Vīrietis un mājkalpotāja

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Gribu ieviest mājkalpotāju, kas tīrītu dzīvokli. Dzīvoklis mums ar puisi nav liels, būtībā jebkura sieviete spētu ar tādu tikt galā. Bet man tas šausmīgi riebjas, man besī visas tās tīrīšanas, gludināšanas, es pilnībā neesmu mājsaimnieces tips, neprotu uzturēt to forši sajūtu mājās, kā citas sievietes. Garšīgas vakariņas katru vakaru, svaigi griezti ziedi vāzēs, iesmaržināta gulasveļa utt.
Es vakarā pārnāku no darba 7 vakarā un knapi varu sardeles un olu uzcept. Tad strādāju līdz kādai pusnaktij, un tad jau gulēt. Man negribas neko ne tīrīt, ne darīt, es esmu pārgurusi un vienīgais, ko gribu, ir atpūsties. Brīvdienās arī es gribu atpūsties, izklaidēties, kautkur aizbraukt, nevis berzt plīti. Laikam esmu neglābjama slinķe.
Tāpēc gribu mājkalpotāju,kas reiiz nedēļā vai divās atnāktu visu iztīrīt. Bet vīrietis ir kategoriski pret. Vins uzskata, ka tas ir pazemojums, ka sieviete nespēj uzturēt savu māju kārtībā. Ne tādu sievu viņš gribot... Tad nu man ir doma to darīt slepus, kamēr viņš nav mājās.
Tām kurām ir mājkapotājas - ko jūsu vīrieši par to domā?
17.06.2012 16:22 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
nelaisju ieprieksejos komentaarus,bet mums ir majkalpotaja nak tris reizes nedelaa un tajad dienaas te uzkopsj 2h!!;) virietis to noorganizeja,jo vinjam patik perfekta tiroba, bet ja majkalpotaja ir saslimusi vai netiek-ar prieku pati visu izberzu un man patiik pasai kartot!:) busu laba sievina!:)
18.06.2012 23:25 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Kristiāna gribēja uz nagiem tikt pie manis, jo viņa teica, ka 5dien viņai izlaidums :) Tad nu iedāmojos, ka Tev ar ;)
18.06.2012 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits