Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpīgā tēma jeb piedošana

 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Neceru uz lieliem padomiem, jo neviens jau nepateiks priekšā, ko darīt, bet sirdi pakratīt un domas pašai sakārtot gribās gan.
Nodzīvojām kopā divus gadus, sākumā viss bija labi, skaisti. Bet jau ar saviem melnumiem, ko iemīlēšanās posmā laidu gar ausīm un īpaši nepievērsu uzmanību. Esmu no tām, kas mīl visa un visu - visu piedodu. Kad sākās pirmās nesaskaņas, protams, bija strīdi un asaras, bet vienmēr piedevu. Strīdējāmies par viņa dzeršanu, par to, ka nav mājās, par to, ka tusiņi un veči svarīgāki, varēja atļauties pret mani būt rupjš citu klātbūtnē utt. Visu piecietu, visu piedevu.
Protams, visam ir robežas, un kad man apkārtējie un ģimene sāka norādīt, ka tā īsti normāli nav, saņēmu dūšu un aizgāju.
Tad nu saprata, kas par lietu - un sākās mūsu mūžīgā kopā saiešana un atkal šķiršanās.Tagad ir sapratis, nožēlo, lūdz piedošanu, labojas, ir nomierinājies, izskrējies, grib ģimeni, bērnus. Es viņu JOPROJĀM, par spīti visam, mīlu, visu VARU piedot, bet... Kauns. Pašai no sevis, no citiem. No tā, ka ir publiski pazemojis, no tā, ka esmu lupata, no tā, ka sākumā viss būs labi, bet pēc tam - atkal pa vecam...
ko darīt, ja mīlu?
Sakost zobus, piedot, būt atkal kopā? Nocirst kā ar nazi, lai gan sirds saka, ka mīl taču?
25.06.2012 21:36 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
un sākās mūsu mūžīgā kopā saiešana un atkal šķiršanās.


domāju, ka ar šo ir diezgan daudz pateikts.
man tādas situācijas nav bijušas, pieredzes nav, bet no citu stāstītā - reti, kad irgadījumi, kad šī kārtējā kopā saiešana ir ar happy ending. Ja atkal piedosi, viss ies uz riņķi vien. Labāk aizej, pārdzīvo, bet turpini būt pati laimīgāka un ar laiku viss pats nkārtosies :)
25.06.2012 21:40 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Jā, esmu sapratusi, ka man bez viņa ir, ja ne labāk, tad mierīgāk! Bet tajā pat laikā bail, ka atlaižu to, kuru mīlu. Nekad nebūtu domājusi, ka mīlestība var būt tik sāpīga. Un kroplīga.
25.06.2012 21:44 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
un kur teikts, ka neatradīsi kādu, ko mīlēsi vēl vairāk un kurš reizē novērtēs arī tevi? :)
25.06.2012 21:45 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Rene, bet kur teikts, ka atradīšu? :) laikam man piemīt tik daudzu sieviešu tipiskās bailes palikt vienai! Prātā jaucas domas, ka pie attiecībām jāstrādā, varbūt, ka šoreiz viss tiešam būs citādāk...
Un tomēr kauns pāri visam. :( pat ne bailes atkal vilties, ka atkal sāpēs - bet tieši kauns! Par to, ka tā varu visu piedot!
25.06.2012 21:49 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Atceries to, ka tas atkārtosoes!

Un kaut kur pasaulē ir cilvēks, kas Tevi novērtēs!

Lai veicas!
25.06.2012 21:49 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Kotibe , man ir pilnīgi identiska situācija. Vairākas reizes esmu piedevusi, un esam sagājuši atkal kopā. Un mēs vakar šķīrāmies jau kādu 7 reizi man liekas. Liekas ka pati sevi mānu ka viss būs labi. Paiet kāda nedēļa un viss atkal pa vecam, vecie niķi ir atpakaļ. Pati saprotu ka man tas nafig nav vajadzīgs, bet njā sirdij nepavēlēsi. un mēs arii 2 gadus nodzīvojām kopā. Pieradums liels. Negribas kāpt atkal uz tā paša grābekļa. Stulbums. Kur ir mūsu pašlepnums.?
25.06.2012 22:05 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
sintra, saprotu Tevi!
Esmu pieķērusi sevi pie domas, ka man ir vairāk žēl viņa, nekā sevis!Viņam smags raksturs, draugu nav, ar ģimeni arī bēdīgi...Un es esmu tā, kas palīdz, uzmundrina, kas mīl galu galā. Nevaru viņu pamest, un viss! Katru reizi, kad izšķiramies, nosolos sev, ka vairs necelšu klausuli, neatbildēšu uz sms, bet... Vienmēr padodos. Saku jau viņam - Tu visu padari grūtāku, bet viņš ir neatlaidīgs.
25.06.2012 22:13 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ko tu traka esi visu piedot??? Es nekad to nespeeshu saprast. Mani vienreiz viiriesha maate pazemoja vinja klatbutnee, un vinjsh mani neaizstaveja, kaut abi zinajam, ka taisniba ir man... es to nepiedevu, kur nu veel lai mani pazemotu,
Var jau buut, ka man ir parak daudz lepnuma iekshaa, bet es nekad un nevienam neljaushu sevi pazemot.


Arii ja miil var aiziet, izdzeest no dziives un aizmirst. Saku no pieredzes, laiks dziedee visas reetas ;)
25.06.2012 22:17 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Njā man tas pats . Manējam draugi bieži vien liekas svarīgāki kā es . Var nosēdēt visu dienu un nakti ārā kaut kur ar viņiem, un nedot nekādu ziņu! es uzskatu ka tas nav normāli. Es ar negribu būt tā cietēja kas gaidīs mūžīgi mājās . Un tad sagaidīt nez kādā stadijā! Un tie strīdi pēc tam aijjj.... Piedod piedod man.. Un tā visu laiku. Cik tad var piedot.
Man arī kauns no apkārtējiem cilvēkiem ka mūžīgi piedodu utt.. Un manai ģimenei viņš galīgi nepatīk. Saka lai šķiros un atrodu beidzot kādu vīrieti , kurš tā nerīkosies un tā.
25.06.2012 22:20 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
sintra - pilnīgi vienādas situācijas mums... Pasaki tikai, ka Tev arī viņa žēl un tāpēc aiziet nevari :D atliek viņam sakt nolūgties, teikt, ka mainīsies...ekh, un mazliet jau arī ir mainījies, jo saprata, ka nu visi vadži lūst...

Mis Take - es arī sevi nesaprotu.
Reizēm skatos no malas uz sevi, un pašai šausmas un kauns. Kā tikt pāri - pagaidām nezinu.
25.06.2012 22:27 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Jā, ir žēl . Kad sāk lūgt piedošanu , un stāstīt cik svarīga viņam , ka grib tik ar mani būt kopā, utt.
Manējais arī ir mainijies , un dikti izmainās kad pēc šīm šķiršanam saejam atkal kopā.. bet pēc kada laiciņa atslābst un turpina visu veco stāstu..
Kad izšķiramies jūtos atvieglota no tā ka nav mūžīgi jāsatraucas , kur viņš ir, kad būs .
Bet tā jau protams pietrūkst, un atmiņā uzpeld kaut kādas labas lietas .. ehh
25.06.2012 22:33 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.05.2011
If that boy don't love you right now, he will never ever love you

Izvēle ir tava, protams, izšķirties nav viegli, bet tas tāpat notiks. Jautājums - vai ir vērts to vilkt garumā. Un izskatās, ka no tavas puses mīlestība ir lielāka. Pajautā sev - vai viņš to visu piedotu tev, ja Jūs būtu apgrieztās situācijās?
25.06.2012 22:53 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
bananababe - paldies!
Šādi iedomājusies nebiju.., Būs man viela pārdomām. Es gan arī neesmu medusmaize, atļaujos būt nejauka un riebīga,kliegt un dusmoties. Un tomēr- uz to mani pamudina viņa rīcība.

Sintra - bez viņa ir mierīgāk, vai ne? Bet vai labāk?
Mani nomāc šaubas par izvēli - pamest un ticēt, ka būs kāds, kas mīlēs mani vairāk (vai labāk!) vai arī palikt kopā un ticēt, ka īsta mīlestība iztur visu...
25.06.2012 23:00 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Nevar īsti saprast kā ir. Mierigāk noteikti ir , bet labāk laikam uz doto brīdi nē. Tā jau tam jābūt, diezgan ilgs laiciņš kopā ir pavadīts.
Mēs tik vakar no rīta pašķīŗāmies . Kad Jūs?
Mani arī ir šaubas ko lai dara .. Bet atkal piedodot , liekas piečakarēšu atkal sevi. .



25.06.2012 23:05 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
sintra, mēs esam šķīrušies, bet tiekamies. Smieklīgi, protams, jo es pati tādā veidā dodu viņam cerības un pati sevi sāpinu! Kamēr neredzu, tikmēr viss labi, kā ieraugu - tā atkal jūtu un mīlestības uzplūdi atpakaļ...

Nezinu, kā lai saņem drosmi un spēku vienkārši pazust no viņa dzīves, neatbildēt uz telefona zvaniem un sms.Škiet, ka visai savai ģimenei un draugiem jau esmu apnikusi ar savu melodrāmu. Tagad pat kauns būtu teikt, ja atkal saietu kopā...
25.06.2012 23:07 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Zini, ir teiciens - kas notiek vienreiz, nenotiek otrreiz, bet, kas notiek otrreiz, notiks arī trešo reiz... Un šajā gadījumā, jāpaturpina, ka arī visas nākošās... Protams ir vienmēr un visur arī izņēmumi, bet...
Zini, 2 gadi nav nemaz tik daudz. Es attiecības pārtraucu pēc 5 gadiem, kad beigu beigās sev pajautāju - vai es esmu ar mieru tā dzīvot arī turpmāk? - es nebiju...
Tev viss vēl priekšā, bet ar katru reizi, kad Tu atkal un atkal piever acis, Tu dari pāri tikai un vienīgi sev...
Tu saki, ka mīli, bet iespējams kādu citu spēsi mīlēt vēl vairāk... Es to saku pēc pieredzes... ;)
25.06.2012 23:20 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Tā ir , ja Jūs abi tiekatiies , tad protams paliek viņa arī žēl. Viņš tādus vārdus saka , ka liekas ka Tu esi visa viņa pasaule.. bet īstenībā kas pierādās rīcībā......
Zini , bez savēja no vienas puses pat sāku justies vieglāk tādā ziņā , ka liekas ka tagad sāku īsti dzīvot savu dzīvi , nevis visu laiku domājot par mums kā būs , ko viņš, kā viņš..
25.06.2012 23:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
saej kopa, atakal cskiries, lidz luzuma punktam kad bus viss! tiesam viss. vel tas nav pienacis. un ja-nedoma par apkartejiem, ta ir tava dzive, tapec nav ko kauneties, precies kaut 10 reizes, ja ta patik!
28.06.2012 18:31 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es šīs sajūtas zinu ļoti labi, bet esmu saņēmusies un viss, nevar otru cilvēku izmainīt.
Ko es Tev ieteiktu saņemties un aiziet no tā cilvēka, jo citādi tas turpināsies ilgi. Bet tas nebūs tik vienkārši kā uzrakstīt un tas ir tikai saprotams, jo ne visi mēs spējam būt stipri.
Sen atpakaļ lasīju un tagad tam piekrītu, par to, ka mēs satiekam līdzīgu un tādu ceļu jau mums kāds ir nolicis pirms mēs vispār satikāmies, bet tā līdzība nav sejā, raksturā, bet mūsu iepriekšējās dzīvēs. Tu esi lupata un viņš ir tāds pats, jo ja nebūtu, tad šīs attiecības beigtos uz visiem laikiem, tas ir pārbaudijums jums abiem.
Es pati ļoti cenšos, esmu mierā kad dzīvoju viena, bet viņš uzrodas, tieši tad, kad sāku justies labi, kad kļūstu priecīgāka, kad manī ienāk miers. Bet ir jācenšas aiziet un būt stiprai, tici, ka tad kad tu tiksi no šīs nastas, no šī smaguma, tu būsi laimīgāka.
28.06.2012 19:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Laikam ir sievietes ,kuraam patiik ,ka vinas kaut kaadaa veidaa "spiidzina"!Vinas vienkaarsi nespeej dziivot ar normaaliem viiriesiem!Te ir tik labi pateikts-ar vinu gruuti,bet bez vina nevaru...!
Mans viirs kaadreiz loti labi teica-varbuut taadi normaali viiriesi visaam liekas garlaiciigi....tie, kuri daavina ziedus ,daargas daavanas,izturas loti miili utt!:D
28.06.2012 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits