pārpalikušais ēdiens.

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Jūs esat no ārā metējām vai glabātājām?

Es,teiksim, vakariņu ēdienu,ja ir daudz palicis pārī, nekādā gadījumā ārā nesviediešu,atstāšu rītdienas pusdienām,piemēram,ja iegribēsies. Vakar ieliku ledusskapī vakardienas spageti ar mērci,jo sanāca par daudz, visu neapēdām. Šodien zinu,ka varu to mazo bļodiņu iemest mikrenē un būs man mazliet kaut kas pusdienām.
Draudzene atkal tieši pretēji - visu met ārā. Uztaisa šodien salātus, visus neapēd, uz rītdienu neatstās, pa taisno ārā pus bļodu.
Vienreiz šī uztaisīja supergardu kaut kādu mērcīti pie kartupeļiem. Pēc vakariņām pa taisno visu mistkastē, man tā vien gribējās to bļodu paķert un nest mājās, bet nē!
02.07.2012 12:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es parasti tieši taisu vakariņas, lai pietiek 2 dienām, ja ir makaroni, tad otrā dienā atrodam veidu kā sacept savādāk un apēst. Ja ir lazanja, tad tā iet parasti 3 dienas.

Vienīgais, ko metu ārā ir vecs piens, kas jau ir pretīgi rūgts, nevis kuram termiņš tikai beidzies, kā arī citu ēdienu, ja palicis galīgi vecs, bet tas pa retam, jo parasti viss tiek apēsts vai aiznests stāvlaukuma sunim, vai aizvedu uz laukiem vistām apēst.
02.07.2012 13:19 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kā tas, ka es nezinu daudzus tādus piemērus attaisno darbību? Manuprāt, tikai apstiprina to, cik skumji gan tas ir, ka cilvēki ir pārāk izlepuši un pieraduši pie labas dzīves, ja dara visādas muļķības, kaut vai regulāra pārtikas izmešana. Uzsvars uz vārdu "regulāra", jo ir cilvēki, kuri tiešām zināmu daudzumu ēdiena izmet katru reizi. Vēl nesen taču bija raksti par šo tēmu un konkrēti skaitļi, cik tonnu pārtikas Eiropā gadā izmet. Kā nu kuru, bet mani tie skaitļi šokē ņemot vērā to, ka kā jau teica skaya, ražošanā arī tiek ieguldīti un iztērēti resursi, tajā skaitā ūdens, elektrība, degviela. Tas ir savā starpā saistīts.
02.07.2012 13:22 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Pretrunas nejūti? Kāpēc es nedrīkstu mest miskastē ēdienu, kurš palicis pāri, jo citiem nav ko ēst? Kāpēc es drīkstu pirkt dārgu šampūnu, ja citiem nav ūdens?
02.07.2012 13:24 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ēdienu ārā nemetu. Man tieši patīk pagatavot vairāk, lai pietiek 2 dienām un nav katru vakaru jāgatavo. Sautējumi un zupas pietiek parasti pat vairāk kā 2 dienām.
02.07.2012 13:26 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
MrsPupkin, nope, nejūtu, jo redzu kopīgo tikai starp ēdiena izmešanu un šampūna izmešanu. Vai dārgs ēdiens un dārgs šampūns. Vai arī kopīgo varu saredzēt bezjēdzīgā ūdens tērēšanā.
02.07.2012 13:28 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
piemērs par šampūnu tiešām nav īsti korekts. kā jau iepriekš minēts, dārgie šampūni nereti nodara dabai daudz mazāk kaitējuma, nekā tie, kuri maksā krietni mazāk. tātad, mazgājot matus ar tiem, cilvēks rikojas videi un pasaulei draudzīgāk.
manuprāt, uzsvars šeit jāliek nevis uz to, ka visiem tagad pēc noklusējuma jālieto lata veikala produkcija, lai taču katrs bauda dzīvi, atbilstoši savam materiālajam stāvoklim. svarīgi, lai patērētie resursi tiek izlietoti līdz galam, nevis izšķiesti, pa miskastēm svaidot! un tas nebūt neattiecas tikai uz pārtiku. tos pašus šampūnus, ja iepatīkas cits, nereti mēdz ielidināt miskastē. un tā līdz bezgalībai.
02.07.2012 13:29 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Jā, piekrītu tam, ko raksta puķu meitene. :)
02.07.2012 13:29 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
cilvēki ir pārāk izlepuši un pieraduši pie labas dzīves.

Tas, ka citur pasaulē mirst bada nāvē, nozīmē, ka mums jāraud spilvenā un nedrīkstam dzert īstu šampanieti?
02.07.2012 13:30 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nemetu ārā vai arī ļoti reti metu.
02.07.2012 13:30 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
puķu meitene, neesi uztvērusi domu.
02.07.2012 13:31 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
man atkal ne tik ļoti krīt acīs ēdiena izmešana kā tieši cilvēku pārēšānās problēma..arī tā ir globāla problēma..pilnīgi ne tēmā, bet tā ap tēmu...ar acīm var daudz, uzkrāmē arī, apēd stenēdami, pakustēties nevar.. vispār dzīves veids ir krietni mazkustīgaks un upss gadi iet un neka laba nav... es tomēr par svaigu ēdienu un kustīgu dzives veidu, nevis otrās un trešās dienas atsildītajiem ēdieniem, kuros sen nekā laba vairs nav saglabājies :)
02.07.2012 13:33 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Īstenībā, mazliet piekrītu MrsPupkin. Runa jau nav par lietderību dabai, bet gan par morāli. Cilvēks pērk šampūnu par 20 ls (cena ir tikai piemērs), kas tomēr ir luksus produkts, bet tajā pašā laikā krata pirkstu kādam, kurš izmet savu brokastu sviestmaizi. Principā, tas, ka var atļauties (nerunāsim par to, vai tas ir pareizi) izmest ēdienu, norāda uz to pašu, uz ko šampūna lietošana par 20 ls - cilvēkam naudas netrūkst. Tikai katrs to "izrāda" savādāk.
Ai, tagad pārlasīju sevis rakstīto, nezinu, vai vispār var saprast, ko esmu ar to domājusi :D
02.07.2012 13:37 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
MrsPupkin, es piemērā par šampūnu nesapratu, kāds sakars cenai un nesaprotu arī tagad, šampanieša sakarā.
Nevienam neiesaku atteikties no savas godīgi nopelnītās naudas. Ieteiktu atteikties tikai no tās, kas nopelnīta liekot citiem vergot 12 stundas par pāris dolāriem dienā lai saražotu tos 2.50 Ls vērtos šampūnus. :)
Nauda pati par sevi ēst neprasa, bet šampūns vai ēdiens gan, jo kā jau minēju - tiek iztērēti resursi.
Tiesa gan, kad naudas tērēšana sasniedz perversu līmeni, tad arī no tā var atteikties, es piemēram, nesaprotu un nekad nesapratīšu kādēļ cilvēkam vajag personīgo helikopteru lai aizlidotu līdz pilsētas centram un dotos šoppingā. Arī tiek tērēti dabas resursi pilnīgi idiotiskā veidā.
02.07.2012 13:38 |
 
Reitings 494
Reģ: 13.12.2011
no ēdiena metu ārā to kas tiešām jau ir sabijājies
02.07.2012 13:38 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
A jūs krītat galējībās tādēļ lai attaisnotu kaut kādas savas rīcības? Tādēļ, ka jā, perfektā pasaulē varbūt arī neviens netērētu naudu 20 Ls vērtam šampūnam, zinot, ka cits arī 1 Ls vērto nevar atļauties. Tā vietā es nepiedāvāju galējības, jo saprotu, ka tas ir par traku - cik gan daudzi cilvēki ir spējīgi šādi upurēties, bet gan piedāvāju kaut ko pavisam vienkāršu - ar galvu padomāt cik apēd un nemest ārā ēdienu? Kāda nu te upurēšanās? Tik vien, kā nedaudz piedomāšana pie tā cik apēd un apdomāšana vai nevar atstāt rītdienai.
Bet nē, visu vai neko, melnbaltā domāšana, jo zelta vidusceļš izrādās, ir par daudz prasīts. :)
02.07.2012 13:41 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
No sirds priecājos, ka ir tādas sievietes, kuras savā darbībā palīdz nelaimē nokļuvušajiem tā, lai varētu aizrādīt citus.
02.07.2012 13:41 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Mjaa... daža laba tiešām dzīvē badu nav cietusi.

Es nemetu ārā ēdienu. Un parasti arī tausu tā, lai ir nākamajām dažām dienām ko ēst. Tad jau man būtu katru vakaru jāgatavo, ja visu sviestu ārā. Labāk nošauties uzreiz :D

Bieži vien man sanāk gatavot tikai nākamajai dienai. Ja es atnāku mājās 8os vakarā, gribas ēst, tad arī paēdu vakardienas ēdienu. Un pēc tam ap 9iem taisu nākamo, bet tas ir gatavs tikai ap 12iem naktī, tad taču neēdīšu tik vēlu, līdz ar to paliek nākamajam vakaram.
02.07.2012 13:44 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
No sirds priecājos, ka ir tādas sievietes, kuras savā darbībā palīdz nelaimē nokļuvušajiem tā, lai varētu aizrādīt citus.


Vai ne, jo piemēram cilvēks, kurš nepiesārņo mežu it nemaz nav labāks par to, kurš piesārņo, bet vienīgais labais starp viņiem ir tas, kurš aiziet un novāc visu, kas piemēslots. :)
Tiešām smaida vērts, jo ja piemēram, es rakstītu, ka katram vajadzētu ēdienu regulāri ziedot, tad man pārmestu, ka kātad - man nav liekas naudas, laika, bla bla bla, bet tā vietā, variants, kas neprasa papildus piepūlēšanos izrādās, arī ir slikts un neder.
02.07.2012 13:46 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Lou, bet tad sanāk, ka Tu atsakies pieņemt dzīves realitāti, manuprāt. Nu nebūs taču tā, ka visi sāks domāt par to, ko nodara dabai... Un ēdiena ziņā, tad jau, manuprāt, būtu jāizskauž gaļas ēšana un jāatgriežas pie putrām un kartupeļiem, jo tas ir krietni dabai draudzīgāk un morāli pareizāk. Bet ikviens taču saprot, ka tas nekad nenotiks. Jā, ir jauki, ka ir domājoši, dabu un apkārtējos saudzējoši cilvēki, taču tā nekad nebūs vienīgā patiesība, tādēļ īsti nesaskatu jēgu tamlīdzīgām diskusijām, jo tāpat katrs darīs tā, kā tam labpatīk.

Es piekritīšu DIO, ēdiens no ledusskapja tiek uzskatīts par mirušu ēdienu un neko labu cilvēka organismam nedod. Bet, atkal jau, es nesaku, ka nē, nedrīkst ēst no ledusskapja tikai tāpēc, ka es pati tā nedaru.
02.07.2012 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
MrsPupkin, tavai shampuunu saliidzinaashanai nav nekaada sakara ar eediena meshanu aaraa :D

Es parasti nemetu aaraa, jo dziivoju viena, man ir mini katlinjsh, mini panna un vairaak kaa vienai eedienreizei vispaar ir gruuti uztaisiit :D

Vairaak par sliktu es uzskatu nevis eediena meshanu aaraa, bet pirkshanu vairaak nekaa varees apeest. Nopeerk 5kg salaatu un tad briinaas, ka veci paliek un jaamet aaraa. Universitaates eedniicaa arii - par visu eedienreizi jaamaksaa noteikta summa un tad cilveeki njem visu tikai taapeec, ka ir tachu samaksaajushi un tad neko neapeed un jaamet aaraa. Ja visu laiku buus shitaa ar pieprasiijumu, tad logjiski, ka nekas nekad nemainiisies uz labo pusi. Tieshi aizvakar arii skatiijos raidiijumu par to, ko tik neizmet dienas beigaas no lielveikaliem miskastees, vai arii kaa pusi melones no lauka vispaar izmet aaraa, jo maziet par mazu un pirceejiem taadas nevajag. Slikti paliek iedomaajoties par to visu.
02.07.2012 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits