Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

randiņi?!

 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
kurš randiņš no visiem kas jums bijuši ir visvairāk iespiedies atmiņā?ar ko tas bija tik īpašs un ko neparastu darījāt?:)
28.06.2012 15:22 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Visvairak atmina iespiedusies randinji ar tagadejo draugu.
Atceros, ka 7 gadus atpakal sedejam kronvalda parka uz solina un klusejam, jo isti nebija par ko runat.
Un vel viens randins, kura tikam zem lietus, neatceros detalas, bet atceros to sajutu… Baigi interesanti.
28.06.2012 22:49 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Pastaiga pa Zoo un pirmais skūpsts Tropu mājā, never forget.
28.06.2012 22:34 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Tik daudz randinu atmina un ari tadi skaisti, rudens lapas vartijusies, milinajusies, pastaigas, izbraucieni, teatri :)

Bet ar tagadejo vispirms saku dzivot kopa un tad tikai bijam paris, tapec randini izpalika. Izdomajam, ka mums ari vajag randinu tapec pagajuso vasaru braucam uz kino. Esam svesa valsti, tapec meginot atrast normalu restoranu, ne krogu nekas isti neizdevas, bijam parak izsalkusi, tapec edam mc :D Es nocukoju savu balto bluzi. Pecak gajam uz kino, lai butu jautrak panemam jamsonu un kolu, lieki piebilst, kad nevajadzeja.. Jo vakara vel bijam bara, padejojam, iedzeram.. Lidz tam viss bija skaisti, bet kad braucam majas, baigi sareiba, svaigi plauta plava milejamies, un pec tam dusa reizes 5 nokritu, no rita pamodos pohaina, visa zales un ar zilumiem un parsistu pieri :D
28.06.2012 22:29 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Man iespiedies atmiņā viens randiņš,bet nevis labā nozīmē,bet pretīgā :D
Biju ballītē iepriekšējā vakarā līdz rītam ballējāmies,ar čali tikāmies ap 2iem dienā,es biju pohaina un bija nedaudz slikta dūša,dienas laikā nedaudz atgāju un vakarā aizgājām pa pludmales krastu tālu prom un tur stāvēja laiva,tieši pretī krastam,mēs sēdējām,mīcījamies un skatījamies saulrietu un,protams,skatoties uz viļņiem es izvēmos tajā laivā :D Nezinu,ko tas čalis padomāja,bet otro reizi vairs nekad tā arī nesatikāmies :D
28.06.2012 22:07 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Tas pat laikam nebija randiņš, bet atmiņā ir palicis, jo pie katras iedzeršanas kursabiedri to vienkārši liek man atcerēties.
Bija pirmais gads Rīgā, pirmie Ziemassvētki. Augstskolās tās svētku balles utt.
Biju "kritusi" uz volejbolistiem, draugos biju izčekojusi vienas no līgām teju visus spēlētājus. Tā nu man viens uzraksta. Ļoti ātri sarunājām tikšanos pie Laimas pulksteņa, tieši tai vakarā, kad paredzēts doties ar k.b. uz to balli. Es šim rakstu - jāvelk uzvalks. Protams, viņš ierodas džinsos un mūs abus iekšā tai pasākumā nelaiž. Braucam ar troļuku uz Ziepniekkalnu uz mājām, kurš šim mamma tomēr atrod kurpēm pieskaņotas zeķes. Dodamies atpakaļ. Līdz desmitiem vēl nopērkam kaut kādu dzeramo. Šim izrādās nemaz vēl nav 18.
Nu OK, bet uz to balli biļetes ir, jādodas vien.
Tā nu šis man visu vakaru to dzeramo mēģina dabūt iekšā un viss virzās uz to, ka nu mums kādā kāpņutelpas stūrī būs sekss. Tā kā es tai laikā vēl tikla mātes meita - skaidrs, ka nebūs, bet es jau neiešu atzīties. Viņam laikam tas nepatika (nevar būt :D).
Pēcāk ar kursabiedriem dodamies tusēt uz mājām, mans kavalieris kaut kā iemanās ielīst vienā no takšiem (ne manējā) uz aizbraukt mums līdz.
Ballīte iet uz urrā un es par "savu" džeku pavisam aizmirstu, JO - šis nomakšķerējis kaut kādu tur manu draugu draudzeni (noprotams, ka pieredzējušāku) un ucinās tie tur visu vakaru.

Rezultātā čalis uzsāka vakaru ar vienu, pabeidza ar citu, seksu tāpat nedabūja. Un jau nez cik gadus šis nostāsts - kā Mamzelei "nocēla" džeku tiek pārstāstīts katrā pasākumā.

No malas noteikti izskatījās nožēlojami :D :D
28.06.2012 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ar draugu sarunaajaam satikties Centraa un es biju uzvilkusi baltas bikses un tumsi peleeku topu, bet mans draugs bija uzvilcis tumsi peleekus sortus un baltu polo. :D Mees izskatiijaamies kaa dviini, kas sarunaajusi, ko geerbt muguraa! Paarsmeejaamies abi.
28.06.2012 21:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
starp smiekliigaakajiem noteikti varu ierindot randinju, kuraa ar dzeku aizgaajaam uz kino, filma bija garlaiciiga un vinjsh, garlaiciibas maakts, saaka suukaat un kozljaat manus matu galus. tas bija pirmais un peedeejais randinjsh.
ar tagadeejo viiru kaadaa no pirmajiem randinjiem es vinjam maaciiju dejot polku nakts viduu krastmalaa. viss jau buutu labi, ja vien nenaaktos ik pa laikam sleepties no mentiem, jo bijaam pirmaam kaartaam ar mashiinu iebraukushi gaajeeju zonaa, otraam kaartaam naktii nedriikst troksnot.
28.06.2012 21:16 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
ar vienu puisi iepazinos pirtī, kurš arī aktīvi ņēmās pa internetu, tapēc arī uzsāku sarunu ar viņu. Bet tajā pašā laikā klasesbiedrene uzaicināja mani uz to pirti. Izkāpu no takšā ātrāk nekā bija paredzēts t.i., t ad kad visi kāpa ārā. BEt gabaliņš man bij ko iet līdz majam, tad bija vēls un viņš pieteicās mani pavadīt. Pavadīja līdz mājām un uz atvadām apskāva mani.
Nezinu tas ir normali ja džeks apskauj meiteni, ja viņam jau ir meitene. :) Pēc tam vairs neemsu viņu satikusi.
28.06.2012 21:14 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Ā, tad man bija viens tāāāds kadrs :D Agrāk uz skolu, laikam 8.klasē braucu ar autobusu un vienmēr klausījos pleijeri un savu foršo Evenescence un neviens apkārtējais mani neinteresēja. Vienu dienu kāpju laukā, pārēju pāri ielai, pagriežos un man iedod zīmīti rokās, kur kaut kādas dzejas rindas(laikam Ziedonis), kaut kas par to, ka mēs jau mēnesi braucam vienā autobusā un viņš esot mani ievērojis, viņa numurs un kas tur vēl. Tad nu stundā gāja garlaicīgi aizsūtīju sms, izrādījās, ka šis dzīvo netālu no vieniem maniem radiem un tad nu mēs Vecmīlgrāvi satikāmies un mūsu randiņš bija pastaiga mežā, laukā bija -20, es apsaldējos un to puisi vairs neesmu satikusi, bet viņš man ir draugos un kopā ar bijušo, no kuras tad bija pašķiries.
28.06.2012 21:08 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Labie ir bijuši tikai ar manu tagadējo draugu, jo pirmstam biju sīka un stulba :D Labie lai paliek mums, bet mna ir daudz slikto:
1. Puisis man uzdāvināja saulespuķi un gājām Lulupicā ēst picu, uz sienas ieraudzīju tarakānu un mēs tik ātri aizmukām, ka puķi aizmirsu, pēc picas viņš mani aizvilka uz kino nomu un kādas 15 minūtes stāstīja, cik Matrix ir laba filma(tad vēl nebiju redzējusi un man bija vienalga) :D
2. Puisis mani aizveda vizināties ar katamarāniem, bet pats nemācēja braukt, nu kaut kāds jefiņš, pēc tam pats nokaunējies mēģināja dot buču un es fiksi aizlaidos.
3. Man bija randiņš slidotavā, kur puisis bija r kādiem 3 draugiem, kur visi man sita kanti un viņu izklaide bija braukt pretējā virzienā no pārējiem un gāzt smukās meitenes. Tajā vakarā iepazinos ar savu sarakstes draugu, kurš mani aizveda no teim jefiņiem mājās un beigās jau vakars bija jauks.
Ai, man daudz, varētu sarakstīt grāmatu. Man bija aktīvs pusaudzes periods. :D
28.06.2012 21:03 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Gāju klusām pa nakti pa Rīgu,nevienam netraucēju neskatījos ne uz vienu kaut ,ko pie sevis domāju nāk pretī nepazīstama meitene apstājas priekšā,paceļu acis paskatos viņai acīs un viņa sāk skūpstīties ar mani.Nereāla sajūta tāda bija.Šis atmiņā palicis.
28.06.2012 20:55 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Viņš laikam pēc tam ilgi negāja uz randiņiem, caurums kabatā bija :D
28.06.2012 20:40 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Uztaisiju profilu iepazīšanās portālā, ar draudzenēm domājām ierēksim un sakacināsim kādu puisi uz seksu. Izraudzījāmies vienu glītu čali, sākumā runājāmies normāli un tad es teicu, ka mani neinteresē nopietnas attiecības, ka vēlos seksu un tikšanās seksam jau pirmajā randiņā. Puisi sākumā atteica un pazuda, pēc 2 dienām atrakstija, ka piekrīt.
Uztērpu visglaunāko tērpu no savas garderobes, viņš pioebrauca ar mašīnu pie manas mājas, ar X5 bembi, biju šokā, smuks. Aizveda mani uz restorānu, rēķins bija 40Ls. Tad pašās beigās aizveda mani uz jūru, staigājām gar jūru, atvēra šampi izdzēru 2glāzes un teicu lai aizved mājās, bet viņš man pateica, ka man ir jāsamaksā par vakaru. Es jau labprāt, smuks, bet man ir princips neatdoties pirmajā vakarā un pateicu to, un viņš teica, ka ved mani mājās un viņam no manis neko nevajag. Jutos vīlusies, bet pati esmu vainīga!
28.06.2012 20:29 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tas nebij gluži randiņs, bet mēs takā sarunājām satikties, šis mani ieraudzīja laikam pa gabalu mašīnā un aiztinās. Es šim sūtu sms ,tad tu laikam nebūsi, šis neko neatbild.

A vēl viens randiņš bija tāds kur speciali puisis atbrauca no Jelgavas uz Rīgu, es takā viņu redzēju un noraustījos, nepiegāju klāt. :D Nu un viņš arīnepiegāja klāt, tad es aiztinos.
28.06.2012 20:22 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Ir divi randiņi, kas ir iespiedušies atmiņā, un katrs ar citu puisi.
Viens-ar mašīnu pieveda pie pašas jūras, mašīnas gaismas apspīdēja ūdeni un mēs apskāvušies vērojām saulrietu, tas bija skaisti.
Otrs- kad tikāmies teica, ka aizvedīs mani uz Šokolādes kalnu, daudzi nemaz šo vietu nezina šajā pilsētā un viņš gribot man to parādīt, tā mēs gājām uz jūras pusi, uzkāpām nelielā pauguriņā un viņš teica:"Tas ir Šokolādes kalns", un deva man šokolādi, laiks bija skaists un mierīgs...
Piebildīšu, ka ne ar vienu, ne ar otru attiecības neizveidojās.
Pašus pirmos randiņus īsti neatceros, laikam nebija tik saviļņojoši.
28.06.2012 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Man atmiņā visvairāk palicis randiņš pirms pāris gadiem ar puisi, kuru es toreiz tā īsti nenovērtēju un es viņam patiku daudz vairāk nekā viņš man. Tas bija Bolderājā pie jūras, bija skaista, karsta vasaras diena. Mēs tur sēdējām un runājāmies kādas sešas stundas. Beigās arī skūpstījāmies. Tagad atceroties, tas liekas tik skaisti :)
Toreiz pēc pāris randiņiem es paliku tik vienaldzīga, ka viņš beigās arī vairs necentās.. Bet tagad viņš atkal ir uzradies un nezinu kāpēc, bet kaut kas mani tik ļoti velk pie viņa... Ceru, ka drīz viņu atkal satikšu. :)
28.06.2012 17:12 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Man ideālais ceru vēl būs :D
Atmiņā palika randiņš no kura aizbēgu, pēdējā minūtē vienkārši nobijos,notika kkāds klik, protams sameloju ka neredzēju viņu, bet tagad nožēloju,ka toreiz tā darīju, man viņš ļoti patīk joprojām, žēl ka esmu aizņemta,bet tagad mums ir foršas romantiskas tikšanās :D
28.06.2012 17:06 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Staigājām pa kapiem, mūs gandrīz nobrauca tramvajs, un tad dzērām konjaku. :D
28.06.2012 16:57 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Domaa, vai ne, pareizi dari, vel tik var iedaliit moraalie un fiziskie :D
28.06.2012 16:52 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Arī laikam tā uz īstu randiņu neesmu bijusi, bet vienreiz no skolas viens puisis sāka draugos rakstīt vienu dienu, liekas jau nākamajā dienā ārā aicināja, izgājām. Sākumā likās nedaudz dīvaini, bet nepievērsu uzmanību- viņš tā aiz jakas itkā slēpās,turēja tā kā pie sejas/kakla. Tā nu līdz soliņam nonācām, šim sagribējās pīpēt, jaka bija jāņem nost-izrādās zils kakls, pirms dažām dienām itkā baigi piedzēries bijis ,uzsūktu zilumu dabūjis. Jutās gan dikti vainīgs, atvainojās un bija mēģinājis ar tonālo nomaskēt to zilumu,kaut gan liekas ja nebūtu pateicis nemaz nebūtu pamanījusi :D

Pēc ilgākas sarakstes un 2 ārā iešanas reizēm iepazinu pietiekoši,lai saprastu ka negribu vairs ne tikties ne ko,bet ar zilumu tam nebija nekāda sakara :D
28.06.2012 16:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!