Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pieriebies

 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
katru vakaru vīrietis nāk no darba noguris, un grib tikai atpūtu un paēst. iziet kaut kur vakaros biežāk negrib, nekā grib. man gan gribas uzmanību, gribas pabraukt ar velosipēdu, pastaigāt, aizbraukt papeldēt utt. tā nu katru vakaru sēžu dusmīga un uzmetusi lūpu:(

kā Jūs pavadāt vakarus?
04.07.2012 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Iesaku tev atrast darbu..abi naaksat maajaas reizee un abi buusat vienaadi nogurushi un arii attieciibas jums buus labaakas :) es arii kaadreiz seedeeju un gaidiiju savu draugu maajaas un zvaniijos visu laiku kur esi?? Kur jau tagad esi? Cikos buusi :D nu tagad kad atnaaku maajaas piezvanu jau arii,tiiko pat paprasiiju cikos buus :D bet es vismaz pati juutos labi, ka es kaut ko arii daru ne vis tikai seezhu maajaas un puleeju nagus un tik puceejos lai sagaidiitu vinju maajaas. A shis tik noguris ka vinjam poh kaa es izskatos :D
05.07.2012 18:54 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
jūs man palīdzējāt paskatīties uz sevi no malas, paldies:)
05.07.2012 18:37 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nelasīju diskusiju, bet man vnk riebtos nākt mājās, ja kāds zāģētu, ka neko nedarama..un brīvdienu izklaides ir par maz, redz princesei..
Tev vnk ir brīvā laika par daudz. ej strādā, ja tagad jau strādā, tad meklē otru darbu vai studē! :P
05.07.2012 15:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
mes pa darbdienu vakariem kko daramies, bet ne jau ta katru vakaru kkur jadodas. pietiekoshi daudz laika paprasa est gatavoshana, par cik mans virietis ed diezgan taa, bet nu palidz man. mums vnk reizem stundu nepietiek diena lai izdaritu visu ko velamies, jo galu gala ir ari citi darbi u.tml. ja es sedetu majas, viss jau butu apdarits bet par cik es majas esmu ap 6, nu nesanak vnk visu paspet..
galu gala tiesham- draudzenu tev nav?ja vien protams vinsh tev to neaizliedz..fizisku darbu stradajot, es pati zinu ka tas ir, un ir skaidrs, kad kadi vel ritenji vai draugi. nu ok labi kadu vakaru ja mazak nogurst, bet nu ta jau ir pargurums, un ja vel chikst, tad manuprat vsp piebesi , rupji sakot
05.07.2012 15:39 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Lasu un nesaprotu,kāpēc esi tik nesaprotoša pret savu puisi?
Kādreiz pati esi strādājusi tik daudz fiziski un izjutusi kārtīgu nogurumu?Liekas,ka nē!
Katram ir savs atpūšanās veids..vismaz pati nesēdi pie datora un izbaudi vasaru,kam tev visu laiku vajag puisi blakus?sardzei?lai roku patur?Ej,lec,skrien,stāvi uz galvas,bet tāpēc otru uzreiz nevelc līdzi!
Mans puisis strādā 12h dienā un es brīnos,kā viņš vēl atnākot mājās ir tik enerģisks, spēka pilns!Var iet un visu laiku kaut ko darīt,runāties stundām,šiverēties pa māju (izņemot virtuvi) utt.Protams,tas it tikai un vienīgi pozitīvi,vnk apbrīnoju viņa spējas,jo rītā atkal jau 6os ceļās!Laika mums jebkurā gadījumā ir,lai to pavadītu kopā un ja tomēr nē,ejam katrs savās gaitās un atpūšamies,nevis apvainojamies,ka nevaram kaut ko kopā izdarīt!
05.07.2012 10:39 |
 
Reitings 470
Reģ: 01.07.2012
Wīiiiiiii kādi pensionāru stāstiņi un tēma:D
05.07.2012 10:29 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Vasara paliks neizbaudīta, tad ej baudi vai lai draugs paņem atvaļinājumu.... šī nav ne pirmā, ne pēdējā vasara.. es strādāšu bez atvaļinājuma un mans draugs arī, brīvdienas ir aizplānotas līdz pat septembra beigām... nejūtos neko zaudējusi vai neizbaudījusi... plānā ir diez gan daudz strādāt laukos mūsu, bet tāda ir dzīve.. ja atvaļinājums nespīda, tad nespīd..kā mums...
darba dienās mēs parasti kaut kur aizbraucam (vakar bijām alfā) vai aizejam, reizi nedēļā ja ir labs laiks pabraucam ar velo, ja nav tad vienkārši laiskojamies...jo bieži pēc darba neko negribās vairs, vnk neko...mēģini saprast, attiecības veido sapratne
05.07.2012 10:24 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Vienīgais, kas mani visā šajā diskusijā izbrīnija ir tas, ka rodas sajūta, ka bez veča viss apstājas! Protams, ar draugu kopā ir jautrāk un interesantāk utt., bet atrodi sev nodarbošanos.
Pati rakstiji, ka sēdēšana pie datora nav nekāda atpūta, vai kaut kā tā. Bet tu pati tagad sēdi pie datora un gaudies kā paiet tava vasara un nekas nav padarīts! Nu tad celies un ej, ja tavs draugs tiešām gribēs ko darīt, tad pats pievienosies!
05.07.2012 09:44 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
laikam vaina ir manī!
05.07.2012 09:38 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man tādas problēmas nav, jo esmu mājās ap 19:00, draugs ap 22:00 vai pat vēlāk. Kamēr viņš nav mājās, es pa retam ēst pagatavoju, māju piekārtoju, traukus nomazgāju, vannā pamērcējos, lasu grāmatas, skatos TV... un vakarā pēc uzēšanas un kopīgas tējas padzeršanas gribas tikai dīvānā izklāties un paklusēt.

100% problēmas rodas no tā, ka pašam nav ko darīt vai nav pietiekamas slodzes. Pirms kāda laika mani arī besīja, ka draugs atnāk mājās, parunājas un tad iekrīt transā un manī neklausās, blenžot savā datorā, bet kopš katru dienu jāiet uz darbu un vēl pa naktīm maģistra darbu rakstīju, novērtēju, cik jauki, ka otrs nezāģē Tevi un atnes kādu saldumiņu no veikala vai ēst pagatavo. Otrs cilvēks arī ir dzīvs un nav nekāds klauns, kam jāizklaidē pēc smagas darba dienas. Turklāt, ja brīvdienās tik daudz jauku lietu darāt kopā - domāju, ka vienkārši jāmaina attieksme vai pašai jāatrod darbs uz pilnu slodzi. Radīsies sapratne!
05.07.2012 09:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
mans ex bija sitaads maajaas seedeetaajs. briiziem likaas, ka vinjsh ir saaudzis kopaa ar diivaanu. pat atvaljinaajuma laikaa atrada kaudzi aizbildinaajumu, lai tikai nebuutu jaalien aaraa no diivaana un ja dabuuju vinju liidz pludmalei, tad arii tur nekustiigi seedeeja un lasiija aviizi, liidz pleci bija galiigi apsvilushi.
mans viirs tai zinjaa ir liidziigs man - nostraadaas 12h no vietas, bet vienalga buus peec tam veelme kaut kur doties un dariit. vinjsh var vakarinju laikaa mieriigi aizsnausties pie skiivja, bet peec aukstas dushas atkal energijas pilns. vieniigais, ziemaa, kad kaartiigi snieg aaraa, seezjam visu dienu maajaas un skataamies tv.
manupraat, tas ir atkariigs no cilveeka un ar gadiem tie pasiivie kljuust arvien mazkustiigaaki, kaa tas notikaas ar manu ex. pirmos gadus dazkaart vinjsh gribeeja kaut ko dariit, bet peec tam mazaak un mazaak.
05.07.2012 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Kas vainas atpūsties pie datora? Internetā ir pieejams viss, kas nepieciešams, pat pārtikas produktus var pasūtīt ar piegādi. Sēdēt mierīgi dīvānā, apskatīt puspasaules jaunumus un vēl padzert kolu.
05.07.2012 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
ps.atbilde uz jautājumu, kā pavadam vakarus - lielākoties atsevišķi, jo katram ir sava veida trenniņi, un sportiskās aktivitātes, satiekamies pēc darba, tad katrs uz savu trenniņu, un tad satiekamies ap 9-10 vakarā', ļoti reti, kad sportiskās aktivitātes apvienojam, jo mums katram sava veida, un sava slodze un izturības pakāpe. Brīvdienās gan visu kopā.
05.07.2012 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Viena pati neko nevari padarīt? No tā, ka Tu visu laiku mācīsi, kā savam vīrietim dzīvot, nekas labāk nekļus, tikai viņam sāks tas apnikt. Kļūsti pašpietiekamāka, nav viss jādara pa pāriem.
05.07.2012 09:17 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
un labāka atpūta ir lūrēt datora ekrānā, nekā iziet svaigā gaisā? nedomāju vis


Mūsu, sieviešu, gadījumā tā var arī nebūt, bet viņš ir vīrietis un ko tu zini, varbūt viņš tiešām tā arī atpūšās!

Pati atnākot pēc nogurdinošas dienas darbā negribu neko vairāk kā mierīgi izčekot internetu un vienkārši atpūsties uz dīvāna.

No malas šķiet tā, ka Tev pašai nav interesanti, nevari atrast nodarbes bez viņa un tad aug neapmierinājums
05.07.2012 09:13 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Un tad, kad Tu beigsi čīkstēt, tici man, puisim attieksme mainīsies! Jo pārrodoties mājās plkst. 17.00 ir tiešām daudz laika gan atpūtai, gan kādai izklaidei kopā ar Tevi. Bet padomā par to, ka Tava čīkstēšana viņu nogurdina vēl vairāk un, ja arī viņš gribētu ko darīt, varbūt tu ar savu attieksmi viņam visu šo vēlmi atsit.
05.07.2012 09:10 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
un labāka atpūta ir lūrēt datora ekrānā, nekā iziet svaigā gaisā? nedomāju vis
05.07.2012 09:10 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
dusmas ir, ka vasara paies un nebūs izbaudīta!


Bet kurš Tev liedz izbaudīt to vasaru? Vai tad mīļotais cilvēks Tev ir piesiets? Ņem un baudi, kamēr viņš ir darbā! + vēl saki, ka brīvdienās ejat un darat tik daudz lietas. Taču ļauj savam vīrietim elpot un atpūsties!

Situācija būtu pavisam savādāka, ja TEV būtu ko darīt, kaut vai tas pats darbs, kad Tu atnāktu mājās nogurusi un Tevi sagaidītu viens, kas visu laiku čīkst, ejam, daram... taču pieņem to, ka otram gribās atpūsties un tas IR normāli!
05.07.2012 09:07 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man ir otrādi... man ir baigais nogurums pēc darba, lai gan darbā sanāk sēdēt visulaiku... miegs nāk dēļ agrās celšanās...

Draugs un mana iekšējā balss neļauj man slinkot un tāpēc saņemos un eju braukāt ar riteni vai skritulenēm. Bērns arī katru vakaru prasa lai līdz pludmalei aizbraucam... bet ir ļoooti jāpiespiež sevi, tad pēc kādas pus H ... atiet tas nogurums un pēctam pat aizmigt grūti :D

Draugs ir aktīvs tikai siltā un labā laikā... kā sāksies rudens, viņš nebūs dabonam vakaros no dīvāna laukā... :)
05.07.2012 09:05 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
problēma, ir tā, ka viņš visu dienu strādā un vasara paliek neizbaudīta!
05.07.2012 09:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits