Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet izprast viņu!!

 
Reitings 5
Reģ: 13.06.2012
Šā gada sākumā izšķīros no puiša, tā nu nolēmu ka tuvāko gada laikā nekādu nopietnu puišu,tikai izklaide... Pēc 3mēnešiem savā darbā iepazīnos ar jauku puisi, pa reizēm satikāmies,pabučojāmies,bet nekā nopietna. Sākumā jau nolēmu, ka tā tikai izklaide. Iepazīnos ar viņa draugiem un tad no viņiem uzzināju, ka es patiešā puisim patīku un ka es neesmu viņa vnk izklaide.Tad nu es sāku domāt vai man tas ir vajadzīgs, tā kā puisis man bija iepaticies,es tomēr turpināju tikties.. Domāju, ka jāpaskatās būs kā viss tālāk noritēs.. Pēkšņi puisis pats pateica,ka nezin vai vēlas kaut ko,jo viņu bijušās viņu ir tā sapinājuši, ka tagad nezin vai vēlas kaut ko,bet tā kā es nemaz necentos neko bīdīt,es protams piekritu visu izbeigt.. Bet jau nākamajā dienā puisis rakstīja, jo viņš saprata, ka es viņam esmu iepatikusies ļoti un ka tā bija kļūda visu izbeigt, es nezinu kādēļ, bet piekritu arī.. Tā nu mēs turpinājām satikties un viņš pat palika pie manis,bet mums nebija sex,jo es negribēju steigties,pirmo reizi dzīvē es nevēlējos neko sasteigt.. Puisis bija ar mieru(mani tas šokēja).. Tā nu paritēja vel mēnesis un nu es sapratu,ka tiešām man ir stipras jūtas pret viņu un viņš atzīnās,ka viņam arī un tikai tad mēs tā oficiāli sagājāmies kopā. Es jau kopš bērnības biju sapnojusi par to,ka manām attiecībām būtu jāsākas tā!! Es nevarēju noticēt , ka patiešām ir tāds puisis kam būšu tik svarīga un ka manas vēlmes viņš respektēs.. Protams mēs centāmies nonākt līdz sexam,bet kaut kas visu laiku traucēja, tad man bija darbs līdz 23.00,tad es laukos vai viņš,bet tiešām visu laiku gadijās kaut kas kas neļāva līdz vienam vakaram,kad ar draugiem izklaidējāmies kopā,viss bija ideāli.. Tad nu mēs tā ātrāk dēvāmies prom no ballītes,lai paspētu uz sabiedrisko ,bet par nelaimi mēs viņu nokavējām. Mums bija jāpaliek pe viņa drauga,kuram tobrīd jau bija pilna māja,tā nu mēs pavadijām nakti uz matrača!! :( Nākamajā dienā viņš man piedāvāja pārvākties pie viņa, jo tā mēs varēsim būt bieži kopā un utt,bet tā kā iepriekšējās attiecībās es jau biju sasteigusi ar pārak ātru kopā dzīvošanu, es atbildēju ka nē,bet tomēr apdomāšu to... Līdz aiznākamajā dienā piezvanot viņam,viss tas bija zudis. Puisis vnk pateica,ka nezin vai vēlas ar mani kaut ko, ka viņam ir jūtas, bet viņš nezin vai grib attiecības... Viņš teica ,kad ir ar mani,tad esot kā traks pēc manis, ka tad tiaki es esmu prātā,bet kad paiet kādas divas dienas un mēs netiekamies viss vnk pazūd,nav vairs tik liela vēlme,bet viņš nevēlas teikt pavisam nē, jo viņam ir jūtas... Protams pēc šī visa teiktā,es sajutos kā stulbene,es nezināju ko pat teikt... drīzāk es nesapratu ko esmu izdarijusi ne tā.. Nākamajā dienā es visu izbeidzu! Ja jau nezin tagad,kad tad!! Es vnk nesapratu vinu un nesaprotu ari tagad?
04.07.2012 15:49 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
šitāda mētāšanās nezinu, bet gribu, gribu bet nezinu būs visu laiku... ir tāda vīriešu suga un viss... ieteiktu dzīvot tālāk un aizmirst, ja vien protams pašai nepatīk gribu, bet nu labi pagaidīšu...
04.07.2012 15:55 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Tā tas notiek, kad abi nezin paši ko grib. Ko viņam bija domāt, kad kopā dzīvot negribēji un atšuvi? Ne no viena nekāda jēga un rezultāts tāds pats nejēdzīgs. Bet gan jau turpinājums būs tikpat nenoteikts un murgains.
04.07.2012 15:58 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
ne viens no jums nezin ko īsti vēlas un ko jūt
04.07.2012 15:58 |
 
Reitings 5
Reģ: 13.06.2012
Neviens netika atšūts. Es vnk nevēlējos neko sasteigt un tas viss. Kaut gan tieši pēc tā, arī viss sabruka. Varbūt tiešām pie vainas tas,ka nezinam ko gribam un ko jūtam.
04.07.2012 16:10 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Slinkums lasīt bija, bet jēga mēģināt izprast to, ko nevar? :)
04.07.2012 16:11 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Viņš tak zin, ka tev ir bijušas attiecības, bet te sexu negribi sasteigt, dzīvot kopā negribi sasteigt, gribi, lai kā šunelis skrien pakaļ nez cik ilgi. Tas vīrietim sit pa pašapziņu. Ja jau nav gana labs, tad neko. Lielākais vairums apvainotos. Viņš no savas puses, par spīti bailēm pievilties, visu ir piedāvājis. Ko vairāk?
04.07.2012 16:17 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
viņš vienkārši spēlē spēlītes ar tevi. Tas jau bij skaidrs izlasot pašu sākumu.
04.07.2012 16:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 13.06.2012
Varbūt arī,es jau nesaku ka es neesmu vainīga. Vnk iepriekšējās attiecības uz mani ir atstājušas laikam ne to labāko iespaidu. Un runajot par sexu,es zinu ka viņam par pagaidīšanu nebija pretenzijas. Bet mēs bijām trīs mēnešus kopā un man likās,ka tas mazliet par ātru lai dzīvotu kopā!! Vai tad nē???
04.07.2012 16:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 13.06.2012
Spēlītes nebija.. To varēja redzēt,kā es viņam patīku,tas skatiens un tas kā viņš manā klātbutnē uzvedās,par viņa jūtām es nešāubos,man vnk liekas ,ka viņš no tām baidās,jo kā vis palika nopietni viņš pēkšņi kaut ko sāka bremzē ar to ka nezin utt...
04.07.2012 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Haha, uzreiz vīrietis vainīgs. Pati autore vieglprātīgi pret to izturas, vienalga - ir attiecības vai nē, un tagad brīnās, ka vīrietim negribas būt kopā. Kā pret to attiecas, tā arī viss notiek.
Kas tur ko izprast - sekss vien tur kopā, kurš vēl nav bijis, tā vismaz izlasās, jo neesat vēl ņēmušies.
04.07.2012 16:47 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
piedod, bet ja nav sexa tad nav attiecību, tu vienkārši esi viņa kaimiņiene, ar kuru ik pa laikam paspēlējas smilšu kastē.
04.07.2012 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits