Kas pirmais iekritiis aciis!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tagad domaaju,kas buus tas ,kas pirmais iekritiis aciis,iebraucot Riigaa!?Manaa acu prieksaa ir sievietes ,kraasainos teerpos,loti interesantaas kurpes!Viiriesi,kuri noteikti atskiras no viiriesiem muusu pusee!Visi loti nopietnaam sejaam!Es jau tagad sevi redzu,ejot pa ielu un uzsmaidot pretiimnaaceejiem...!
03.07.2012 18:06 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Rīga...ar savu savdabīgo krāsu un smaržu.. atceros pirmās ienas kad spēru savus studentes nedrošos soļus pa Rīgas bedrainajām ielām.. skatam paveras reklāmas, izkārtnes,var sajust restorānu un kafetēriju smaržas.. dzirdamas dažādas valodas un Rīgas smalko dāmu papēžu klaboņu. Noskan tramvaja metāla riteņu klaboņa un gaisā uzspurdz baložu bars. Gadiem ejot cilvēki degunu nodur zemāk un zemāk, un pamana tikai bedres, ubagu žēlabainos ksatus, sajūt centrāļtirgus zivju paviljona smārdu un vasaras tveicē iznīkušās sabiedrības padušu smaku. Pazūd smaidi un krāsas..sintētiskā smaržu virpulī un katrs ar savu masku mēs ejam pa ielu un spēlējam savu iedomu lomu. Iesaku pacelt acis māju jumtu augstumā.. ticiet man jūs saskatīsiet citu Rīgu.. smalkas arhitektūras cakas, romantiski balkoniņi ar ziediem, kāda tiko izmazgāta veļa vējā un lielie vadu mudžekļi starp ēkām kā līnijas uz kurām rakstīt pašiem savu Rīgu
Nemitīgā vāveres ritenis kas gribot negribot ierauj tevi savā ritējumā un Tu sevi lepni nodēvē par Rīdzinieku...tāda jau ir tā galvaspilseta.. patīkama vai nepatīkama... tas viss piederas pie šejienes. Citās eiropas galvaspilsētās viss ir tas pats tikai daudz daudz koncentrētāks un plašāks... Un atceramies ka attieksme veido attieksmi ..smaids rada smaidu...
labaakais koments ever daudzu gadu laikaa sheit,cosmo!!!!
05.07.2012 15:36 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Esmu centra meitēns, un tas, kas iekrīt man acīs pirmais, noteikti ir parku zaļums. Parasti sanāk atbraukt, kad nolijis.. Cilvēkus, godīgi sakot, īpaši nepētu, vienmēr skatos kaut kur gaisā, uz mājām, skatlogiem, puķēm, pamanu vien izteikti skaisti, gaumīgi ģērbtās sievietes, kaut kā esmu iemācījusies ar gadiem visā tajā pilsētas burzmā filtrēt savu uztveri, redzu vien to, ko gribu redzēt :D
06.07.2012 00:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Piemēram, šodien sēdējām ar draudzeni ilgi ilgi pretī Operai, vienkārši baudīju mieru, gaisu, krāsu... Neskaitāmi cilvēki pagāja garām, bet ja man tagad kas jāraksturo, jāizvelk kāds vidējais aritmētiskais, kā jūs te dažas darat, tad neatceros neko.. ak jā, daudz garo svārku, hah, tai skaitā man, protams, tur, kur dzīvoju, var teikt, nevienai nav. :)
06.07.2012 01:03 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man pirmais, kas "iekrita" aciis bija zalie koki un zaale... biju arprataa noilgojusies.. joprojam trukst man plavas un mezi... ehhh...
06.07.2012 01:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits