Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Papriecīšanās vs "īstā" gaidīšana

 
Reitings 4
Reģ: 02.07.2012
Sveikas skaistules,

(tagad, kad esmu veiksmīgi ielauzies jūsu forumos un ieguvis jūsu simpātijas no šī superīgā komplimenta)
Vēlējos uzzināt jūsu viedokli šādā jautājumā.
Man patīk sievietes, man patīk ar jums iepazīties, abiem labi pavadīt laiku, bet bieži var jau sākumā noprast, ka meitene nav draudzeņu materiāls (jūs to laikam saucat par klikšķi, saikni, dzirksteli vai vēl nezin kā neesamību). Kā jūs uztverat nenopietnas attiecības?
Man ir divi varianti, mēs abi forši izpriecājamies (un lai gan jau sākumā pasaku, ka nevēlos nopietnas attiecības un nerunāju neko par nākotnes plāniem ar viņu), meitenes pacenšas saķerties manī un tad es jūtos, kā kretīns, ka jūtas nav abpusējas.

Otrais variants ir garlaicīgi dirnēt mājās uz dīvāna un gaidīt, kad "īsto" piegādās tev pa pastu, to visu laiku pavadot bez izklaidēm.

Vai pastāv variants abiem labi pavadīt laiku un katram iet savu ceļu kad kādam uzrodas, kas nopietnāks (princis ar jaunu zirgu etc.)*

ps
Pirmais raksts un jau neiekļāvos twitter 140 dotajos simbolos, sasodīts.
*un nē, princis nebija nevis man, bet jums domāts kā "īstā" salīdzinājums.
02.07.2012 22:35 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Bija man viens tāds tips ar kur tapatam tjipa komunicejos, bet beigās šis man sāka zvanīt, a es ignorēju, gribēja lai kaut kur aizbraucam.
Un kad šo atšuvu šis ātri vien sāka tusēt ar vienu manu kursabiedreni, šķiet viņiem gan tur pa nopietno. Starbrīžos vienmēr kopā šos redzēju.
14.07.2012 19:11 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
tieši tāds variants ir man pašlaik, viss super, galvenais, lai abi ir uz viena viļņa un neko nesaceras par daudz utt :)
14.07.2012 18:51 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Un ja vēl nav draudzeņu, tad var dabūt kādu puisi ar ko vismaz tēju varētu padzert, vai parkā pasēdēt.
14.07.2012 18:34 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kas tikai mūsdienās nav iespējams ,gandrīz viss!

Vispār ieteiktu nesākt sarunu ar meiteni tā kā iesāki diskusiju ,tas teksts iekavās ,manuprāt, bija lieks un nerada labu iespaidu (kaut gan varbūt es neko nesaprotu, varbūt tām gribošajām dūdām ,kuras meklē patīk tādus tekstus klausīties :D )
14.07.2012 18:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tātad: tu aizej uz randiņu ar meiteni. Konstatē, ka nav "klikšķis"/mīla no pirmā acu skata/nav "īstā"/nav draudzenes materiāls. BET tajā pašā laikā tev viņa šķiet pietiekoši interesanta, patīkama, skaista, seksīga un jauka, lai tu gribētu ar viņu pavadīt kopā laiku vēl un vēl. Tad kāpēc tev šķiet, ka labāk iepazīstot meiteni, tas "klikšķis" nevarētu parādīties? Man personīgi pagāja kāds laiciņš, līdz savu tagadējo vīru no kategorijas "tas puisis, kam es patīku" pārliku kategorijā "drauga materiāls". No tāda viedokļa skatoties, jau pēc pirmā randiņa meitenei noziņot, ka jums nekad nekad nekas nopietns nevar sanākt - tas ir muļķīgi.

Ja es nepareizi izlasīju starp rindiņām, un tev meitene nevis šķiet forša (lai arī ne mūža mīla), bet gan tu nospried, ka "padr**t jau var" un tieši to arī viņai vēlies piedāvāt zem nosaukuma "jautri pavadīt laiku", nu tad vari jau mēģināt piedāvāt. Nezinu gan, kas no tā sanāks.

Par iešanu uz randiņiem: es gāju, lai apskatītos, kas par cilvēku. Lai papļāpātu. Lai nosistu laiku. Lai kafiju būtu ar ko iedzert. Protams, cerība, ka pēkšņi uzradīsies "klikšķis" bija, bet stipri vien maza. Manas attieksmes dēļ gan parasti tie randiņi tālāk par otro/trešo netika. Kā man reiz teica viens puisis (kas uz otro randiņu atteicās aicināt) - es, lūk, esot smaidīga un draudzīga, bet uzvedoties kā kolēģe, nevis kā meitenei randiņā būtu jāuzvedas. Tā kā iesaku vismaz pietēlot kaut kādus kvēlas mīlas iedīgļus :)
14.07.2012 18:02 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Kādiem motīviem jūs ejat uz randiņiem?

Ja neiesim uz randinjiem tad tā arī nesapratīsim ko īsti meklējam. BEt kā pieredze rāda, ejot uz randinju pat ar domu, ka nekas nopients nevarētu būt, dažkārt liekas ka a ja nu tomēr kaut kas sanāk.
Tuvākajā laikā neplānoju vairs doties uz randiņiem, kaut kā pieriebies tas viss ir :D
14.07.2012 17:39 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Mani garlaiko un neinteresē satikties ar vīriešiem, par kuriem nejūtu spēcīgu interesi. Kur Tu čali atrodi tik daudz laika, lai papriecātos ar meitenēm, kas Tevi īsti neaizķer?
13.07.2012 21:23 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
filma - friends with benefits
13.07.2012 21:03 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.08.2011
Es jau arī sākumā uz randiņiem ar savu tagadējo puisi gāju ar nenopietniem nolūkiem, bet kaut kā nedaudz citādi viss ar laiku izvērtās. Nu jau pusgadu esam kopā..
13.07.2012 17:02 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Man ir divi varianti, mēs abi forši izpriecājamies (un lai gan jau sākumā pasaku, ka nevēlos nopietnas attiecības un nerunāju neko par nākotnes plāniem ar viņu), meitenes pacenšas saķerties manī un tad es jūtos, kā kretīns, ka jūtas nav abpusējas.


Pēc vienas reizes diez vai viņas Tevī tā uzreiz saķeras. Ir risinājums - guli katru nedēļu ar citu, vai tad meiteņu trūkst. Nafig čakarēt. Zinot, ka viņas ir saķērušās, turpināt priecāties ir vienkārši
zemiski
.
13.07.2012 16:43 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
:D :D :D Princis ar zirgu :D Par papriecasanos - ka jau viena cita diskusija rakstiju, uzskatu ka viriesi ir cukas, tapec nepiekeros vinjiem, kad sak uzvesties parak cuciski mekleju nakamo :D Princiem baltos, melnos raibos utt zirgos vairs neticu :D ta ka sanak ka var priecaties visu muzu :D
13.07.2012 16:38 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Piekritīšu enijai, izpriecu meitenes meklē koijotos un līdzīgās vietās. Tur ir diezgan liela iespēja kādu atrast. Pēc uzvedības jau varēs pateikt, kura ir ņemama. Nu bet tad arī jārēķinās, ka nebūsi viņai vienīgais. :D
13.07.2012 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
Vai pastāv variants abiem labi pavadīt laiku un katram iet savu ceļu kad kādam uzrodas, kas nopietnāks (princis ar jaunu zirgu etc.)*


man negribaas savu laiku teereeet taadiem puishiem. kjip ar mani ir labi liidz briidim, kad uzrodas labaaks variants.. nu, nee, paldies!
13.07.2012 16:16 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
ej biežāk uz koijotiem un redzēsi, tur ir tādas ''nenopietnām '' saistībām.
13.07.2012 16:11 |
 
Reitings 12
Reģ: 27.10.2010
Nu ja vēlies meiteni vienam vakaram,tad meklē tur kur tādas grozējas.. Nu normāla meitene ja arī piekritīs,tad ātri nožēlos,jo viņa noteikti tevi saķersies,tas ir normāli. Es reizēm džekus nesaprotu, ja nevēlies sāpināt,tad neķeries labāk pat klāt.. Sēdi mājās un sit kulakā,bet nebojā meitenei dzīvi.. :P
13.07.2012 16:08 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Neatbalstu tādas neīstas attiecības bez jūtām. Ja nav bijis tas klikšķis, tad nav ko beigtu sesku aiz astes vilkt, tāpat tas ir beigts.
Galīgi čābīgi ir tad, kad tikai vienam ir klikšķis, bet otrs tik grib ko nenopietnu. Parasti tā ir sieviete, kas noklikšķ un sapņaini, spītīgi cer, ka otrs arī klikšķēs.
03.07.2012 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Redz, ja iznāk sastapt racionāli domājošu sievieti, tad ar viņu iznāks gan izvērtēt izdošanos, gan veiksmīgi šķirt ceļus neizdošanās gadījumā.
Bet uz šo variantu nepaļaujies, sieviete vulgaris nav radīta racionāla (vismaz, kad runa ir par vīriešiem). Ja tādu sastop, viņu var uzskatīt par izņēmumu. Tāpēc ar to jārēķinās, ka sirdis var lūzt (un ne tikai sievietei, bet arī tev pašam).
03.07.2012 01:20 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Tāds stāsts, ka varētu padomāt, ka to raksta man zināms puisis :D Heh :D

Gan jau ir iespējams, bet nu emocijas dara savu :)
03.07.2012 01:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
un ja- vsp gadijuma sex nav nekada izprieca, bet gan nozelojama koposanas!
03.07.2012 00:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu galigi aplami doma!
1.nevajag sedet uz divana un gaidit, ka pa pastu tev milota atnaks, bet ir jaiet cilvekos, un tur iespejams ar satiksi!
2. sadas attiecibas tev nav bail sakert sts??? netisam tikt pie berna? ok, nebus jadzemde tev, bet sievietei(tavai nakamaijai sievai diez vai patiks bagaza).
un ja-tadas attiecibas neatbalstu, jo man ka sievietei ir vajadzigas jutas, lai sekss butu labs!
03.07.2012 00:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits