuras arī cenšos atradināties, jo gribu sev iemācīt vakarā doties gulēt ātrāk. Katrā ziņā vakaros esmu tā piekususi, ka ballēties noteikti nevarētu iet, ja vien nebūšu kārtīgu diendusu paņēmusi, citādi noteikti aizmigšu klubā. Un man tomēr sagādā baudu no rīta visu mierīgi un skaisti izdarīt, pagatavot sev garšīgas, sātīgas brokastis. Starp citu - es varētu arī neēst brokastis, man aptīte parādītos tikai ap pusdienlaiku, ja vien es savu organismu nepamodinātu ar ūdeni, tikko pieceļoties, izdzeru 2 glāze ūdens, līdz ar to organisms sāk darboties un pēc 20 min jau jūtu izsalkumu :)
06.07.2012 11:26 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es ceļos 2h pirms iziešanas no mājām. Man ir ļoti svarīgi kārtīgi pamosties, lēnām taisīties un nekur nesteigties. Tad vēl sastādu sev dienas plānu, paēdu brokastis, izeju dārzā iedzert kafiju. Visu no rītiem daru lēnām. Neatļautos krāsot nepamodušos seju vai acis, man šķiet, ka ādai vispirms nepieciešams pamosties un tikai tad viņu var šokēt ar kosmētiku :D Tāpat arī brokastis neēdu uzreiz pēc pamošanās.

Tev varu ieteikt tikai un vienīgi celties agrāk.
06.07.2012 10:19 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vnk ir jaiet laicigak gulet! jo ta skriesana ir tapec, ka miedzin no rita nak, modinatajs tiek atlikts, gulam talak...
06.07.2012 10:05 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Šī man arī aktuāla 'problēma' - celties praktiski pēdējā brīdī, jo pēdējās nedēļas liels nogurums parādījies. Esmu iemanījusies apģērbu izvēlēties un sagludināt iepriekšējā vakarā, arī matus mazgāju iepriekšējā vakarā, lai no rītiem nav jātrako, ka tie, izpūsti ar fēnu, sapūkojas! :D
No rītiem mazgāju seju ar ledus kubiņiem un tad sanāk ātrāk "atpampt" un darbā jau skats ir puslīdz ok! Vēl atmosties palīdz ceļš līdz darbam - ar kājām sanāk 35-40min. un esmu atradusi ceļu, kas iet caur 2 parkiem - skaisti viss smaržo un oma uzlabojas! :)

Brokastis neēdu, jo nespēju uzreiz pēc pamošanās ieēst. Kafiju dzeru 9:00, kad esmu darbā.

Par modinātāja novietošanu tālāk no gultas - nākamnedēļ izmēģināšu! :D
06.07.2012 10:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man vislabak darbojas tas ka es modinataju nolieku vnk cita vieta istaba un tad ir jeceljas, jo agrak savadak es vairakas reizes aizgulejos un tad visu vajadzeja pa galvu pa kaklu darit jo es modinataju vnk nosledzu un valajos pa gultu :D tagad vairak ta nedaru..vismaz censhos nedarit..
vnk celies un viss. ir kad man negribas celties bet vajag sevi piespiest un darit es piem celos 06:20, lai pec stundas izietu no majas. vienu bridi celos 20 min velak bet tad ir shausmiga steiga un jaskrien.
06.07.2012 09:36 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Es to saucu par sevis "kodēšanu", bet kopš to piekopju, modinātājs vairs nav nepieciešams.
Tas ir tā- pie sevis-galvā- nosaki laiku cikos gribi celties, piemēram, "es rīt piecelšos 7AM" vai tamlīdzīgi, tā teikt, iespaido savu zemapziņu...uz mani tas ļoti labi iedarbojas un pamošanās ir bez grūtībām ;)
06.07.2012 09:29 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
viss atkarīgs no tā cikos ceļos vai bērns uz dārziņu jāved vai nē ,bet tā ceļos 5:50 un 6:30 jau esu pieturā un gaidu autobusu,ja no rītiem mazgāju matus tad ceļos 5:30.
Brokastoju darbā ar saviem kolēģiem ,tas mums tāds jauks ikrīta mirklis
06.07.2012 09:19 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
O, jopcik, es nespēju iedomāties, kāda man būtu darba diena, ja es izkristu no gultas pēdējās minūtēs

No mājas man ir jāiziet 7.00, jo līdz darbam vēl ir jāaizbrauc. Ceļos es atkarīgi no tā, vai ir jāmazgā mati vai nav. Ja ir, tad ceļos jau 2 stundas iepriekš (5.00), ieeju dušā, izžāvēju, saveidoju. Plkst. 6.00 jau eju gatavot brokastis, tad mierīgā gaitā paēdu, izčekoju internetu, uzkrāsojos un 6.30 jau ceļu puisi uz darbu, viņam visam šim rituālam pietiek ar 30 minūtēm.

Es nemaz nespēju iedomāties savu darba dienu bez šīs mierīgās pamošanās, noskaņošanās darbam utt., jo darbs ir nepārtrauktā kontaktā ar cilvēkiem, atbildīgs, bez iespējām paņemt brīvu brīdi, kad vien gribās.

Tev iesaku vai nu likt modinātāju vienkārši agrāk, vai pamazām sevi pieradināt pie agrākas celšanās. Vēl ļoti laba metode ir jau ieteiktā - modinātāja atstāšana tādā vietā, lai tev būtu jāpieceļās un viņš jānospiež, nevis guļot gultā ar vienu roku nospiest podziņu Atlikt
06.07.2012 09:16 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
iedvesmojos un šodien cēlos laicīgi un jūtos labāk ;)
06.07.2012 09:12 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Turklāt man kā bērnam vajag 8 h miega!!
06.07.2012 08:39 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Ak jel, cik visas te apzinīgas, es arī izkrītu no gultas pēdējā brīdī, šodien vispār bija katastrofa-sataisījos 4 minūtēs!

Brokastis ēdu darbā, jo parasti nedēļas sākumā jau atnesu un salieku kaut ko ledusskapī, ja nē tad aizeju līdz rimčikam!

Nekrāsojos un nepucējos, nav jau tā ka negribās, bet vnk nevaru pamosties agrāk!

šodien atbraucu īpaši skaista, uz viena vaiga vēl bija tās iegulētās rievas un iedziņi acīs! :D :D :D
06.07.2012 08:36 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es ceļos 2h iepriekš,sanāk celties baigi agri,bet esmu jau gadiem pieradusi.
Man riebjas steigties,un tad es vienmēr kaut ko aizmirstu izdarīt,garīgais sabojājas.Tā vietā,es čillīgi ar kafijas krūzi rokā taisos.
06.07.2012 00:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Esmu jau nofiksējusi, ka minimālais laiks, ko man vajag no modinātāja līdz iziešanai no mājas, ir 40min, bet tad ir drusku stresiņš, un no ēdamā mutē vien kaut kas tiek iemests uz ātro paralēli ķemmējot matus, teiksim, un buča vīram izpaliek :)
Problēma ir tajā, ka no rītiem man ir pilna programma ar dušošanos, krēmošanos, fēnošanos..
Vispār vajag stundu.
06.07.2012 00:50 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es kaut kā pati no sevis pamostos 7:50
un mazliet pēc 8iem izeju. man tad sanāk baigā steiga :D

vispār lieku 8modinātājus,no kuriem man nevienu nesanāk dzirdēt :D

rīt kaut kā jāpieceļas laikā,jo mati jāmazgā.
drēbes cenšos salikt ieprieksējā vakarā ;)
06.07.2012 00:49 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Mani rīti ir vai nu 10-15min pirms ieziešanas vai pavisam gari. Dievinu lēnus, nesteidzīgus rītus, mmmm

Autorei vienkārši jāceļas agrāk, jāveido tas kā ieradums. Disciplinēt sevi vajag (viegli teikt :) ).
06.07.2012 00:39 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Ja esmu piecēlusies pēdējā brīdī un neesmu pienācīgi sataisījusies un veikusi visus savus rīta rituālus, tad visa diena liekas bezjēdzīga. Citreiz pat neaizgāju uz veselu lekciju, jo labāk kārtīgi sataisos nevis eju kkāda sapampusi un pirmajām drēb
em mugurā! :D

Sataisīties māku ātri, stundas laikā tieku galā stabili, ar visu pc un tv ar ziņām. Dušā pavadu labi ja 5 min, drēbes atrodu ātri, seju uzkrāsoju ātri. Brokastīs ēdu kko ātri pagatavojamu un galvenais izdzeru glāzi ar vitamīniem un citronu. Visas darbības veicu paaralēli - krāsojos un ēdu pie pc, ģērbjoties skatos tv un tādā garā.
Turklāt katru vakaru pirms uzlieku modinātāju izdomāju cikos jāceļas un kas būs jāizdara no rīta. :)
05.07.2012 21:18 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
Mēģini pakāpeniski katru dienu ātrak celties :D varbūt sanak :D

Sipernetto uzgāju pārtikas klijām (vai nu kā sauc), tb sajauc ar jogurtu vai ko citu, atstāj lai uzbriest un var ēst. Neesmu pati vēl ēdusi, bet vēlak provēšu. No rīta kas tāds man liekas varētu būt pa pirmo.
05.07.2012 21:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ceļos 0.5h pirms iziešanas. Paspēju visu- saģērbties, pabrokastot, savest sevi kārtībā un uzkrāsoties (tiesa, max skropstu tuša un lūpu spīdums, it īpaši vasarā). Piecelties agrāk (teiksim, stundu PIRMS iziešanas) fiziski vnk nevarētu. Dažreiz pat guļu vēl 10 min un tad paliek tikai 20min, bet arī pietiek (vasarās, kad minimāli jāvelk mugurā), un arī nekad nezinu, ko vilkšu. Internetā no rītiem neeju- nevajag, negribu. TV un radio neslēdzu, labāk šo laiku izmantoju gulēšanai, kā arī neredzu jēgu tērēt laiku tādam lietam. Godīgi sakot, ja pieceltos pat kādreiz stundu agrāk (impossible), tad nezinātu kur to laiku likt
05.07.2012 21:14 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Ja nevari pamosties pēc modinātāja, iesaku to uzstellēt kādas 1-2h ātrāk, tad tik ilgi atliksi, ka apniks. es tā daru.
05.07.2012 21:07 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Nu,ja zini,ka no rīta būs haoss, tad iepriekšējā vakarā sagatavo ko vilkt, ko ņemt līdzi uz darbu, un izdomā ko brokastīs ēst, kā arī ej laicīgi gulēt.
05.07.2012 21:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits