Kas pirmais iekritiis aciis!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tagad domaaju,kas buus tas ,kas pirmais iekritiis aciis,iebraucot Riigaa!?Manaa acu prieksaa ir sievietes ,kraasainos teerpos,loti interesantaas kurpes!Viiriesi,kuri noteikti atskiras no viiriesiem muusu pusee!Visi loti nopietnaam sejaam!Es jau tagad sevi redzu,ejot pa ielu un uzsmaidot pretiimnaaceejiem...!
03.07.2012 18:06 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Man lauku tante ap gadiem 50 Riga nebiaj bijusi 3 gadus, un brinijas ka sakusi ari te cilveki loti slikti gerbties. Ari daudzi loti vienkarsi. Un dazas jaufkundzes ( tobis cacas) izcelas, ka ielasmeitas esot. Bet ta teica ka mazak cilveku palicis, un par to gerbsanos brinijas. :)
03.07.2012 19:48 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pirmais ko ieveroju svesa pilseta ir arhitekltura, daba,. pec tam cilveki. zinu, ka tu kadreiz lv dzivoji, tad ja-oteikti gerbsanas stils atskiras no amerikas.
03.07.2012 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja izmantosi sabiedrisko transportu, tad noteikti acīs iekritīs neapmierinātas, žultainas pensionāres, kas Tevi izgrūstīs pie ieejas, lai tiktu pirmās iekšā un gan jau vēl purpinās, ja Tu apsēdīsies, jo viņām nebūs kur savu tirgus maisu nolikt. Šaubos vai Tavā pusē tādi kadri sastopami tādā masveidā kā šeit.
Par pārdevējām - ir ļoti daudzas nelaipnas, bet ko darīt. Rimi gan man šķiet ir salīdzinoši laipnas - vismaz atbild uz labdienu un tā. Daudzos mazajos apģērbu veikalos gan man ir bijusi drausmīga pieredze attiecībā uz attieksmi - noblenž virsū, uz labdienu neatbild, atklāti izrāda savu nepatiku, ka kāds(šoreiz es) uzdrošinās traucēt viņu žurnālu lasīšanu pie kases utt.
Lai nu kā, domāju, ka satiekot savus pazīstamos cilvēkus tu iegūsi daudz pozitīvu emociju, kas nomāks visu ne tik pozitīvo, ko varētu gadīties redzēt pa ceļam. :)
03.07.2012 20:59 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Arhitektūra, pavisam noteikti :) bet esmu pārliecināta, ka Tev iekritīs acīs lielākoties tieši tas skaistais :)

baigi daudz negatīvu atbilžu te, nezinu, vai ir vērts lasīt un iedziļināties.
03.07.2012 21:15 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kad esmu Rīgā,ik uz soļa redzu meitenes ar tādu riktīgi izkoptu stilu,nu tā,ka var redzēt,ka pārdomāts līdz pēdējai detaļai,arī daudz tādu bohēmistu/hipsteru.pie sevīm tādu ir retums.
03.07.2012 23:20 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kad esmu Rīgā,ik uz soļa redzu meitenes ar tādu riktīgi izkoptu stilu,nu tā,ka var redzēt,ka pārdomāts līdz pēdējai detaļai,arī daudz tādu bohēmistu/hipsteru.pie sevīm tādu ir retums.
03.07.2012 23:20 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kad esmu Rīgā,ik uz soļa redzu meitenes ar tādu riktīgi izkoptu stilu,nu tā,ka var redzēt,ka pārdomāts līdz pēdējai detaļai,arī daudz tādu bohēmistu/hipsteru.pie sevīm tādu ir retums.
03.07.2012 23:20 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kad esmu Rīgā,ik uz soļa redzu meitenes ar tādu riktīgi izkoptu stilu,nu tā,ka var redzēt,ka pārdomāts līdz pēdējai detaļai,arī daudz tādu bohēmistu/hipsteru.pie sevīm tādu ir retums.
03.07.2012 23:20 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
Rīga...ar savu savdabīgo krāsu un smaržu.. atceros pirmās ienas kad spēru savus studentes nedrošos soļus pa Rīgas bedrainajām ielām.. skatam paveras reklāmas, izkārtnes,var sajust restorānu un kafetēriju smaržas.. dzirdamas dažādas valodas un Rīgas smalko dāmu papēžu klaboņu. Noskan tramvaja metāla riteņu klaboņa un gaisā uzspurdz baložu bars. Gadiem ejot cilvēki degunu nodur zemāk un zemāk, un pamana tikai bedres, ubagu žēlabainos ksatus, sajūt centrāļtirgus zivju paviljona smārdu un vasaras tveicē iznīkušās sabiedrības padušu smaku. Pazūd smaidi un krāsas..sintētiskā smaržu virpulī un katrs ar savu masku mēs ejam pa ielu un spēlējam savu iedomu lomu. Iesaku pacelt acis māju jumtu augstumā.. ticiet man jūs saskatīsiet citu Rīgu.. smalkas arhitektūras cakas, romantiski balkoniņi ar ziediem, kāda tiko izmazgāta veļa vējā un lielie vadu mudžekļi starp ēkām kā līnijas uz kurām rakstīt pašiem savu Rīgu :)
Nemitīgā vāveres ritenis kas gribot negribot ierauj tevi savā ritējumā un Tu sevi lepni nodēvē par Rīdzinieku...tāda jau ir tā galvaspilseta.. patīkama vai nepatīkama... tas viss piederas pie šejienes. Citās eiropas galvaspilsētās viss ir tas pats tikai daudz daudz koncentrētāks un plašāks... Un atceramies ka attieksme veido attieksmi ..smaids rada smaidu...
03.07.2012 23:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atceros pedeejo reizi ,kad bijaam ar viiru...vinam loti patika tie polu iebrauceeji(laikam) ,kas remonteeja maajas!Vins tiesaam priecaajaas ,ka Latvijaa neskatoties uz visu ,notiek taada patiikama dziiviiba!:)Cilveeki censas -tas ir galvenais!Vienmeer visiem staastu ar lepnumu par muusu maakslu !Jaamaak saredzeet noteikti tas labais -man Latvija ir loti miila-tik daudz atminu:)
Sigiiezi-es vienmeer skatos uz taam Juugendstila maajaam-atceros laikus,kad bija pavisam nolaistas!Tagad noteikti jau viss izremonteets!Mamma jau teica,ka ielas tuksas-jaunie gandriiz visi aizbraukusi...No labas dziives cilveeki nepamet Latviju-tas tiesa!
03.07.2012 23:52 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Nu tad ar atgriešanos Latvijā! :) Man atkal atbraucot radās nedrošības sajūta, jo diezgan daudz mums klejojoša kontingenta iedzīvotāji, kuri sēž pieturvietās, piemāju lieveņos, dzer un nez ko vēl dara... Vakardien ejot uz rajona parku pilnīgi bail palika, kad pustukšā ieliņā pretī nāca "razbajnieku" bandiņa, nezināju ko gaidīt... Labi, ka šie tikai noskatījās un viens no tiem priglasil na ribalku nevis pieskrēja un atņēma somiņu...
No pozitīvā acīs iekrita krāsaini ģērbti cilvēki, glīti ģērbtos manu visvairāk centrā, tie paši maxi svārki dažnedažādi... :) Skaisti!
Un vēl uzreiz piefiksēju, ka laikapstākļi kā parasti ne tie pozitīvākie. Atbraucu, lai pludmalē pagozētos, a ne reizi vēl i neaizbraucu, savukārt, Zviedrijā manā pilsētā šajās dienās saule spīd un ir tiešām vasara :)
05.07.2012 09:26 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Mistika, meitenes šeit sūdzās, ka cilvēki nesmaida, uzskatīs par traku, ja smaidīs, kas par murgiem? Nu bet pasmaidiet pašas, esiet pašas laipnākas, tā ir kā ķēdes reakcija, elementāri! Man tieši kaitināja UK tas viņu samākslotais smaids uz katra stūra. Labāk pasmaidīt retāk, bet no sirds tad jau :) Un veikalā jau nu arī nav nelaipns neviens, viss ir normas robežās, ja arī tu pats izturies pieklājīgi, esi smaidīgs un atvērts!
05.07.2012 09:31 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man ļoti krita acīs latviskais pelēcīgums.. varbūt tāpēc, ka dienvidos clvēki ir spilgtāki, ne tikai raksturos, bet arī vizuāli.. pucēšanās kāre ir liela... turpretīm mājās cilvēki ir tādi, nu jau jāsaka tautiskās noskaņās, nekas slikts, bet dikti pelēcīgi... tik daudz brīvmāklsinieku stilus sen nebiju vērojusi vienkopus...bija interesanti, bet nevaru teikt waw super..
05.07.2012 09:36 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Kad es pēc nepilniem 4 mēnešiem braucu uz Latviju, man jau pirmajās sekundēs likās "Wtf, ko es te daru? :O" un ļoti gribēju atpakaļ. Ar asarām acīs iekāpu smirdīgajā taksī un braucu.. atbraucu ziemā, tāpēc pieļauju, ka tagad varētu būt smukāk, tomēr puķes un tā. :D
05.07.2012 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
jaa, ljoti labi sagjeerbushaas meitenes arii kriit aciis. Kad es atbraucu uz Latviju, tad liekas, ka es peekshnji esmu kljuvusi negliita, jo izskatoos vienkaarshaak un blondi mati ir katrai otrajai. Francijaa tomeer ar savu parasto stilu izskatos caciiga un blondie mati ir wooow. LV visas tik skaistas, bet ar iedomiigiem purniem - tas man riebjas :D
05.07.2012 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
ne jau riebjas, ka skaistas, bet tas, ka iedomiigas sejas :D
05.07.2012 12:43 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
labāk samākslots smaids, nekā zemiska bezjūtība. (tas nav ne par vienu valsi, pilsētu, cilvēku konkrēti. tas tā vispārīgi)
05.07.2012 13:09 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Ja izmantosi sabiedrisko transportu, tad noteikti acīs iekritīs neapmierinātas, žultainas pensionāres, kas Tevi izgrūstīs pie ieejas, lai tiktu pirmās iekšā un gan jau vēl purpinās, ja Tu apsēdīsies, jo viņām nebūs kur savu tirgus maisu nolikt.


pilnīgi piekrītu.

bet par stilu runājot, tas hipsteru stils jau ir aizgājis pa traku :D man vairāk patīk tāds dāmu klasiskais, kad meitenes tiešām skaisti saģērbjas un māk savu stilu iznest kā nākas..
hipster-jaunietes ir ļoti daudz un tur no saskaņošanas nekā diža, uzvelk topu, kas kā maiss izskatās, uzvelk augstos svārkus, iekāpj sandalēs un aidā :D un šajā stilā kombinēšana laikam nav pat īsti, jo esmu redzējusi svītras kopā ar ziedu rakstiem, kas, man šķiet, ir ļoti nepārdomāti, lai neteiktu vairāk.. šādas jaunietes/šus visvairāk redzu Rīgā. Bet šad tad jau var redzēt kādas interesantas personas, kuras ļoti saskaņo un nereti nebaidās uzvilkt ko tādu, kas citiem izraisītu šausmas, tas man patīk :)
05.07.2012 13:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
demoiselle-larvija lielakajai dalai sieviesu ir dabiski peleki mati, un nereti izbalinati izskatas daudz labak neka melni. ta ir vienkarsi valsts ipatniba saistiba ar geografisko atrasanas vieta. ari melnadainie visi tumsiem matiem(neskaitot albinus). tur nav ko brinities.
pietam man skiet, ka lati daudzam meitenem piestav tas blondais tonis(nrunaju par dabiski tumsi brunu matu ipasniecem, kas izbalinamatus dzeltenus ka salmus).
05.07.2012 14:48 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
un šajā stilā kombinēšana laikam nav pat īsti, jo esmu redzējusi svītras kopā ar ziedu rakstiem, kas, man šķiet, ir ļoti nepārdomāti, lai neteiktu vairāk..


Interesanti, kā gan var izteikt tik kategoriskus apgalvojumus? Man šis salikums šķiet veiksmīgs. Vēl jo vairāk, to izdomāja nevis kaut kādas hipsterjaunietes, bet aizsākās viss no augstās modes skatēm un tad protams, parādījās arī ielās. Ir arī apģērbs, kleitas, blūzes, kurās šis salikums jau ir pats par sevi, nekas nav šādi jāsaskaņo.
Personīgā gaume ir cita lieta, protams, ka viss nevar patikt un arī nav jāpatīk.
05.07.2012 14:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits